KS „Start” Nowy Sącz (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BORKOWSKI Marek 1960 M 6787 2020-09-10 281
2 IWANIEC Bartłomiej 2004 M 6795 2020-09-10 2097
3 LEŚNIAK Kamil 2005 M 6796 2020-09-10 2611
4 MACIUSZEK Wiesław 1964 M 6788 2020-09-10 304
5 PARAIS Leszek 1969 M 6789 2020-09-10 917
6 PASEK Adrian 2000 M 6790 2020-09-10 1772
7 PASEK Kamil 2003 M 6799 2020-09-10 1849
8 TROJANOWSKI Adrian 1997 M 6792 2020-09-10 324
9 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 6800 2020-09-10 1018
10 TROJANOWSKI Kamil 1994 M 6793 2020-09-10 323
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2020-10-04 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 (S) ⇑
2 4W 1/2 2020-10-24 16:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice II 10:4 (S) ⇑
3 4W 1/3 2020-10-25 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) ⇑
4 4W 1/4 2020-11-20 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) ⇓
5 4W 1/5 2020-11-29 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) ⇑
6 4W 1/7 2020-12-20 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) ⇑
7 4W 1/9 2021-01-17 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) ⇑
8 4W 1/8 2021-02-20 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) ⇑
9 4W 1/6 2021-02-25 18:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:1 (S) ⇑
10 4W 1/10 2021-03-20 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Vocovia” Wokowice 9:5 (S) ⇑
11 4W 1/11 2021-03-26 18:00 LUKS Lipie - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 3,5 2,5   2,5   2,5   11
2 (D) MKS „Radość” Gorlice II 2,5   2,5 1,5   3,5   10
3 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn 3,0   1,0 0,5   3,5   8
4 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,0       1,0 1,5 1,5 5
5 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 1,5   2,5 2,5   3,5   10
6 (D) UKS „Płomień” Limanowa II       2,5 1,0 3,5 1,0 8
7 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,0   2,0 2,5   3,5   10
8 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów 0,0   2,0 2,5   3,5   8
9 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,5   3,5 3,5   3,5   13
10 (D) LKS „Vocovia” Wokowice     2,0 2,5   3,5 1,0 9
11 (W) LUKS Lipie   1,5 3,5 2,5   2,5   10
Razem 16,0 4,0 19,0 23,0 2,0 34,5 3,5 102
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BORKOWSKI Marek 1960 M 6787 2020-09-10 281
2 LEŚNIAK Kamil 2005 M 6796 2020-09-10 2611
3 MACIUSZEK Wiesław 1964 M 6788 2020-09-10 304
4 PASEK Kamil 2003 M 6799 2020-09-10 1849
5 TROJANOWSKI Adrian 1997 M 6792 2020-09-10 324
6 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 6800 2020-09-10 1018
7 TROJANOWSKI Kamil 1994 M 6793 2020-09-10 323