MKS „Halniak” Maków Podh. (M)
Klub: MKS „Halniak” Maków Podhalański
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół
ul. Wolności 53
34-220 Maków Podhalański
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Mateusz Stopka (tel. 604 467 240)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Tomasz Czubin (tel. 665 072 875)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZUBIN Tomasz 1987 M 6512 08.09.2021 3562 23.09.2021
2 GOŁUSZKA Arkadiusz 1990 M 6511 08.09.2021 3563 23.09.2021
3 KUTEK Edyta 2003 K 6517 08.09.2021 1819 22.09.2021
4 KUTEK Patrycja 2000 K 6514 08.09.2021 1816 22.09.2021
5 LENART Dorota 1990 K 12139 11.02.2022 3735 11.02.2022
6 RYMARCZYK Łukasz 1981 M 6515 08.09.2021 3564 23.09.2021
7 SAŁAPATEK Tomasz 2004 M 6518 08.09.2021 2085 22.09.2021
8 ŚWISTEK Marek 1983 M 6516 08.09.2021 3561 23.09.2021
9 ZĘBOL Anna 1971 K 10923 15.10.2021 3611 19.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2021-09-24 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - MKS „Halniak” Maków Podh. 9:5🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2021-10-04 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - LKS „Victoria” Nidek II 3:11🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2021-10-15 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2🏓 ⇓
4 5NT 1/4 2021-11-05 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2🏓 ⇓
5 5NT 1/5 2021-11-08 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - UKS „Metalka” Nowy Targ 10:4🏓 ⇑
6 5NT 1/6 2021-11-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2🏓 ⇓
7 5NT 1/7 2021-12-13 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - KS „Turbacz” Mszana Dolna 5:9🏓 ⇓
8 5NT 2/8 2022-02-14 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6🏓 ⇑
9 5NT 2/9 2022-02-25 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS „Halniak” Maków Podh. 4:10🏓 ⇑
10 5NT 2/18 2022-03-19 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - KS „Gorce” Nowy Targ V 5:9 ⇓
11 5NT 2/10 2022-03-21 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2🏓 ⇑
12 5NT 2/11 2022-03-23 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Halniak” Maków Podh. 9:5🏓 ⇓
13 5NT 2/12 2022-03-28 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - UKS „Tornado” Waksmund 3:11🏓 ⇓
14 5NT 2/13 2022-03-31 17:30 UKS „Metalka” Nowy Targ - MKS „Halniak” Maków Podh. 5:9🏓 ⇑
15 5NT 2/14 2022-04-11 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - LKS „Orawa” Jabłonka 5:9🏓 ⇓
16 5NT 2/15 2022-05-02 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Halniak” Maków Podh. 10:4🏓 ⇓
17 5NT 2/16 2022-05-09 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - KTS „Victoria” Spytkowice II 11:3🏓 ⇑
18 5NT 2/17 2022-05-14 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - MKS „Halniak” Maków Podh. 3:11🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) LKS „Orawa” Jabłonka 1,0 0,0 0,5     2,5 1,0     5
2 (D) LKS „Victoria” Nidek II 0,0 0,0 0,0     1,0 0,0 2,0   3
3 (W) UKS „Tornado” Waksmund 0,0 0,0   0,0   2,0 0,0   0,0 2
4 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III 0,0   0,0 0,0   2,0 0,0     2
5 (D) UKS „Metalka” Nowy Targ 1,5   0,5     3,5 1,0 2,5 1,0 10
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 0,0 0,0 0,0 0,0   2,0       2
7 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 0,0   0,0 0,0   3,0 0,0 2,0 0,0 5
8 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 0,0   0,5 0,5 0,0 3,5 0,0 3,5   8
9 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 2,0   0,5 2,0   3,5 1,5   0,5 10
10 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V                   0
11 (D) MKS „Skawa” Wadowice III 3,0   2,5 0,5 1,0 3,5 1,5     12
12 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 1,0   1,5 0,0 0,0 2,5       5
13 (D) UKS „Tornado” Waksmund 0,0   0,0 0,0 0,0     3,0   3
14 (W) UKS „Metalka” Nowy Targ 3,0   1,5 0,0 1,0 2,5 1,0     9
15 (D) LKS „Orawa” Jabłonka 0,0   0,5 0,0   2,0   2,5   5
16 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec 0,0     0,5 0,0 3,5       4
17 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 1,0   1,5 1,5 1,0 3,5   2,5   11
18 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 3,0   1,5     3,5   3,0   11
Razem 15,5 0,0 11,0 5,0 3,0 44,0 6,0 21,0 1,5 107
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZUBIN Tomasz 1987 M 6512 08.09.2021 3562
2 GOŁUSZKA Arkadiusz 1990 M 6511 08.09.2021 3563
3 KUTEK Edyta 2003 K 6517 08.09.2021 1819
4 KUTEK Patrycja 2000 K 6514 08.09.2021 1816
5 LENART Dorota 1990 K 12139 11.02.2022 3735
6 RYMARCZYK Łukasz 1981 M 6515 08.09.2021 3564
7 SAŁAPATEK Tomasz 2004 M 6518 08.09.2021 2085
8 ŚWISTEK Marek 1983 M 6516 08.09.2021 3561
9 ZĘBOL Anna 1971 K 10923 15.10.2021 3611