LZS „Solidarni” Mędrzechów (M)
Klub: LZS Mędrzechów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiej w Mędrzechowie
Rynek 440
33-221 Mędrzechów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zenon Woliński (tel. 667 020 235)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZUPRYNA Andrzej 1964 M 4648 2020-09-06 2265
2 GAJEWSKI Dominik 1987 M 4649 2020-09-06 728
3 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 4650 2020-09-06 731
4 KRAWIEC Kamil 2000 M 4651 2020-09-06 1910
5 OSTROWSKI Dawid 1979 M 4652 2020-09-06 2600
6 RUSEK Andrzej 1967 M 4653 2020-09-06 1111
7 TOBIASZ Andrzej 1976 M 4654 2020-09-06 1377
8 WOLIŃSKI Andrzej 1962 M 4655 2020-09-06 724
9 WOLIŃSKI Radosław 1990 M 4656 2020-09-06 722
10 WOLIŃSKI Wojciech 1993 M 4657 2020-09-06 723
11 WOLIŃSKI Zenon 1961 M 4658 2020-09-06 729
12 ZIMOWSKI Mateusz 1993 M 4659 2020-09-06 2620
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2020-10-11 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 (S) ⇑
2 4W 1/3 2020-10-25 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13 (S) ⇑
3 4W 1/4 2020-11-21 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Radość” Gorlice II 8:6 (S) ⇑
4 4W 1/6 2020-12-05 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) ⇑
5 4W 1/2 2020-12-09 18:30 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:3 (S) ⇑
6 4W 1/7 2020-12-20 11:00 LUKS Lipie - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11 (S) ⇑
7 4W 1/11 2021-01-31 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 13:1 (S) ⇓
8 4W 1/8 2021-02-20 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) ⇓
9 4W 1/9 2021-02-27 10:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 (S) ⇑
10 4W 1/10 2021-03-13 16:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) ⇑
11 4W 1/5 2021-03-20 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 1,5 2,5 2,5 2,5 9
2 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,5 3,5 3,5 3,5 13
3 (D) MKS „Radość” Gorlice II 1,0 1,5 3,5 2,0 8
4 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 0,5 2,5 3,5 3,5 10
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,5 2,5 3,5 2,5 11
6 (W) LUKS Lipie 3,5 1,5 3,5 2,5 11
7 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 1,0 0,0 0,0 0,0 1
8 (D) KS „Start” Nowy Sącz 1,5 0,0 3,0 1,5 6
9 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn 2,5 2,0 3,0 1,5 9
10 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2,0 1,5 3,5 2,0 9
11 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,0 1,5 3,5 2,0 9
Razem 20,5 19,0 33,0 23,5 96
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJEWSKI Dominik 1987 M 4649 2020-09-06 728
2 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 4650 2020-09-06 731
3 OSTROWSKI Dawid 1979 M 4652 2020-09-06 2600
4 WOLIŃSKI Zenon 1961 M 4658 2020-09-06 729