LKS „Orzeł” Wojnarowa (M)
Klub: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Obrzut (tel. 606 883 390)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 1586 2020-08-21 2404
2 JURKOWSKI Piotr 1978 M 1587 2020-08-21 338
3 KANTOR Michał 1989 M 1588 2020-08-21 1341
4 KAWKA Maciej 1974 M 1589 2020-08-21 2495
5 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 1590 2020-08-21 1610
6 PLICHTA Józef 1965 M 1593 2020-08-21 2191
7 RYBOWICZ Rafał 1991 M 1594 2020-08-21 679
8 SYWAŁA Dawid 2000 M 1595 2020-08-21 1995
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2020-10-11 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 (S) ⇓
2 4W 1/2 2020-10-18 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1 (S) ⇓
3 4W 1/3 2020-11-15 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8 (S) ⇓
4 4W 1/4 2020-11-22 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 7:7 (S) ⇔
5 4W 1/5 2020-11-29 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) ⇓
6 4W 1/6 2020-12-06 11:00 LUKS Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa  
7 4W 1/7 2020-12-20 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
8 4W 1/8 2021-01-08 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Orzeł” Wojnarowa  
9 4W 1/9 2021-01-17 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - MKS „Radość” Gorlice II  
10 4W 1/10 2021-01-24 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Orzeł” Wojnarowa  
11 4W 1/11 2021-01-31 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów     1,0 0,0 1,0 3,0 5
2 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 0,0   1,0   0,0 0,0 1
3 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 0,5   2,5   1,0 2,0 6
4 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II   2,0 1,0   2,0 2,0 7
5 (D) KS „Start” Nowy Sącz   2,0 2,0   0,0 0,0 4
Razem 0,5 4,0 7,5 0,0 4,0 7,0 23
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 1586 2020-08-21 2404
2 JURKOWSKI Piotr 1978 M 1587 2020-08-21 338
3 KANTOR Michał 1989 M 1588 2020-08-21 1341
4 KAWKA Maciej 1974 M 1589 2020-08-21 2495
5 PLICHTA Józef 1965 M 1593 2020-08-21 2191
6 SYWAŁA Dawid 2000 M 1595 2020-08-21 1995