UKS „Villa Verde” Olesno IV (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Prochazka (tel. 515 164 983)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 569 2020-08-11 1217
2 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2687 2020-08-29 230
3 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2685 2020-08-29 762
4 CYRNEK Piotr 1995 M 570 2020-08-11 824
5 DROŻDŻ Jarosław 1982 M 5002 2020-09-07 3106
6 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2683 2020-08-29 27
7 FLOREK Sławomir 1977 M 2682 2020-08-29 25
8 JAJE Tomasz 2007 M 2694 2020-08-29 3110
9 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 571 2020-08-11 644
10 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2684 2020-08-29 647
11 KIEROŃSKI Adam 1969 M 572 2020-08-11 19
12 KUCHARSKI Michał 1989 M 5003 2020-09-07 3107
13 KUDŁA Paweł 1985 M 2691 2020-08-29 1802
14 LIPOWICZ Kacper 2008 M 2693 2020-08-29 2969
15 LIPOWICZ Robert 1977 M 8544 2020-09-18 3117
16 LIS Daniel 1999 M 573 2020-08-11 646
17 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 M 574 2020-08-11 1035
18 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2681 2020-08-29 229
19 MRKVICKA Radek 1974 M 575 2020-08-11 1935
20 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2688 2020-08-29 1923
21 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2686 2020-08-29 1922
22 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M 576 2020-08-11 866
23 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 M 5004 2020-09-07 3108
24 TATARCZUCH Marek 1974 M 2680 2020-08-29 265
25 TATARCZUCH Rafał 1998 M 577 2020-08-11 650
26 TOBIASZ Szymon 2006 M 2692 2020-08-29 1519
27 WAJDA Kamil 2003 M 2689 2020-08-29 1927
28 WŁODEK Grzegorz 1985 M 2690 2020-08-29 22
29 WÓJCIK Oliwia 2004 K 2695 2020-08-29 3105
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2020-10-04 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 2:12 (S) ⇓
2 4W 1/4 2020-11-22 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 8:6 (S) ⇓
3 4W 1/5 2020-11-29 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS Lipie 11:3 (S) ⇑
4 4W 1/6 2020-12-06 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
5 4W 1/7 2020-12-20 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn  
6 4W 1/8 2021-01-08 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
7 4W 1/9 2021-01-17 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów  
8 4W 1/10 2021-01-23 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
9 4W 1/11 2021-01-31 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
10 4W 1/2 do ustalenia LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
11 4W 1/3 do ustalenia UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   1,0 0,0   1,0 0,0 2
2 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 2,5   2,5 0,0 1,0   6
3 (D) LUKS Lipie 3,5   2,5 2,5 2,5   11
Razem 6,0 1,0 5,0 2,5 4,5 0,0 19
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2685 2020-08-29 762
2 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2683 2020-08-29 27
3 FLOREK Sławomir 1977 M 2682 2020-08-29 25
4 KUDŁA Paweł 1985 M 2691 2020-08-29 1802
5 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2686 2020-08-29 1922
6 TATARCZUCH Marek 1974 M 2680 2020-08-29 265