KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2331 2020-08-27 247
2 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2378 2020-08-27 244
3 DZIEDZIC Piotr 2001 M 2337 2020-08-27 887
4 KAIM Adrian 1997 M 2332 2020-08-27 245
5 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 2340 2020-08-27 258
6 KRUCZEK Janusz 1960 M 2343 2020-08-27 421
7 MADZULA Paweł 1976 M 2333 2020-08-27 1034
8 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2379 2020-08-27 246
9 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2334 2020-08-27 45
10 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 2335 2020-08-27 30
11 PALACZ Grzegorz 1982 M 2336 2020-08-27 243
12 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2338 2020-08-27 250
13 TABOR Janusz 1970 M 2339 2020-08-27 248
14 TABOR Krzysztof 1974 M 2341 2020-08-27 249
15 URBAŃSKI Adam 1950 M 2342 2020-08-27 251
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2020-10-02 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:6 (S) ⇑
2 4W 1/2 2020-10-18 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
3 4W 1/3 2020-10-25 11:00 LUKS Lipie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14 (S) ⇑
4 4W 1/5 2020-11-11 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
5 4W 1/4 2020-11-20 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz  
6 4W 1/6 2020-12-04 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice II  
7 4W 1/7 2020-12-20 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
8 4W 1/8 2021-01-08 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
9 4W 1/9 2021-01-15 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II  
10 4W 1/10 2021-01-23 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
11 4W 1/11 2021-01-29 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   1,0 3,5 2,5 1,0 8
2 (W) LKS „Vocovia” Wokowice   1,0 3,5 2,5 0,0 7
3 (W) LUKS Lipie 3,5   3,5 3,5 3,5 14
Razem 3,5 2,0 10,5 8,5 4,5 29
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2331 2020-08-27 247
2 DZIEDZIC Piotr 2001 M 2337 2020-08-27 887
3 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2334 2020-08-27 45
4 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 2335 2020-08-27 30
5 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2338 2020-08-27 250