UKS „Płomień” Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BĄCIO Konrad 2006 M 3722 2020-09-02 2133
2 BŁĄKAŁA Paweł 1998 M 3711 2020-09-02 749
3 DOMITER Julia 2004 K 3723 2020-09-02 1381
4 GAIK Krystian 1997 M 3713 2020-09-02 287
5 GOLONKA Albert 1976 M 3714 2020-09-02 864
6 GOLONKA Filip 2006 M 3728 2020-09-02 1372
7 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 3730 2020-09-02 1407
8 KOSMAL Dawid 2004 M 3731 2020-09-02 892
9 KOSMAL Kinga 1999 K 3715 2020-09-02 262
10 KOSMAL Wojciech 1974 M 3716 2020-09-02 356
11 KULPA Arkadiusz 2006 M 3733 2020-09-02 2776
12 MENSFELD Natalia 2004 K 3735 2020-09-02 1502
13 MICHALCZYK Jakub 1998 M 3717 2020-09-02 290
14 ROZUM Dawid 1998 M 3718 2020-09-02 344
15 STANISZ Wojciech 1969 M 3719 2020-09-02 958
16 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 3720 2020-09-02 277
17 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 3740 2020-09-02 1371
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2020-10-04 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 2:12 (S) ⇑
2 4W 1/2 2020-10-18 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1 (S) ⇑
3 4W 1/3 2020-11-07 16:00 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13 (S) ⇑
4 4W 1/4 2020-11-22 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:1 (S) ⇑
5 4W 1/5 2020-11-29 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Płomień” Limanowa II 3:11 (S) ⇑
6 4W 1/6 2020-12-06 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:2 (S) ⇑
7 4W 1/7 2020-12-20 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) ⇓
8 4W 1/11 2021-01-31 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 13:1 (S) ⇑
9 4W 1/8 2021-02-18 19:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS Lipie 13:1 (S) ⇑
10 4W 1/9 2021-03-19 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 (S) ⇑
11 4W 1/10 2021-03-20 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn 14:0 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   3,5   1,5   3,5 3,5 12
2 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa   3,5   1,5 1,0 3,5 3,5 13
3 (W) MKS „Radość” Gorlice II   3,5     3,5 2,5 3,5 13
4 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów       3,5 2,5 3,5 3,5 13
5 (W) LKS „Vocovia” Wokowice   3,5     1,0 3,5 3,0 11
6 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II     0,5 2,0 2,5 3,5 3,5 12
7 (W) KS „Start” Nowy Sącz       0,0 0,5 3,5 2,0 6
8 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów   3,5 1,5 1,0 3,5 3,5   13
9 (D) LUKS Lipie 2,5     3,5 3,5   3,5 13
10 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II     2,5 0,0 1,0 2,0 2,5 8
11 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn       3,5 3,5 3,5 3,5 14
Razem 2,5 17,5 4,5 16,5 22,5 32,5 32,0 128
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DOMITER Julia 2004 K 3723 2020-09-02 1381
2 GAIK Krystian 1997 M 3713 2020-09-02 287
3 GOLONKA Albert 1976 M 3714 2020-09-02 864
4 GOLONKA Filip 2006 M 3728 2020-09-02 1372
5 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 3730 2020-09-02 1407
6 ROZUM Dawid 1998 M 3718 2020-09-02 344
7 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 3740 2020-09-02 1371