MKS „Tarnovia” Tarnów (M)
Klub: MKS „Tarnovia” Tarnów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa MKS Tarnovia
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Magdalena Biczak (tel. 660 368 841)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FRANCZAK Szymon 2006 M 2362 2020-08-27 2371
2 HABA Klaudia 2010 K 2363 2020-08-27 2430
3 HABA Oliwia 2010 K 2364 2020-08-27 2429
4 JURKIEWICZ Jakub 2007 M 2365 2020-08-27 2705
5 MILÓWKA Emilia 2006 K 2366 2020-08-27 2370
6 MILÓWKA Julia 2008 K 2367 2020-08-27 2581
7 MROCZEK Adrian 1997 M 2374 2020-08-27 1782
8 OBAL Daniel 2009 M 2368 2020-08-27 2434
9 OBAL Nikola 2011 K 2375 2020-08-27 2464
10 OSTROWSKI Artur 2005 M 2369 2020-08-27 2562
11 ROBAK Mateusz 2002 M 2377 2020-08-27 1411
12 SMOLEŃ Julita 2005 K 2370 2020-08-27 2801
13 ŚLAZYK Karol 2007 M 2371 2020-08-27 2706
14 ŚWIĄTEK Emilia 2011 K 2376 2020-08-27 2719
15 ŚWIĄTEK Maja 2008 K 2372 2020-08-27 2582
16 WILK Adrian 2006 M 2373 2020-08-27 2583
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2020-10-04 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 (S) ⇓
2 4W 1/2 2020-10-18 11:00 LUKS Lipie - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3 (S) ⇓
3 4W 1/3 2020-10-25 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13 (S) ⇓
4 4W 1/5 2020-11-11 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
5 4W 1/4 2020-11-22 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:1 (S) ⇓
6 4W 1/6 2020-12-18 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4 (S) ⇓
7 4W 1/7 2020-12-20 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4 (S) ⇓
8 4W 1/8 2021-01-10 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/10 2021-01-24 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Orzeł” Wojnarowa 1:13 (S) ⇓
10 4W 1/9 2021-03-07 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:1 (S) ⇓
11 4W 1/11 do ustalenia MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) KS „Start” Nowy Sącz 0,0     0,0   0,0 3,0     3
2 (W) LUKS Lipie 0,0 0,0       0,0 3,0     3
3 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów   0,0 0,0     0,0 1,0   0,0 1
4 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,0   0,0     2,5 3,5 0,0 0,0 7
5 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 0,0   0,0     0,0 1,0     1
6 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn 0,0         2,0 2,0   0,0 4
7 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 0,0       0,0 0,5 3,5     4
8 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,0 0,0       1,5 3,5     7
9 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 0,0   0,0       1,0   0,0 1
10 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 0,0 0,0         1,0   0,0 1
Razem 3,0 0,0 0,0 0,0 0,0 6,5 22,5 0,0 0,0 32
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FRANCZAK Szymon 2006 M 2362 2020-08-27 2371
2 JURKIEWICZ Jakub 2007 M 2365 2020-08-27 2705
3 MILÓWKA Emilia 2006 K 2366 2020-08-27 2370
4 MROCZEK Adrian 1997 M 2374 2020-08-27 1782
5 OBAL Daniel 2009 M 2368 2020-08-27 2434
6 OSTROWSKI Artur 2005 M 2369 2020-08-27 2562
7 ROBAK Mateusz 2002 M 2377 2020-08-27 1411
8 SMOLEŃ Julita 2005 K 2370 2020-08-27 2801
9 ŚLAZYK Karol 2007 M 2371 2020-08-27 2706