KS „Gorce” Nowy Targ III (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (e-mail tomaszklag@op.pl, tel. 508 061 883)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/3 2021-10-16 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III 4:10🏓 ⇑
2 5NT 1/2 2021-10-23 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice II 13:1🏓 ⇑
3 5NT 1/4 2021-10-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 11:3🏓 ⇑
4 5NT 1/5 2021-10-29 18:00 UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9🏓 ⇑
5 5NT 1/1 2021-11-29 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13🏓 ⇑
6 5NT 1/6 2021-12-03 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 12:2🏓 ⇑
7 5NT 1/7 2021-12-10 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - KS „Gorce” Nowy Targ III 4:10🏓 ⇑
8 5NT 2/8 2022-02-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 7:7🏓 ⇔
9 5NT 2/10 2022-03-10 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Victoria” Nidek II 2:12🏓 ⇓
10 5NT 2/12 2022-03-25 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III 8:6🏓 ⇓
11 5NT 2/13 2022-04-01 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Orły” Zakopane 11:3🏓 ⇑
12 5NT 2/14 2022-04-08 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Victoria” Nidek III 10:4🏓 ⇑
13 5NT 2/9 2022-04-22 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III 12:2🏓 ⇓
14 5NT 2/16 2022-05-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice III 2:12🏓 ⇓
15 5NT 2/11 2022-05-12 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Gorce” Nowy Targ III 9:5🏓 ⇓
16 5NT 2/17 2022-05-13 18:00 LKS „Victoria” Nidek II - KS „Gorce” Nowy Targ III 14:0🏓 ⇓
17 5NT 2/18 2022-05-20 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
18 5NT 2/15 2022-05-25 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ III 12:2🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JK
2
KF
3
KM
4
KM
5
MM
6
MM
1 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 3,5 3,0     3,5 0,0 10
2 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5   2,0 3,5 3,5 0,5 13
3 (D) ULKS „Lachowice” II 2,5 2,0   3,5 3,0   11
4 (W) UKS „Orły” Zakopane 0,5 2,5   3,5 2,5   9
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 2,5 3,5   3,5 3,5   13
6 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 2,5 3,5   2,5 3,5   12
7 (W) LKS „Victoria” Nidek III 1,5 1,5   3,5 3,5   10
8 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 1,0 2,5   1,0 2,5   7
9 (D) LKS „Victoria” Nidek II   0,0 0,0 2,0 0,0   2
10 (W) ULKS „Lachowice” II 1,0 1,0   2,0 2,0   6
11 (D) UKS „Orły” Zakopane   3,5 0,5 3,5 3,5   11
12 (D) LKS „Victoria” Nidek III   3,5 1,5 3,0 2,0   10
13 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III   1,0   0,0 1,0 0,0 2
14 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III   0,0 0,0   1,5 0,5 2
15 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV   2,0 1,0   2,0 0,0 5
16 (W) LKS „Victoria” Nidek II   0,0 0,0   0,0 0,0 0
18 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   1,5 0,0   0,5 0,0 2
Razem 18,5 31,0 5,0 31,5 38,0 1,0 125
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 2418 31.08.2021 1698
2 KLAG Franciszek 2009 M 2419 31.08.2021 2115
3 KLAG Maja 2012 K 2420 31.08.2021 2538
4 KOWALCZYK Michał 2007 M 2424 31.08.2021 1510
5 MARDUŁA Mateusz 2008 M 2430 31.08.2021 2571
6 MARDUŁA Michał 2011 M 2431 31.08.2021 2723