LKS „Victoria” Nidek III (M)
Klub: LKS „Victoria” Nidek
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika
Nidek, ul. Św. Judy Tadeusza 2
34-122 Wieprz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Szemik (tel. 502 739 519)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2021-09-24 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Victoria” Nidek III 5:9🏓 ⇑
2 5NT 1/2 2021-10-01 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4🏓 ⇑
3 5NT 1/3 2021-10-06 18:00 ULKS „Lachowice” II - LKS „Victoria” Nidek III 6:8🏓 ⇑
4 5NT 1/4 2021-10-22 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - UKS „Orły” Zakopane 5:9🏓 ⇓
5 5NT 1/5 2021-10-25 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek III 7:7🏓 ⇔
6 5NT 1/7 2021-12-10 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - KS „Gorce” Nowy Targ III 4:10🏓 ⇓
7 5NT 1/6 2021-12-10 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Victoria” Nidek III 7:7🏓 ⇔
8 5NT 2/8 2022-02-11 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - LKS „Victoria” Nidek II 3:11🏓 ⇓
9 5NT 2/10 2022-03-11 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11🏓 ⇓
10 5NT 2/9 2022-03-15 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek III 12:2🏓 ⇓
11 5NT 2/11 2022-03-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - LKS „Victoria” Nidek III 14:0🏓 ⇓
12 5NT 2/12 2022-03-25 18:00 UKS „Orły” Zakopane - LKS „Victoria” Nidek III 6:8🏓 ⇑
13 5NT 2/13 2022-04-01 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - ULKS „Lachowice” II 4:10🏓 ⇓
14 5NT 2/14 2022-04-08 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Victoria” Nidek III 10:4🏓 ⇓
15 5NT 2/15 2022-04-29 18:00 LKS „Victoria” Nidek II - LKS „Victoria” Nidek III 12:2🏓 ⇓
16 5NT 2/16 2022-05-06 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6🏓 ⇑
17 5NT 2/17 2022-05-14 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Victoria” Nidek III 11:3🏓 ⇓
18 5NT 2/18 2022-05-20 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - KTS „Victoria” Spytkowice III 1:13🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 2,5     2,5 2,0 2,0 9
2 (D) MKS „Skawa” Wadowice III 2,5 1,0 0,0 1,5 2,5 2,5 10
3 (W) ULKS „Lachowice” II 1,5     2,5 1,0 3,0 8
4 (D) UKS „Orły” Zakopane 0,0 1,0 0,0 0,0 1,5 2,5 5
5 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec 1,0     1,0 2,5 2,5 7
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 1,0     1,0 1,0 1,0 4
7 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 2,5     1,5 1,0 2,0 7
8 (D) LKS „Victoria” Nidek II 0,0   0,0 0,0 2,5 0,5 3
9 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 1,0   0,0 0,0 0,5 1,5 3
10 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 1,0   0,0 0,0 1,0 0,0 2
11 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III 0,0     0,0 0,0 0,0 0
12 (W) UKS „Orły” Zakopane 1,0     2,0 3,5 1,5 8
13 (D) ULKS „Lachowice” II 0,0   0,0 2,0 2,0   4
14 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III     0,0 0,0 1,5 2,5 4
15 (W) LKS „Victoria” Nidek II 0,0   0,0   2,0 0,0 2
16 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV 1,5   1,0 1,5 2,0 2,0 8
17 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 0,0   0,0 0,0 2,0 1,0 3
18 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III 1,0     0,0 0,0 0,0 1
Razem 16,5 2,0 1,0 15,5 28,5 24,5 88
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BEDNARZ Paweł 1986 M 3812 02.09.2021 3068
2 DUDKA Piotr 1987 M 3814 02.09.2021 2836
3 HOLCMAN Eryk 2007 M 3825 02.09.2021 3415
4 PENKALA Artur 1980 M 3819 02.09.2021 3067
5 WRÓBEL Dominik 1981 M 3822 02.09.2021 3059
6 ŻYDEK Kamil 1983 M 3824 02.09.2021 3066