„Power Rangers” Czarny Dunajec (M)
Klub: GKS „Czarni” Czarny Dunajec
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec
ul. Józefa Piłsudskiego 2A
34-470 Czarny Dunajec
okres letni:
Lodowisko w Czarnym Dunajcu
ul. Jana Pawła II 144
34-470 Czarny Dunajec
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Bandyk Katarzyna (tel. 513 870 493)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Janusz Komar (tel. 513 242 275)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 8880 15.09.2021 2601 09.10.2021
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 8881 15.09.2021 295 09.10.2021
3 BODZIONY Piotr 1980 M 8882 15.09.2021 3155 09.10.2021
4 PALARZ Jan 1969 M 8883 15.09.2021 293 09.10.2021
5 PRACHARCZYK Krystian 1986 M 8884 15.09.2021 3058 09.10.2021
6 PSHENOV Viktor 1986 M 10542 06.10.2021 2610 09.10.2021
7 RODAK Marcin 2003 M 8888 15.09.2021 3607 09.10.2021
8 SOWIŃSKI Ziemowit 1977 M 8885 15.09.2021 788 09.10.2021
9 WINIARSKI Adam 1966 M 8886 15.09.2021 2618 09.10.2021
10 WŁODEK Sławomir 1975 M 8887 15.09.2021 2609 09.10.2021
11 ZIÓŁKO Izaak 2005 M 8889 15.09.2021 1458 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2021-09-25 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2021-10-04 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II 6:8🏓 ⇓
3 5NT 1/4 2021-10-22 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - „Power Rangers” Czarny Dunajec 7:7🏓 ⇔
4 5NT 1/5 2021-10-25 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek III 7:7🏓 ⇔
5 5NT 1/3 2021-11-05 18:30 UKS „Orły” Zakopane - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4🏓 ⇓
6 5NT 1/6 2021-12-03 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 12:2🏓 ⇓
7 5NT 1/7 2021-12-13 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KTS „Victoria” Spytkowice II 10:4🏓 ⇑
8 5NT 2/8 2022-02-14 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6🏓 ⇓
9 5NT 2/9 2022-02-28 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - UKS „Tornado” Waksmund 8:6🏓 ⇑
10 5NT 2/10 2022-03-11 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - „Power Rangers” Czarny Dunajec 7:7🏓 ⇔
11 5NT 2/17 2022-03-14 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Orawa” Jabłonka 7:7🏓 ⇔
12 5NT 2/11 2022-03-21 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - UKS „Metalka” Nowy Targ 10:4🏓 ⇑
13 5NT 2/12 2022-03-25 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 4:10🏓 ⇑
14 5NT 2/13 2022-04-04 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V 7:7🏓 ⇔
15 5NT 2/14 2022-04-11 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III  
16 5NT 2/15 2022-05-02 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Halniak” Maków Podh. 10:4🏓 ⇑
17 5NT 2/16 2022-05-06 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
18 5NT 2/18 2022-05-12 17:30 UKS „Metalka” Nowy Targ - „Power Rangers” Czarny Dunajec 4:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) MKS „Skawa” Wadowice III   2,0   0,0 1,0       0,5 2,5   6
2 (D) ULKS „Lachowice” II 0,0 2,0   1,0 1,0     1,0 1,0 0,0   6
3 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V   2,5     2,5     2,0 0,0     7
4 (D) LKS „Victoria” Nidek III 1,0 2,5     3,5     0,0 0,0 0,0   7
5 (W) UKS „Orły” Zakopane 0,0 0,0   2,0 1,0     1,0 0,0     4
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 0,0 1,0   1,0   0,0 0,0 0,0     2
7 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 0,0 2,5   2,5 2,5 0,0 0,0   2,0 0,5 0,0 10
8 (W) MKS „Halniak” Maków Podh. 1,0 2,0 0,0   2,0   0,0     1,0   6
9 (D) UKS „Tornado” Waksmund 1,5 0,0 1,5   1,5     3,0 0,5     8
10 (W) LKS „Orawa” Jabłonka   3,0     2,0   0,5 1,5 0,0     7
11 (D) LKS „Orawa” Jabłonka 0,0 3,5     1,5   0,0 1,0 1,0     7
12 (D) UKS „Metalka” Nowy Targ 3,0 0,0 1,0   2,5   2,0 1,0 0,5     10
13 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II   3,5     2,5   1,5   2,5     10
14 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V   1,0   0,5 2,0   2,0   1,0 0,5   7
16 (D) MKS „Halniak” Maków Podh. 2,5 0,0 1,0   1,0   2,0 2,0 1,5     10
18 (W) UKS „Metalka” Nowy Targ     2,0   3,5   2,0 2,5       10
Razem 9,0 24,5 6,5 6,0 31,0 0,0 10,0 15,0 10,5 4,5 0,0 117
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 8880 15.09.2021 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 8881 15.09.2021 295
3 BODZIONY Piotr 1980 M 8882 15.09.2021 3155
4 PALARZ Jan 1969 M 8883 15.09.2021 293
5 PRACHARCZYK Krystian 1986 M 8884 15.09.2021 3058
6 PSHENOV Viktor 1986 M 10542 06.10.2021 2610
7 RODAK Marcin 2003 M 8888 15.09.2021 3607
8 SOWIŃSKI Ziemowit 1977 M 8885 15.09.2021 788
9 WINIARSKI Adam 1966 M 8886 15.09.2021 2618
10 WŁODEK Sławomir 1975 M 8887 15.09.2021 2609
11 ZIÓŁKO Izaak 2005 M 8889 15.09.2021 1458