UKS „Jordan” Zakliczyn (M)
Klub: UKS „Jordan” Zakliczyn
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HEŁMECKI Szymon 2001 M 5221 2020-09-07 1025
2 KOBYLARCZYK Kacper 2006 M 5223 2020-09-07 2180
3 KRAKOWSKI Paweł 1977 M 5911 2020-09-08 3202
4 KRAKOWSKI Sebastian 2008 M 5224 2020-09-07 2149
5 KRAS Nikodem 2008 M 5225 2020-09-07 2675
6 KWIEK Kacper 2011 M 5232 2020-09-07 3200
7 MARTYKA Bartłomiej 2005 M 5226 2020-09-07 1465
8 MRÓZ Jakub 2003 M 5227 2020-09-07 1406
9 MRÓZ Patryk 2010 M 5234 2020-09-07 3002
10 NAGEL Kacper 2006 M 5228 2020-09-07 2145
11 NAGEL Nikodem 2010 M 5229 2020-09-07 2721
12 SIKOŃ Maciej 2007 M 5230 2020-09-07 2181
13 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 5222 2020-09-07 1141
14 WĘGLARCZYK Jan 2006 M 5233 2020-09-07 3201
15 ZBYLUT Patryk 2005 M 5231 2020-09-07 1268
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2020-10-02 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8 (S) ⇓
2 4W 1/2 2020-10-17 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 (S) ⇔
3 4W 1/3 2020-10-25 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn  
4 4W 1/4 2020-11-20 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS Lipie  
5 4W 1/5 2020-11-28 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Jordan” Zakliczyn  
6 4W 1/6 2020-12-04 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów  
7 4W 1/7 2020-12-20 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn  
8 4W 1/8 2021-01-08 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Orzeł” Wojnarowa  
9 4W 1/9 2021-01-15 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
10 4W 1/10 2021-01-24 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn  
11 4W 1/11 2021-01-29 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 2,5 1,0 1,0   1,5 6
2 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,5   0,5 0,5 2,5 7
Razem 6,0 1,0 1,5 0,5 4,0 13
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HEŁMECKI Szymon 2001 M 5221 2020-09-07 1025
2 MARTYKA Bartłomiej 2005 M 5226 2020-09-07 1465
3 NAGEL Kacper 2006 M 5228 2020-09-07 2145
4 SIKOŃ Maciej 2007 M 5230 2020-09-07 2181
5 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 5222 2020-09-07 1141