MKS „Halniak” Maków Podh. (M)
Klub: MKS „Halniak” Maków Podhalański
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół
ul. Wolności 53
34-220 Maków Podhalański
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Mateusz Stopka (tel. 604 467 240)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Tomasz Czubin (tel. 665 072 875)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZUBIN Tomasz 1987 M 6512 08.09.2021 3562 23.09.2021
2 GOŁUSZKA Arkadiusz 1990 M 6511 08.09.2021 3563 23.09.2021
3 KUTEK Edyta 2003 K 6517 08.09.2021 1819 22.09.2021
4 KUTEK Patrycja 2000 K 6514 08.09.2021 1816 22.09.2021
5 RYMARCZYK Łukasz 1981 M 6515 08.09.2021 3564 23.09.2021
6 SAŁAPATEK Tomasz 2004 M 6518 08.09.2021 2085 22.09.2021
7 ŚWISTEK Marek 1983 M 6516 08.09.2021 3561 23.09.2021
8 ZĘBOL Anna 1971 K 10923 15.10.2021 3611 19.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2021-09-24 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - MKS „Halniak” Maków Podh. 9:5🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2021-10-04 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - LKS „Victoria” Nidek II 3:11🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2021-10-15 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2🏓 ⇓
4 5NT 1/4 2021-11-05 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2🏓 ⇓
5 5NT 1/5 2021-11-08 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - UKS „Metalka” Nowy Targ 10:4🏓 ⇑
6 5NT 1/6 2021-11-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2🏓 ⇓
7 5NT 1/7 2021-12-13 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - KS „Turbacz” Mszana Dolna  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) LKS „Orawa” Jabłonka 1,0 0,0 0,5   2,5 1,0     5
2 (D) LKS „Victoria” Nidek II 0,0 0,0 0,0   1,0 0,0 2,0   3
3 (W) UKS „Tornado” Waksmund 0,0 0,0   0,0 2,0 0,0   0,0 2
4 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III 0,0   0,0 0,0 2,0 0,0     2
5 (D) UKS „Metalka” Nowy Targ 1,5   0,5   3,5 1,0 2,5 1,0 10
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 0,0 0,0 0,0 0,0 2,0       2
Razem 2,5 0,0 1,0 0,0 13,0 2,0 4,5 1,0 24
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZUBIN Tomasz 1987 M 6512 08.09.2021 3562
2 GOŁUSZKA Arkadiusz 1990 M 6511 08.09.2021 3563
3 KUTEK Edyta 2003 K 6517 08.09.2021 1819
4 KUTEK Patrycja 2000 K 6514 08.09.2021 1816
5 RYMARCZYK Łukasz 1981 M 6515 08.09.2021 3564
6 SAŁAPATEK Tomasz 2004 M 6518 08.09.2021 2085
7 ŚWISTEK Marek 1983 M 6516 08.09.2021 3561
8 ZĘBOL Anna 1971 K 10923 15.10.2021 3611