IV liga mężczyzn wschód
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2020-10-11 16:00 1 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 (S) tak
2020-10-04 15:00 2 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 2:12 (S) tak
2020-10-02 19:00 3 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:6 (S) tak
2020-10-02 19:00 4 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8 (S) tak
2020-10-04 11:00 5 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 (S) tak
2020-10-03 17:00 6 MKS „Radość” Gorlice II - LUKS Lipie 13:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2020-12-09 18:30 7 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:3 (S) tak
2020-10-18 11:00 8 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1 (S) tak
2020-10-18 11:00 9 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) tak
2020-10-17 16:00 10 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 (S) tak
2020-10-24 16:00 11 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice II 10:4 (S) tak
2020-10-18 11:00 12 LUKS Lipie - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2020-10-25 11:00 13 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13 (S) tak
2020-11-07 16:00 14 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13 (S) tak
2020-10-25 11:00 15 LUKS Lipie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14 (S) tak
2020-10-25 11:00 16 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) tak
2020-11-15 16:00 17 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8 (S) tak
2021-02-23 19:00 18 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2020-11-21 17:00 19 LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Radość” Gorlice II 8:6 (S) tak
2020-11-22 11:00 20 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:1 (S) tak
2020-11-20 19:00 21 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) tak
2020-11-27 19:00 22 UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS Lipie 11:3 (S) tak
2020-11-22 11:00 23 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 8:6 (S) tak
2020-11-22 11:00 24 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 7:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2021-03-20 17:00 25 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 (S) tak
2020-11-29 11:00 26 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Płomień” Limanowa II 3:11 (S) tak
2020-11-11 11:00 27 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) tak
2020-11-28 17:00 28 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) tak
2020-11-29 16:00 29 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) tak
2020-11-29 15:00 30 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS Lipie 11:3 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2020-12-05 17:00 31 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) tak
2020-12-06 11:00 32 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:2 (S) tak
2020-12-04 19:00 33 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice II 11:3 (S) tak
2020-12-18 19:00 34 UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4 (S) tak
2021-02-25 18:00 35 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:1 (S) tak
2020-12-13 11:00 36 LUKS Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa 6:8 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 7
2020-12-20 11:00 37 LUKS Lipie - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11 (S) tak
2020-12-20 11:00 38 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) tak
2020-12-20 18:00 39 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) tak
2020-12-20 15:00 40 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) tak
2020-12-20 11:00 41 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Radość” Gorlice II 2:12 (S) tak
2020-12-20 11:00 42 LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 8
2021-02-20 17:00 43 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) tak
2021-02-18 19:00 44 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS Lipie 13:1 (S) tak
2021-03-26 19:00 45 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:8 (S) tak
2021-02-19 19:00 46 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Orzeł” Wojnarowa 9:5 (S) tak
2021-02-27 17:00 47 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Vocovia” Wokowice 9:5 (S) tak
2021-01-10 11:00 48 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
2021-02-27 10:00 49 UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 (S) tak
2021-03-19 19:00 50 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 (S) tak
2021-01-17 11:00 51 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) tak
2021-02-28 11:00 52 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS Lipie 9:5 (S) tak
2021-03-07 16:00 53 LKS „Orzeł” Wojnarowa - MKS „Radość” Gorlice II 3:11 (S) tak
2021-03-07 16:00 54 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 10
2021-03-13 16:00 55 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) tak
2021-03-20 11:00 56 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn 14:0 (S) tak
2021-03-20 11:00 57 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Vocovia” Wokowice 9:5 (S) tak
2021-03-21 11:00 58 LUKS Lipie - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10 (S) tak
2021-03-27 17:00 59 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Villa Verde” Olesno IV
2021-01-24 11:00 60 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Orzeł” Wojnarowa 1:13 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 11
2021-01-31 11:00 61 UKS „Płomień” Limanowa II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 13:1 (S) tak
2021-02-26 19:00 62 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S) tak
2021-03-26 18:00 63 LUKS Lipie - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) tak
2021-01-31 11:00 64 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice
2021-01-31 11:00 65 MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice II
2021-03-28 16:00 66 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Villa Verde” Olesno IV
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy