UKS „Metalka” Nowy Targ (M)
Klub: UKS „Metalka” Nowy Targ
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa „Arena”
ul. Wojska Polskiego 9
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Wolski (tel. 602 151 062)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIELARCZYK Stanisław 2005 M 9803 24.09.2021 3575 27.09.2021
2 DŁUGOPOLSKI Antoni 2003 M 9800 24.09.2021 3572 27.09.2021
3 JANOWIAK Kacper 2004 M 9801 24.09.2021 3573 27.09.2021
4 MRÓZEK Grzegorz 1982 M 9798 24.09.2021 3571 27.09.2021
5 PIETRZAK Maciej 2006 M 10073 27.09.2021 1810 29.09.2021
6 WOLSKI Tomasz 1972 M 9799 24.09.2021 54 27.09.2021
7 ZASADNI Antoni 2004 M 11675 22.11.2021 3668 25.11.2021
8 ZYCH Błażej 2003 M 9802 24.09.2021 3574 27.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2021-09-29 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Metalka” Nowy Targ 11:3🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2021-09-30 17:30 UKS „Metalka” Nowy Targ - LKS „Orawa” Jabłonka 4:10🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2021-10-15 18:00 LKS „Victoria” Nidek II - UKS „Metalka” Nowy Targ 13:1🏓 ⇓
4 5NT 1/5 2021-11-08 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - UKS „Metalka” Nowy Targ 10:4🏓 ⇓
5 5NT 1/4 2021-11-25 17:30 UKS „Metalka” Nowy Targ - UKS „Tornado” Waksmund 1:13🏓 ⇓
6 5NT 1/6 2021-11-26 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - UKS „Metalka” Nowy Targ 11:3 ⇓
7 5NT 1/7 2021-12-16 17:30 UKS „Metalka” Nowy Targ - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,0   0,0 0,0 3,0     3
2 (D) LKS „Orawa” Jabłonka 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 3,0     4
3 (W) LKS „Victoria” Nidek II   0,0   0,0 0,0 1,0     1
4 (W) MKS „Halniak” Maków Podh.   1,0   0,0 0,0 3,0     4
5 (D) UKS „Tornado” Waksmund   0,0   0,0   1,0 0,0 0,0 1
6 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III                 0
Razem 0,0 1,0 0,0 0,0 1,0 11,0 0,0 0,0 13
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIELARCZYK Stanisław 2005 M 9803 24.09.2021 3575
2 DŁUGOPOLSKI Antoni 2003 M 9800 24.09.2021 3572
3 JANOWIAK Kacper 2004 M 9801 24.09.2021 3573
4 MRÓZEK Grzegorz 1982 M 9798 24.09.2021 3571
5 PIETRZAK Maciej 2006 M 10073 27.09.2021 1810
6 WOLSKI Tomasz 1972 M 9799 24.09.2021 54
7 ZASADNI Antoni 2004 M 11675 22.11.2021 3668
8 ZYCH Błażej 2003 M 9802 24.09.2021 3574