V liga rejon Nowy Targ
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 20 1 62:11 95,24
2 MAGULSKI Łukasz (UKS „Orły” Zakopane) 21 20 1 60:11 95,24
3 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek II) 21 19 2 59:19 90,48
4 BOBER Damian (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 20 18 2 58:13 90,00
5 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 18 17 1 51:5 94,44
6 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek II) 21 17 4 52:23 80,95
7 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 18 15 3 50:16 83,33
8 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 18 15 3 46:16 83,33
9 RYMARCZYK Łukasz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 21 15 6 53:27 71,43
10 WOLSKI Tomasz (UKS „Metalka” Nowy Targ) 16 14 2 45:13 87,50
11 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ III) 18 14 4 46:17 77,78
12 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (UKS „Orły” Zakopane) 18 14 4 42:16 77,78
13 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 18 14 4 44:17 77,78
14 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 18 14 4 45:20 77,78
15 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice III) 20 14 6 46:21 70,00
16 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 21 14 7 47:28 66,67
17 ŻYDEK Kamil (LKS „Victoria” Nidek III) 21 14 7 48:31 66,67
18 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 13 8 45:30 61,90
19 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 13 8 42:33 61,90
20 CESACZ Piotr (UKS „Orły” Zakopane) 13 12 1 36:13 92,31
21 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 12 6 40:22 66,67
22 ŻYDEK Robert (LKS „Victoria” Nidek II) 18 12 6 41:26 66,67
23 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 19 12 7 48:32 63,16
24 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 21 12 9 46:35 57,14
25 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice III) 12 11 1 33:3 91,67
26 PRACHARCZYK Krystian („Power Rangers” Czarny Dunajec) 19 11 8 41:31 57,89
27 PALENIK Jerzy (LKS „Orawa” Jabłonka) 21 11 10 38:33 52,38
28 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 21 11 10 41:36 52,38
29 BROŻEK Jacek (LKS „Orawa” Jabłonka) 21 11 10 38:36 52,38
30 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 11 10 38:37 52,38
31 FILEK Maciej (LKS „Victoria” Nidek II) 12 10 2 31:15 83,33
32 KUWIK Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 16 10 6 34:26 62,50
33 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 10 8 33:28 55,56
34 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 18 10 8 36:32 55,56
35 WRÓBEL Dominik (LKS „Victoria” Nidek III) 20 10 10 36:39 50,00
36 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 18 9 9 33:28 50,00
37 BEDNARZ Paweł (LKS „Victoria” Nidek III) 20 9 11 36:36 45,00
38 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 18 8 10 28:33 44,44
39 PENKALA Artur (LKS „Victoria” Nidek III) 19 8 11 28:39 42,11
40 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 8 13 32:44 38,10
41 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 8 13 29:42 38,10
42 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 10 7 3 25:9 70,00
43 KRUPKA Sławomir (ULKS „Lachowice” II) 13 7 6 22:22 53,85
44 MOTYKA Janusz (UKS „Orły” Zakopane) 18 7 11 28:34 38,89
45 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 21 7 14 26:46 33,33
46 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 6 0 18:2 100,00
47 ŚWISTEK Marek (MKS „Halniak” Maków Podh.) 9 6 3 21:10 66,67
48 ŁOWAS Marcin (LKS „Orawa” Jabłonka) 9 6 3 22:12 66,67
49 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 15 6 9 22:32 40,00
50 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 15 6 9 23:35 40,00
51 LEŚNY Paweł (UKS „Tornado” Waksmund) 21 6 15 27:46 28,57
52 LENART Kazimierz (ULKS „Lachowice” II) 7 5 2 19:9 71,43
53 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 8 5 3 18:9 62,50
54 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 8 5 3 17:9 62,50
55 ŚLUSARCZYK Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 10 5 5 22:18 50,00
56 LITWIAK Tadeusz (LKS „Orawa” Jabłonka) 15 5 10 22:31 33,33
57 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 6 4 2 14:7 66,67
58 SOWIŃSKI Ziemowit („Power Rangers” Czarny Dunajec) 9 4 5 17:19 44,44
59 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice II) 9 4 5 14:18 44,44
60 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek II) 12 4 8 16:24 33,33
61 PNIACZEK Dominik (KTS „Victoria” Spytkowice III) 3 3 0 9:1 100,00
62 ZBOREK Henryk (LKS „Orawa” Jabłonka) 6 3 3 9:13 50,00
63 GRZYBACZ Jakub (LKS „Orawa” Jabłonka) 7 3 4 12:12 42,86
64 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 3 9 17:27 25,00
65 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 15 3 12 18:39 20,00
66 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 17 3 14 17:42 17,65
67 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 3 15 16:49 16,67
68 DUDKA Piotr (LKS „Victoria” Nidek III) 2 2 0 6:1 100,00
69 KLAG Maja (KS „Gorce” Nowy Targ III) 2 2 0 6:2 100,00
70 PIETRAŃCZYK Jakub (KTS „Victoria” Spytkowice III) 3 2 1 6:3 66,67
71 GALA Stanisław (KTS „Victoria” Spytkowice II) 3 2 1 6:4 66,67
72 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 2 3 8:11 40,00
73 SAŁAPATEK Tomasz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 13 2 11 9:35 15,38
74 CZUBIN Tomasz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 15 2 13 8:41 13,33
75 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 2 19 8:58 9,52
76 ZAPAŁA Konrad (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 1 1 0 3:0 100,00
77 BODZIONY Piotr („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 1 1 3:3 50,00
78 BYSTRZYCKI Wawrzyniec (UKS „Orły” Zakopane) 3 1 2 3:6 33,33
79 ZĘBOL Anna (MKS „Halniak” Maków Podh.) 4 1 3 3:11 25,00
80 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 6 1 5 7:15 16,67
81 WOJAS Wojciech (UKS „Orły” Zakopane) 10 1 9 7:28 10,00
82 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 12 1 11 6:33 8,33
83 PIETRZAK Maciej (UKS „Metalka” Nowy Targ) 14 1 13 5:41 7,14
84 KUBERA Adrian (MKS „Skawa” Wadowice III) 17 1 16 7:49 5,88
85 DŁUGOPOLSKI Antoni (UKS „Metalka” Nowy Targ) 21 1 20 3:62 4,76
86 BĄK Kacper (LKS „Orawa” Jabłonka) 2 0 2 4:6 0,00
87 ZIÓŁKO Izaak („Power Rangers” Czarny Dunajec) 1 0 1 2:3 0,00
88 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 1 0 1 2:3 0,00
89 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 3:9 0,00
90 CHRZANOWSKI Piotr (UKS „Orły” Zakopane) 1 0 1 1:3 0,00
91 KLUCZ Wojciech (LKS „Orawa” Jabłonka) 3 0 3 2:9 0,00
92 RODAK Marcin („Power Rangers” Czarny Dunajec) 3 0 3 1:9 0,00
93 LICHAŃSKI Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 12 0 12 4:36 0,00
94 NOWORYTA Łucja (KTS „Victoria” Spytkowice II) 3 0 3 1:9 0,00
95 KUTEK Edyta (MKS „Halniak” Maków Podh.) 12 0 12 2:36 0,00
96 GOŁUSZKA Arkadiusz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 7 0 7 1:21 0,00
97 PIOTROWSKA Sylwia (KTS „Victoria” Spytkowice II) 9 0 9 1:27 0,00
98 BIELARCZYK Stanisław (UKS „Metalka” Nowy Targ) 1 0 1 0:3 0,00
99 DZIELSKA Emilia (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 0:9 0,00
100 HOLCMAN Eryk (LKS „Victoria” Nidek III) 2 0 2 0:6 0,00
101 GRELA Rafał (KS „Gorce” Nowy Targ V) 3 0 3 0:9 0,00
102 PALUCH Ryszard (MKS „Skawa” Wadowice III) 2 0 2 0:6 0,00
103 FUŁA Kamila (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 0:9 0,00
104 JANOWIAK Kacper (UKS „Metalka” Nowy Targ) 3 0 3 0:9 0,00
105 MARDUŁA Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 4 0 4 0:12 0,00
106 KUTEK Patrycja (MKS „Halniak” Maków Podh.) 3 0 3 0:9 0,00
107 FABER Sebastian (MKS „Skawa” Wadowice III) 5 0 5 0:15 0,00
108 MRÓZEK Grzegorz (UKS „Metalka” Nowy Targ) 17 0 17 0:51 0,00
109 ZASADNI Antoni (UKS „Metalka” Nowy Targ) 9 0 9 0:27 0,00
110 ZYCH Błażej (UKS „Metalka” Nowy Targ) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 20 1 62:11 95,24
2 MAGULSKI Łukasz (UKS „Orły” Zakopane) 21 20 1 60:11 95,24
3 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 18 17 1 51:5 94,44
4 CESACZ Piotr (UKS „Orły” Zakopane) 13 12 1 36:13 92,31
5 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice III) 12 11 1 33:3 91,67
6 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek II) 21 19 2 59:19 90,48
7 BOBER Damian (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 20 18 2 58:13 90,00
8 WOLSKI Tomasz (UKS „Metalka” Nowy Targ) 16 14 2 45:13 87,50
9 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 18 15 3 50:16 83,33
10 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 18 15 3 46:16 83,33
11 FILEK Maciej (LKS „Victoria” Nidek II) 12 10 2 31:15 83,33
12 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek II) 21 17 4 52:23 80,95
13 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ III) 18 14 4 46:17 77,78
14 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (UKS „Orły” Zakopane) 18 14 4 42:16 77,78
15 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 18 14 4 44:17 77,78
16 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 18 14 4 45:20 77,78
17 RYMARCZYK Łukasz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 21 15 6 53:27 71,43
18 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 10 7 3 25:9 70,00
19 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice III) 20 14 6 46:21 70,00
20 ŚWISTEK Marek (MKS „Halniak” Maków Podh.) 9 6 3 21:10 66,67
21 ŁOWAS Marcin (LKS „Orawa” Jabłonka) 9 6 3 22:12 66,67
22 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 12 6 40:22 66,67
23 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 21 14 7 47:28 66,67
24 ŻYDEK Robert (LKS „Victoria” Nidek II) 18 12 6 41:26 66,67
25 ŻYDEK Kamil (LKS „Victoria” Nidek III) 21 14 7 48:31 66,67
26 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 19 12 7 48:32 63,16
27 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 8 5 3 18:9 62,50
28 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 8 5 3 17:9 62,50
29 KUWIK Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 16 10 6 34:26 62,50
30 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 13 8 45:30 61,90
31 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 13 8 42:33 61,90
32 PRACHARCZYK Krystian („Power Rangers” Czarny Dunajec) 19 11 8 41:31 57,89
33 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 21 12 9 46:35 57,14
34 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 10 8 33:28 55,56
35 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 18 10 8 36:32 55,56
36 KRUPKA Sławomir (ULKS „Lachowice” II) 13 7 6 22:22 53,85
37 PALENIK Jerzy (LKS „Orawa” Jabłonka) 21 11 10 38:33 52,38
38 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 21 11 10 41:36 52,38
39 BROŻEK Jacek (LKS „Orawa” Jabłonka) 21 11 10 38:36 52,38
40 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 11 10 38:37 52,38
41 ŚLUSARCZYK Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 10 5 5 22:18 50,00
42 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 18 9 9 33:28 50,00
43 WRÓBEL Dominik (LKS „Victoria” Nidek III) 20 10 10 36:39 50,00
44 BEDNARZ Paweł (LKS „Victoria” Nidek III) 20 9 11 36:36 45,00
45 SOWIŃSKI Ziemowit („Power Rangers” Czarny Dunajec) 9 4 5 17:19 44,44
46 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 18 8 10 28:33 44,44
47 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice II) 9 4 5 14:18 44,44
48 PENKALA Artur (LKS „Victoria” Nidek III) 19 8 11 28:39 42,11
49 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 15 6 9 22:32 40,00
50 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 15 6 9 23:35 40,00
51 MOTYKA Janusz (UKS „Orły” Zakopane) 18 7 11 28:34 38,89
52 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 8 13 32:44 38,10
53 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 8 13 29:42 38,10
54 LITWIAK Tadeusz (LKS „Orawa” Jabłonka) 15 5 10 22:31 33,33
55 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek II) 12 4 8 16:24 33,33
56 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 21 7 14 26:46 33,33
57 LEŚNY Paweł (UKS „Tornado” Waksmund) 21 6 15 27:46 28,57
58 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 3 9 17:27 25,00
59 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 15 3 12 18:39 20,00
60 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 17 3 14 17:42 17,65
61 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 3 15 16:49 16,67
62 SAŁAPATEK Tomasz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 13 2 11 9:35 15,38
63 CZUBIN Tomasz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 15 2 13 8:41 13,33
64 WOJAS Wojciech (UKS „Orły” Zakopane) 10 1 9 7:28 10,00
65 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 2 19 8:58 9,52
66 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 12 1 11 6:33 8,33
67 PIETRZAK Maciej (UKS „Metalka” Nowy Targ) 14 1 13 5:41 7,14
68 KUBERA Adrian (MKS „Skawa” Wadowice III) 17 1 16 7:49 5,88
69 DŁUGOPOLSKI Antoni (UKS „Metalka” Nowy Targ) 21 1 20 3:62 4,76
70 LICHAŃSKI Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 12 0 12 4:36 0,00
71 KUTEK Edyta (MKS „Halniak” Maków Podh.) 12 0 12 2:36 0,00
72 PIOTROWSKA Sylwia (KTS „Victoria” Spytkowice II) 9 0 9 1:27 0,00
73 MRÓZEK Grzegorz (UKS „Metalka” Nowy Targ) 17 0 17 0:51 0,00
74 ZASADNI Antoni (UKS „Metalka” Nowy Targ) 9 0 9 0:27 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KAJFASZ Bogdan / ŚLUSARCZYK Michał
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
2 2 0 6:0 100,00
2 SURMA Mariusz / KOWALCZYK Grzegorz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
2 2 0 6:0 100,00
3 GRAJNY Piotr / LENART Kazimierz
(ULKS „Lachowice” II)
2 2 0 6:0 100,00
4 KOWALCZYK Michał / JACHYMIAK Krzysztof
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
6 6 0 18:2 100,00
5 KAJFASZ Bogdan / MUCHA Daniel
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
4 4 0 12:2 100,00
6 FILEK Maciej / ŻYDEK Robert
(LKS „Victoria” Nidek II)
2 2 0 6:3 100,00
7 CAPUTA Henryk / BOBER Damian
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
7 6 1 20:5 85,71
8 MROCZKA Alicja / PIETRUSZYŃSKA Natasza
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
7 6 1 20:8 85,71
9 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz / MAGULSKI Łukasz
(UKS „Orły” Zakopane)
7 6 1 19:8 85,71
10 CZYSZCZOŃ Robert / ŻÓŁTEK Daniel
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
6 5 1 15:4 83,33
11 BOBAK Piotr / BOBAK Jacek
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
6 5 1 17:5 83,33
12 KLAG Franciszek / MARDUŁA Mateusz
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
5 4 1 13:5 80,00
13 GRAJNY Piotr / KACHEL Piotr
(ULKS „Lachowice” II)
5 4 1 13:5 80,00
14 ŻYDEK Robert / HOLCMAN Zbigniew
(LKS „Victoria” Nidek II)
4 3 1 9:3 75,00
15 KACHEL Jan / BANAŚ Jan
(ULKS „Lachowice” II)
3 2 1 7:4 66,67
16 BIZOŃ Stefan / SZEMIK Krzysztof
(LKS „Victoria” Nidek II)
6 4 2 12:8 66,67
17 CESACZ Piotr / MOTYKA Janusz
(UKS „Orły” Zakopane)
5 3 2 9:9 60,00
18 PENKALA Artur / BEDNARZ Paweł
(LKS „Victoria” Nidek III)
7 4 3 12:14 57,14
19 BANAŚ Jan / KRUPKA Sławomir
(ULKS „Lachowice” II)
2 1 1 5:4 50,00
20 KACZMARCZYK Karol / WIŚNIEWSKI Mateusz
(MKS „Skawa” Wadowice III)
2 1 1 5:4 50,00
21 LENART Kazimierz / KRUPKA Sławomir
(ULKS „Lachowice” II)
2 1 1 5:4 50,00
22 BODZIONY Grzegorz / PRACHARCZYK Krystian
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
6 3 3 12:11 50,00
23 KORCZAK Natasza / KUWIK Paweł
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
6 3 3 10:10 50,00
24 KOLASA Dawid / LEŚNY Paweł
(UKS „Tornado” Waksmund)
6 3 3 11:11 50,00
25 KUTEK Edyta / RYMARCZYK Łukasz
(MKS „Halniak” Maków Podh.)
4 2 2 7:7 50,00
26 KOLASA Iwona / KUNKA Aleksandra
(UKS „Tornado” Waksmund)
6 3 3 11:11 50,00
27 MOTYKA Janusz / WOJAS Wojciech
(UKS „Orły” Zakopane)
2 1 1 4:5 50,00
28 PALENIK Jerzy / GRZYBACZ Jakub
(LKS „Orawa” Jabłonka)
4 2 2 6:8 50,00
29 WRÓBEL Dominik / ŻYDEK Kamil
(LKS „Victoria” Nidek III)
7 3 4 12:13 42,86
30 PITALA Stanisław / SURMA Mariusz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
5 2 3 7:10 40,00
31 KOWALCZYK Bartosz / KUROS Antoni
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
6 2 4 10:12 33,33
32 LITWIAK Tadeusz / BROŻEK Jacek
(LKS „Orawa” Jabłonka)
4 1 3 7:9 25,00
33 JĘDRZEJOWSKI Ksawery / KUBERA Adrian
(MKS „Skawa” Wadowice III)
4 1 3 4:11 25,00
34 WOLSKI Tomasz / MRÓZEK Grzegorz
(UKS „Metalka” Nowy Targ)
3 0 3 3:9 0,00
35 WOLSKI Tomasz / PIETRZAK Maciej
(UKS „Metalka” Nowy Targ)
3 0 3 3:9 0,00
36 KACZMARCZYK Karol / KUBERA Adrian
(MKS „Skawa” Wadowice III)
2 0 2 1:6 0,00
37 BRYŁA Rafał / POCHOPIEŃ Michał
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
2 0 2 1:6 0,00
38 PIETRZAK Maciej / DŁUGOPOLSKI Antoni
(UKS „Metalka” Nowy Targ)
2 0 2 0:6 0,00
39 POCHOPIEŃ Michał / LICHAŃSKI Michał
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
2 0 2 0:6 0,00
40 DŁUGOPOLSKI Antoni / ZASADNI Antoni
(UKS „Metalka” Nowy Targ)
2 0 2 0:6 0,00
41 MRÓZEK Grzegorz / DŁUGOPOLSKI Antoni
(UKS „Metalka” Nowy Targ)
3 0 3 0:9 0,00
42 KUBERA Dawid / KACZMARCZYK Karol
(MKS „Skawa” Wadowice III)
2 0 2 0:6 0,00
43 PIETRAŃCZYK Jacek / PIOTROWSKA Sylwia
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 MAGULSKI Łukasz (UKS „Orły” Zakopane) 21 20 1 7 6 1 23,0
2 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 20 1 7 6 1 23,0
3 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek II) 21 19 2 6 5 1 21,5
4 BOBER Damian (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 20 18 2 7 6 1 21,0
5 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 18 17 1 6 6 0 20,0
6 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek II) 21 17 4 7 5 2 19,5
7 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 18 15 3 7 6 1 18,0
8 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 18 15 3 6 5 1 17,5
9 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (UKS „Orły” Zakopane) 18 14 4 7 6 1 17,0
10 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice III) 20 14 6 7 6 1 17,0
11 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 21 14 7 7 6 1 17,0
12 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 13 8 7 7 0 16,5
13 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ III) 18 14 4 6 4 2 16,0
14 RYMARCZYK Łukasz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 21 15 6 5 2 3 16,0
15 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 18 14 4 6 3 3 15,5
16 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 18 14 4 6 3 3 15,5
17 ŻYDEK Kamil (LKS „Victoria” Nidek III) 21 14 7 7 3 4 15,5
18 ŻYDEK Robert (LKS „Victoria” Nidek II) 18 12 6 6 5 1 14,5
19 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 12 6 6 5 1 14,5
20 WOLSKI Tomasz (UKS „Metalka” Nowy Targ) 16 14 2 6 0 6 14,0
21 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 19 12 7 7 4 3 14,0
22 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 13 8 7 2 5 14,0
23 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 21 11 10 7 6 1 14,0
24 CESACZ Piotr (UKS „Orły” Zakopane) 13 12 1 5 3 2 13,5
25 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 21 12 9 5 3 2 13,5
26 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 11 10 7 5 2 13,5
27 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice III) 12 11 1 4 4 0 13,0
28 PRACHARCZYK Krystian („Power Rangers” Czarny Dunajec) 19 11 8 6 3 3 12,5
29 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 10 8 6 5 1 12,5
30 KUWIK Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 16 10 6 7 4 3 12,0
31 PALENIK Jerzy (LKS „Orawa” Jabłonka) 21 11 10 7 2 5 12,0
32 BROŻEK Jacek (LKS „Orawa” Jabłonka) 21 11 10 7 2 5 12,0
33 FILEK Maciej (LKS „Victoria” Nidek II) 12 10 2 3 3 0 11,5
34 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 18 10 8 7 3 4 11,5
35 WRÓBEL Dominik (LKS „Victoria” Nidek III) 20 10 10 7 3 4 11,5
36 BEDNARZ Paweł (LKS „Victoria” Nidek III) 20 9 11 7 4 3 11,0
37 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 18 9 9 6 3 3 10,5
38 PENKALA Artur (LKS „Victoria” Nidek III) 19 8 11 7 4 3 10,0
39 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 21 7 14 7 6 1 10,0
40 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 18 8 10 6 3 3 9,5
41 MOTYKA Janusz (UKS „Orły” Zakopane) 18 7 11 7 4 3 9,0
42 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 8 13 7 2 5 9,0
43 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 8 13 7 1 6 8,5
44 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 10 7 3 3 2 1 8,0
45 KRUPKA Sławomir (ULKS „Lachowice” II) 13 7 6 4 2 2 8,0
46 LEŚNY Paweł (UKS „Tornado” Waksmund) 21 6 15 7 3 4 7,5
47 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 15 6 9 5 2 3 7,0
48 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 6 0 2 1 1 6,5
49 LENART Kazimierz (ULKS „Lachowice” II) 7 5 2 4 3 1 6,5
50 ŁOWAS Marcin (LKS „Orawa” Jabłonka) 9 6 3 3 1 2 6,5
51 ŚWISTEK Marek (MKS „Halniak” Maków Podh.) 9 6 3 3 1 2 6,5
52 ŚLUSARCZYK Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 10 5 5 3 3 0 6,5
53 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 15 6 9 5 1 4 6,5
54 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek II) 12 4 8 6 4 2 6,0
55 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 8 5 3 2 1 1 5,5
56 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 8 5 3 1 1 0 5,5
57 LITWIAK Tadeusz (LKS „Orawa” Jabłonka) 15 5 10 4 1 3 5,5
58 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 6 4 2 2 2 0 5,0
59 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice II) 9 4 5 3 2 1 5,0
60 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 15 3 12 5 4 1 5,0
61 SOWIŃSKI Ziemowit („Power Rangers” Czarny Dunajec) 9 4 5 4 0 4 4,0
62 GRZYBACZ Jakub (LKS „Orawa” Jabłonka) 7 3 4 4 2 2 4,0
63 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 17 3 14 5 2 3 4,0
64 PNIACZEK Dominik (KTS „Victoria” Spytkowice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
65 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 3 9 3 1 2 3,5
66 ZBOREK Henryk (LKS „Orawa” Jabłonka) 6 3 3 1 0 1 3,0
67 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 2 3 3 2 1 3,0
68 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 3 15 6 0 6 3,0
69 GALA Stanisław (KTS „Victoria” Spytkowice II) 3 2 1 1 1 0 2,5
70 CZUBIN Tomasz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 15 2 13 5 1 4 2,5
71 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 2 19 7 1 6 2,5
72 KLAG Maja (KS „Gorce” Nowy Targ III) 2 2 0 0 0 0 2,0
73 DUDKA Piotr (LKS „Victoria” Nidek III) 2 2 0 0 0 0 2,0
74 PIETRAŃCZYK Jakub (KTS „Victoria” Spytkowice III) 3 2 1 1 0 1 2,0
75 SAŁAPATEK Tomasz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 13 2 11 2 0 2 2,0
76 WOJAS Wojciech (UKS „Orły” Zakopane) 10 1 9 2 1 1 1,5
77 KUBERA Adrian (MKS „Skawa” Wadowice III) 17 1 16 7 1 6 1,5
78 ZAPAŁA Konrad (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 1 1 0 0 0 0 1,0
79 BODZIONY Piotr („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 1 1 1 0 1 1,0
80 BYSTRZYCKI Wawrzyniec (UKS „Orły” Zakopane) 3 1 2 0 0 0 1,0
81 ZĘBOL Anna (MKS „Halniak” Maków Podh.) 4 1 3 2 0 2 1,0
82 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 6 1 5 2 0 2 1,0
83 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 12 1 11 4 0 4 1,0
84 PIETRZAK Maciej (UKS „Metalka” Nowy Targ) 14 1 13 5 0 5 1,0
85 DŁUGOPOLSKI Antoni (UKS „Metalka” Nowy Targ) 21 1 20 7 0 7 1,0
86 KUTEK Edyta (MKS „Halniak” Maków Podh.) 12 0 12 6 2 4 1,0
87 MARDUŁA Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 4 0 4 2 1 1 0,5
88 ZIÓŁKO Izaak („Power Rangers” Czarny Dunajec) 1 0 1 0 0 0 0,0
89 DZIELSKA Emilia (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 1 0 1 0,0
90 KUTEK Patrycja (MKS „Halniak” Maków Podh.) 3 0 3 4 0 4 0,0
91 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 1 0 1 0,0
92 FUŁA Kamila (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 1 0 1 0,0
93 NOWORYTA Łucja (KTS „Victoria” Spytkowice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
94 PIOTROWSKA Sylwia (KTS „Victoria” Spytkowice II) 9 0 9 3 0 3 0,0
95 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 1 0 1 0 0 0 0,0
96 KLUCZ Wojciech (LKS „Orawa” Jabłonka) 3 0 3 1 0 1 0,0
97 GRELA Rafał (KS „Gorce” Nowy Targ V) 3 0 3 1 0 1 0,0
98 HOLCMAN Eryk (LKS „Victoria” Nidek III) 2 0 2 0 0 0 0,0
99 BĄK Kacper (LKS „Orawa” Jabłonka) 2 0 2 0 0 0 0,0
100 GOŁUSZKA Arkadiusz (MKS „Halniak” Maków Podh.) 7 0 7 1 0 1 0,0
101 MRÓZEK Grzegorz (UKS „Metalka” Nowy Targ) 17 0 17 6 0 6 0,0
102 JANOWIAK Kacper (UKS „Metalka” Nowy Targ) 3 0 3 0 0 0 0,0
103 ZYCH Błażej (UKS „Metalka” Nowy Targ) 3 0 3 1 0 1 0,0
104 BIELARCZYK Stanisław (UKS „Metalka” Nowy Targ) 1 0 1 0 0 0 0,0
105 RODAK Marcin („Power Rangers” Czarny Dunajec) 3 0 3 0 0 0 0,0
106 FABER Sebastian (MKS „Skawa” Wadowice III) 5 0 5 1 0 1 0,0
107 LICHAŃSKI Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 12 0 12 4 0 4 0,0
108 PALUCH Ryszard (MKS „Skawa” Wadowice III) 2 0 2 0 0 0 0,0
109 ZASADNI Antoni (UKS „Metalka” Nowy Targ) 9 0 9 3 0 3 0,0
110 CHRZANOWSKI Piotr (UKS „Orły” Zakopane) 1 0 1 0 0 0 0,0
111 BUGAJSKI Stanisław (LKS „Orawa” Jabłonka) 0 0 0 1 0 1 0,0
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5nt@kozts.pl.