UKS „Płomień” Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BĄCIO Konrad 2006 M 3722 2020-09-02 2133
2 BŁĄKAŁA Paweł 1998 M 3711 2020-09-02 749
3 DOMITER Julia 2004 K 3723 2020-09-02 1381
4 GAIK Krystian 1997 M 3713 2020-09-02 287
5 GOLONKA Albert 1976 M 3714 2020-09-02 864
6 GOLONKA Filip 2006 M 3728 2020-09-02 1372
7 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 3730 2020-09-02 1407
8 KOSMAL Dawid 2004 M 3731 2020-09-02 892
9 KOSMAL Kinga 1999 K 3715 2020-09-02 262
10 KOSMAL Wojciech 1974 M 3716 2020-09-02 356
11 KULPA Arkadiusz 2006 M 3733 2020-09-02 2776
12 MENSFELD Natalia 2004 K 3735 2020-09-02 1502
13 MICHALCZYK Jakub 1998 M 3717 2020-09-02 290
14 ROZUM Dawid 1998 M 3718 2020-09-02 344
15 STANISZ Wojciech 1969 M 3719 2020-09-02 958
16 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 3720 2020-09-02 277
17 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 3740 2020-09-02 1371
18 TWARÓG Mariusz 1997 M 3721 2020-09-02 280
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2020-10-04 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 2:12 (S) ⇑
2 4W 1/2 2020-10-18 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1 (S) ⇑
3 4W 1/3 2020-11-07 16:00 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Płomień” Limanowa II  
4 4W 1/4 2020-11-22 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Tarnovia” Tarnów  
5 4W 1/5 2020-11-29 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Płomień” Limanowa II  
6 4W 1/6 2020-12-06 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
7 4W 1/7 2020-12-20 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II  
8 4W 1/8 2021-01-10 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS Lipie  
9 4W 1/9 2021-01-15 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II  
10 4W 1/10 2021-01-24 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn  
11 4W 1/11 2021-01-31 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 3,5 1,5   3,5 3,5 12
2 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,5 1,5 1,0 3,5 3,5 13
Razem 7,0 3,0 1,0 7,0 7,0 25
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAIK Krystian 1997 M 3713 2020-09-02 287
2 GOLONKA Filip 2006 M 3728 2020-09-02 1372
3 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 3730 2020-09-02 1407
4 ROZUM Dawid 1998 M 3718 2020-09-02 344
5 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 3740 2020-09-02 1371