IV liga mężczyzn wschód
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 30 29 1 87:5 96,67
2 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 29 4 94:29 87,88
3 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 33 29 4 89:31 87,88
4 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 30 28 2 86:18 93,33
5 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 30 28 2 85:22 93,33
6 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 24 9 84:41 72,73
7 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 30 23 7 76:39 76,67
8 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 30 21 9 74:43 70,00
9 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 30 21 9 72:48 70,00
10 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 20 13 70:56 60,61
11 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Płomień” Limanowa II) 28 19 9 70:39 67,86
12 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 30 18 12 66:55 60,00
13 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 24 17 7 60:30 70,83
14 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 17 16 69:61 51,52
15 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 15 15 0 45:12 100,00
16 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 15 18 60:65 45,45
17 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 22 14 8 52:35 63,64
18 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 24 14 10 47:42 58,33
19 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 27 14 13 55:49 51,85
20 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 29 14 15 50:60 48,28
21 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 18 13 5 43:22 72,22
22 JURKOWSKI Piotr (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 21 13 8 48:31 61,90
23 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice II) 22 13 9 50:38 59,09
24 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 23 13 10 47:47 56,52
25 KANTOR Michał (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 30 13 17 61:68 43,33
26 PLICHTA Józef (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 30 13 17 52:61 43,33
27 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 30 13 17 50:60 43,33
28 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice II) 21 12 9 43:37 57,14
29 CEWKA Piotr (LUKS Lipie) 21 12 9 43:39 57,14
30 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice II) 17 11 6 39:32 64,71
31 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 21 11 10 42:40 52,38
32 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 24 11 13 44:48 45,83
33 DZIEDZIC Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 26 11 15 49:53 42,31
34 DZIEDZIC Marta (LUKS Lipie) 18 10 8 36:31 55,56
35 URBAN Mariusz (MKS „Radość” Gorlice II) 18 10 8 38:34 55,56
36 SYWAŁA Dawid (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 25 10 15 40:57 40,00
37 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 27 10 17 40:60 37,04
38 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 21 9 12 44:37 42,86
39 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 20 8 12 34:43 40,00
40 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 9 7 2 23:7 77,78
41 SZCZECINA Piotr (LUKS Lipie) 27 7 20 39:67 25,93
42 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 27 7 20 37:72 25,93
43 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 9 6 3 18:15 66,67
44 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 10 6 4 23:15 60,00
45 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 25 6 19 29:60 24,00
46 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 30 6 24 41:77 20,00
47 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 11 5 6 23:24 45,45
48 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 17 5 12 23:39 29,41
49 OSTROWSKI Artur (MKS „Tarnovia” Tarnów) 24 5 19 24:66 20,83
50 MRUK Piotr (LUKS Lipie) 33 5 28 36:87 15,15
51 WOJTAS Tomasz (MKS „Radość” Gorlice II) 6 4 2 14:11 66,67
52 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice II) 9 4 5 13:21 44,44
53 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 12 4 8 18:27 33,33
54 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 14 4 10 19:32 28,57
55 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 15 4 11 24:36 26,67
56 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 15 4 11 22:35 26,67
57 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice II) 3 3 0 9:3 100,00
58 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 4 3 1 10:3 75,00
59 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 6 3 3 12:11 50,00
60 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 9 3 6 13:22 33,33
61 WÓJS Tomasz (LUKS Lipie) 14 3 11 11:39 21,43
62 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 15 3 12 15:41 20,00
63 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 27 3 24 18:73 11,11
64 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 2 1 8:5 66,67
65 GŁÓWCZYK Jan (MKS „Radość” Gorlice II) 6 2 4 9:14 33,33
66 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 6 2 4 6:16 33,33
67 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 1 2 5:7 33,33
68 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 5 1 4 5:13 20,00
69 PIS Konrad (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 8 1 7 10:23 12,50
70 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 0 3 4:9 0,00
71 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 3 0 3 2:9 0,00
72 KANTOR Jan (MKS „Radość” Gorlice II) 3 0 3 2:9 0,00
73 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 6 0 6 3:18 0,00
74 JAJE Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 1:9 0,00
75 JURKIEWICZ Jakub (MKS „Tarnovia” Tarnów) 12 0 12 2:36 0,00
76 MILÓWKA Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów) 8 0 8 1:24 0,00
77 ŚLAZYK Karol (MKS „Tarnovia” Tarnów) 13 0 13 1:39 0,00
78 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Lipie) 1 0 1 0:3 0,00
79 APOLA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice II) 3 0 3 0:9 0,00
80 OBAL Daniel (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 0 3 0:9 0,00
81 WOLAK Michał (LUKS Lipie) 3 0 3 0:9 0,00
82 BOMBA Łukasz (LUKS Lipie) 9 0 9 0:27 0,00
83 OPIŁO Zygmunt (LUKS Lipie) 3 0 3 0:9 0,00
84 CEWKA Piotr (LUKS Lipie) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 15 15 0 45:12 100,00
2 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 30 29 1 87:5 96,67
3 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 30 28 2 86:18 93,33
4 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 30 28 2 85:22 93,33
5 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 29 4 94:29 87,88
6 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 33 29 4 89:31 87,88
7 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 30 23 7 76:39 76,67
8 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 24 9 84:41 72,73
9 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 18 13 5 43:22 72,22
10 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 24 17 7 60:30 70,83
11 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 30 21 9 74:43 70,00
12 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 30 21 9 72:48 70,00
13 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Płomień” Limanowa II) 28 19 9 70:39 67,86
14 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice II) 17 11 6 39:32 64,71
15 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 22 14 8 52:35 63,64
16 JURKOWSKI Piotr (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 21 13 8 48:31 61,90
17 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 20 13 70:56 60,61
18 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 30 18 12 66:55 60,00
19 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice II) 22 13 9 50:38 59,09
20 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 24 14 10 47:42 58,33
21 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice II) 21 12 9 43:37 57,14
22 CEWKA Piotr (LUKS Lipie) 21 12 9 43:39 57,14
23 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 23 13 10 47:47 56,52
24 DZIEDZIC Marta (LUKS Lipie) 18 10 8 36:31 55,56
25 URBAN Mariusz (MKS „Radość” Gorlice II) 18 10 8 38:34 55,56
26 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 21 11 10 42:40 52,38
27 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 27 14 13 55:49 51,85
28 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 17 16 69:61 51,52
29 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 29 14 15 50:60 48,28
30 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 24 11 13 44:48 45,83
31 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 15 18 60:65 45,45
32 KANTOR Michał (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 30 13 17 61:68 43,33
33 PLICHTA Józef (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 30 13 17 52:61 43,33
34 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 30 13 17 50:60 43,33
35 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 21 9 12 44:37 42,86
36 DZIEDZIC Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 26 11 15 49:53 42,31
37 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 20 8 12 34:43 40,00
38 SYWAŁA Dawid (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 25 10 15 40:57 40,00
39 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 27 10 17 40:60 37,04
40 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 17 5 12 23:39 29,41
41 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 14 4 10 19:32 28,57
42 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 15 4 11 24:36 26,67
43 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 15 4 11 22:35 26,67
44 SZCZECINA Piotr (LUKS Lipie) 27 7 20 39:67 25,93
45 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 27 7 20 37:72 25,93
46 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 25 6 19 29:60 24,00
47 WÓJS Tomasz (LUKS Lipie) 14 3 11 11:39 21,43
48 OSTROWSKI Artur (MKS „Tarnovia” Tarnów) 24 5 19 24:66 20,83
49 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 30 6 24 41:77 20,00
50 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 15 3 12 15:41 20,00
51 MRUK Piotr (LUKS Lipie) 33 5 28 36:87 15,15
52 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 27 3 24 18:73 11,11
53 ŚLAZYK Karol (MKS „Tarnovia” Tarnów) 13 0 13 1:39 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GAIK Krystian / ROZUM Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa II)
4 4 0 12:4 100,00
2 TROJANOWSKI Dawid / PASEK Kamil
(KS „Start” Nowy Sącz)
10 10 0 30:10 100,00
3 ROZUM Dawid / KORNAŚ Bartłomiej
(UKS „Płomień” Limanowa II)
6 5 1 17:8 83,33
4 SUŁKOWSKI Karol / GOLONKA Filip
(UKS „Płomień” Limanowa II)
6 5 1 16:8 83,33
5 OBROCHTA Piotr / OBROCHTA Paweł
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
10 8 2 26:7 80,00
6 JASTRZĘBSKI Dawid / OSTROWSKI Dawid
(LZS „Solidarni” Mędrzechów)
11 8 3 26:15 72,73
7 GAWLIK Adam / FLĄDRO Piotr
(LKS „Vocovia” Wokowice)
10 7 3 22:12 70,00
8 GAJEWSKI Dominik / WOLIŃSKI Zenon
(LZS „Solidarni” Mędrzechów)
11 7 4 25:17 63,64
9 HEŁMECKI Szymon / SZCZEPAŃSKI Dominik
(UKS „Jordan” Zakliczyn)
5 3 2 10:10 60,00
10 BORKOWSKI Marek / MACIUSZEK Wiesław
(KS „Start” Nowy Sącz)
6 3 3 14:11 50,00
11 JASIELSKI Franciszek / JASIELSKI Marek
(LUKS „Galux” Skrzyszów II)
10 5 5 20:22 50,00
12 ROBAK Mateusz / OSTROWSKI Artur
(MKS „Tarnovia” Tarnów)
7 3 4 13:18 42,86
13 MARTYKA Bartłomiej / NAGEL Kacper
(UKS „Jordan” Zakliczyn)
5 2 3 8:11 40,00
14 RĘBACZ Wojciech / JAWIEŃ Marcin
(LKS „Vocovia” Wokowice)
6 2 4 11:14 33,33
15 CEWKA Piotr / WÓJS Tomasz
(LUKS Lipie)
4 1 3 7:11 25,00
16 SOBCZAK Krzysztof / DZIEDZIC Piotr
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
4 1 3 5:10 25,00
17 SKRZYŃSKI Janusz / JAWIEŃ Marcin
(LKS „Vocovia” Wokowice)
4 1 3 5:11 25,00
18 MRUK Piotr / SZCZECINA Piotr
(LUKS Lipie)
5 1 4 5:12 20,00
19 JURKOWSKI Piotr / PLICHTA Józef
(LKS „Orzeł” Wojnarowa)
4 0 4 5:12 0,00
20 SZCZECINA Piotr / DZIEDZIC Marta
(LUKS Lipie)
4 0 4 3:12 0,00
21 SYWAŁA Dawid / PLICHTA Józef
(LKS „Orzeł” Wojnarowa)
4 0 4 3:12 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 33 29 4 11 11 0 34,5
2 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 30 29 1 11 9 2 33,5
3 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 29 4 11 8 3 33,0
4 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 30 28 2 10 9 1 32,5
5 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 30 28 2 10 8 2 32,0
6 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 24 9 10 8 2 28,0
7 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 30 23 7 11 5 6 25,5
8 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 30 21 9 10 7 3 24,5
9 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 20 13 11 7 4 23,5
10 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 30 18 12 10 10 0 23,0
11 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 30 21 9 10 3 7 22,5
12 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Płomień” Limanowa II) 28 19 9 9 7 2 22,5
13 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 17 16 11 7 4 20,5
14 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 24 17 7 8 4 4 19,0
15 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 15 18 11 8 3 19,0
16 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 15 15 0 5 5 0 17,5
17 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 29 14 15 10 7 3 17,5
18 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 27 14 13 9 6 3 17,0
19 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 22 14 8 6 5 1 16,5
20 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 18 13 5 6 6 0 16,0
21 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 24 14 10 8 4 4 16,0
22 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice II) 22 13 9 8 5 3 15,5
23 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 23 13 10 8 5 3 15,5
24 KANTOR Michał (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 30 13 17 10 4 6 15,0
25 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 30 13 17 10 3 7 14,5
26 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice II) 21 12 9 7 4 3 14,0
27 JURKOWSKI Piotr (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 21 13 8 7 1 6 13,5
28 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 21 11 10 7 5 2 13,5
29 CEWKA Piotr (LUKS Lipie) 21 12 9 7 2 5 13,0
30 PLICHTA Józef (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 30 13 17 8 0 8 13,0
31 DZIEDZIC Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 26 11 15 8 4 4 13,0
32 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice II) 17 11 6 4 3 1 12,5
33 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 24 11 13 8 3 5 12,5
34 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 27 10 17 10 5 5 12,5
35 URBAN Mariusz (MKS „Radość” Gorlice II) 18 10 8 6 2 4 11,0
36 DZIEDZIC Marta (LUKS Lipie) 18 10 8 8 2 6 11,0
37 SYWAŁA Dawid (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 25 10 15 9 2 7 11,0
38 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 21 9 12 7 2 5 10,0
39 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 20 8 12 6 3 3 9,5
40 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 27 7 20 10 5 5 9,5
41 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 9 7 2 3 3 0 8,5
42 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 25 6 19 7 4 3 8,0
43 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 30 6 24 11 4 7 8,0
44 SZCZECINA Piotr (LUKS Lipie) 27 7 20 9 1 8 7,5
45 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 9 6 3 3 2 1 7,0
46 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 10 6 4 4 1 3 6,5
47 OSTROWSKI Artur (MKS „Tarnovia” Tarnów) 24 5 19 8 3 5 6,5
48 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 11 5 6 4 2 2 6,0
49 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 17 5 12 6 2 4 6,0
50 MRUK Piotr (LUKS Lipie) 33 5 28 9 2 7 6,0
51 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 15 4 11 5 3 2 5,5
52 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 12 4 8 4 2 2 5,0
53 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 4 3 1 3 3 0 4,5
54 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice II) 9 4 5 3 1 2 4,5
55 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 14 4 10 4 1 3 4,5
56 WOJTAS Tomasz (MKS „Radość” Gorlice II) 6 4 2 2 0 2 4,0
57 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 6 3 3 2 2 0 4,0
58 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 15 4 11 3 0 3 4,0
59 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
60 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 9 3 6 3 1 2 3,5
61 WÓJS Tomasz (LUKS Lipie) 14 3 11 5 1 4 3,5
62 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 15 3 12 5 1 4 3,5
63 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 27 3 24 8 0 8 3,0
64 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 2 1 1 1 0 2,5
65 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 6 2 4 2 0 2 2,0
66 GŁÓWCZYK Jan (MKS „Radość” Gorlice II) 6 2 4 2 0 2 2,0
67 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 5 1 4 3 2 1 2,0
68 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 1 2 1 0 1 1,0
69 PIS Konrad (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 8 1 7 2 0 2 1,0
70 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 6 0 6 2 1 1 0,5
71 OPIŁO Zygmunt (LUKS Lipie) 3 0 3 1 0 1 0,0
72 KANTOR Jan (MKS „Radość” Gorlice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
73 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 0 3 1 0 1 0,0
74 MILÓWKA Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów) 8 0 8 4 0 4 0,0
75 OBAL Daniel (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 0 3 1 0 1 0,0
76 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa) 3 0 3 1 0 1 0,0
77 JURKIEWICZ Jakub (MKS „Tarnovia” Tarnów) 12 0 12 3 0 3 0,0
78 ŚLAZYK Karol (MKS „Tarnovia” Tarnów) 13 0 13 4 0 4 0,0
79 APOLA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
80 WOLAK Michał (LUKS Lipie) 3 0 3 1 0 1 0,0
81 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Lipie) 1 0 1 0 0 0 0,0
82 JAJE Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 1 0 1 0,0
83 BOMBA Łukasz (LUKS Lipie) 9 0 9 3 0 3 0,0
84 CEWKA Piotr (LUKS Lipie) 3 0 3 1 0 1 0,0
85 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice II) 0 0 0 1 0 1 0,0
86 SMOLEŃ Julita (MKS „Tarnovia” Tarnów) 0 0 0 1 0 1 0,0
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy