LKS „Orawa” Jabłonka (M)
Klub: LKS „Orawa” Jabłonka
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
ul. Piusa Jabłońskiego 4
34-480 Jabłonka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Palenik (tel. 889 727 112)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BĄK Kacper 2004 M 5098 03.09.2021 3429 01.10.2021
2 BROŻEK Jacek 1992 M 5095 03.09.2021 3427 26.09.2021
3 BUGAJSKI Stanisław 1973 M 5093 03.09.2021 3428 26.09.2021
4 GRZYBACZ Jakub 2008 M 5099 03.09.2021 3430 26.09.2021
5 KLUCZ Wojciech 1979 M 11697 25.11.2021 3178 25.11.2021
6 LITWIAK Tadeusz 1975 M 5096 03.09.2021 2612 25.09.2020
7 ŁOWAS Marcin 1992 M 11698 25.11.2021 770 25.11.2021
8 PALENIK Jerzy 1963 M 5097 03.09.2021 2634 05.10.2020
9 ZBOREK Henryk 1999 M 5094 03.09.2021 3431 26.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2021-09-24 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - MKS „Halniak” Maków Podh. 9:5🏓 ⇑
2 5NT 1/2 2021-09-30 17:30 UKS „Metalka” Nowy Targ - LKS „Orawa” Jabłonka 4:10🏓 ⇑
3 5NT 1/3 2021-10-15 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - KS „Gorce” Nowy Targ IV 7:7🏓 ⇔
4 5NT 1/5 2021-10-29 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - KTS „Victoria” Spytkowice III 3:11🏓 ⇓
5 5NT 1/4 2021-11-06 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Orawa” Jabłonka 11:3🏓 ⇓
6 5NT 1/6 2021-11-26 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - LKS „Victoria” Nidek II 2:12🏓 ⇓
7 5NT 1/7 2021-12-10 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - LKS „Orawa” Jabłonka  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) MKS „Halniak” Maków Podh. 0,0 2,0   1,5       3,5 2,0 9
2 (W) UKS „Metalka” Nowy Targ   2,5   2,5   2,5   2,5   10
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV   1,0 0,0     2,0   3,0 1,0 7
4 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III   1,0     0,0   2,0 0,0   3
5 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   2,0   0,0   0,0   1,0   3
6 (D) LKS „Victoria” Nidek II   1,0       0,0 1,0 0,0   2
Razem 0,0 9,5 0,0 4,0 0,0 4,5 3,0 10,0 3,0 34
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BĄK Kacper 2004 M 5098 03.09.2021 3429
2 BROŻEK Jacek 1992 M 5095 03.09.2021 3427
3 BUGAJSKI Stanisław 1973 M 5093 03.09.2021 3428
4 GRZYBACZ Jakub 2008 M 5099 03.09.2021 3430
5 KLUCZ Wojciech 1979 M 11697 25.11.2021 3178
6 LITWIAK Tadeusz 1975 M 5096 03.09.2021 2612
7 ŁOWAS Marcin 1992 M 11698 25.11.2021 770
8 PALENIK Jerzy 1963 M 5097 03.09.2021 2634
9 ZBOREK Henryk 1999 M 5094 03.09.2021 3431