UKS „Tornado” Waksmund (M)
Klub: UKS „Tornado” Waksmund
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie
ul. Na Równi 28
34-431 Waksmund
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Paulina Pęksa (tel. 534 443 914)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2021-09-24 18:00 LKS „Victoria” Nidek II - UKS „Tornado” Waksmund 14:0🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2021-10-01 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KTS „Victoria” Spytkowice III 6:8🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2021-10-15 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2🏓 ⇑
4 5NT 1/4 2021-11-25 17:30 UKS „Metalka” Nowy Targ - UKS „Tornado” Waksmund 1:13🏓 ⇑
5 5NT 1/5 2021-12-06 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ IV 7:7🏓 ⇔
6 5NT 1/7 2021-12-10 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - LKS „Orawa” Jabłonka 5:9🏓 ⇓
7 5NT 1/6 2021-12-18 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Tornado” Waksmund 9:5🏓 ⇓
8 5NT 2/8 2022-02-11 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ V 9:5 ⇑
9 5NT 2/9 2022-02-28 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - UKS „Tornado” Waksmund 8:6🏓 ⇓
10 5NT 2/10 2022-03-11 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KTS „Victoria” Spytkowice II  
11 5NT 2/11 2022-03-19 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - UKS „Tornado” Waksmund 8:6🏓 ⇓
12 5NT 2/12 2022-03-28 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - UKS „Tornado” Waksmund 3:11🏓 ⇑
13 5NT 2/13 2022-04-01 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - UKS „Tornado” Waksmund 11:3🏓 ⇓
14 5NT 2/14 2022-04-08 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - UKS „Metalka” Nowy Targ 13:1 ⇑
15 5NT 2/15 2022-04-29 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - UKS „Tornado” Waksmund 6:8 ⇑
16 5NT 2/16 2022-05-06 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
17 5NT 2/17 2022-05-13 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Tornado” Waksmund 8:6🏓 ⇓
18 5NT 2/18 2022-05-20 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III 9:5🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) LKS „Victoria” Nidek II 0,0 0,0 0,0       0,0 0
2 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III       2,0 3,0 1,0 0,0 6
3 (D) MKS „Halniak” Maków Podh.       3,5 3,5 2,5 2,5 12
4 (W) UKS „Metalka” Nowy Targ       3,5 3,5 3,5 2,5 13
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV       3,0 1,5 1,5 1,0 7
6 (D) LKS „Orawa” Jabłonka       2,5 2,0 0,0 0,5 5
7 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna       1,0 2,0 1,0 1,0 5
8 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V               0
9 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec       3,0 1,0 2,0 0,0 6
11 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 0,0 1,0 1,5   3,5     6
12 (W) MKS „Halniak” Maków Podh.       2,5 2,5 2,5 3,5 11
13 (W) LKS „Orawa” Jabłonka       0,0 2,0 1,0 0,0 3
14 (D) UKS „Metalka” Nowy Targ               0
15 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V               0
17 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II       2,5 0,5 2,0 1,0 6
18 (D) MKS „Skawa” Wadowice III       2,0 3,5 1,5 2,0 9
Razem 0,0 1,0 1,5 25,5 28,5 18,5 14,0 89
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DZIELSKA Emilia 2007 K 1916 30.08.2021 1657
2 FUŁA Kamila 2007 K 1917 30.08.2021 2414
3 KAMIŃSKA Martyna 2006 K 1918 30.08.2021 2142
4 KOLASA Dawid 1969 M 1914 30.08.2021 980
5 KOLASA Iwona 2007 K 1919 30.08.2021 1474
6 KUNKA Aleksandra 2008 K 1920 30.08.2021 2528
7 LEŚNY Paweł 1967 M 1915 30.08.2021 2379