KTS „Victoria” Spytkowice II (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Naszej Przyrody
ul. Wadowicka 133
34-103 Woźniki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jacek Bobak (tel. 608 601 483)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOBAK Mikołaj 2008 M 3548 02.09.2021 2519 13.09.2021
2 BRYŁA Rafał 2006 M 3549 02.09.2021 2704 13.09.2021
3 GALA Stanisław 1978 M 3566 02.09.2021 3518 13.09.2021
4 KUŚPIK Kacper 2010 M 11126 21.10.2021 3630 06.03.2022
5 LICHAŃSKI Michał 2006 M 11125 21.10.2021 3626 25.10.2021
6 MAMOŃ Mikołaj 2011 M 3550 02.09.2021 3627 21.10.2021
7 NOWORYTA Łucja 2010 K 11129 21.10.2021 2422 25.10.2021
8 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 3560 02.09.2021 2096 13.09.2021
9 PIOTROWSKA Patrycja 2006 K 11127 21.10.2021 3746 25.03.2022
10 PIOTROWSKA Sylwia 2010 K 11128 21.10.2021 2425 25.10.2021
11 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 3562 02.09.2021 2888 13.09.2021
12 STUDNICKA Anna 2006 K 3552 02.09.2021 2070 13.09.2021
13 WARMUZ Kamil 1989 M 3564 02.09.2021 330 12.10.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2021-09-24 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Victoria” Nidek III 5:9🏓 ⇓
2 5NT 1/2 2021-10-23 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice II 13:1🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2021-10-23 15:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0🏓 ⇓
4 5NT 1/5 2021-11-10 18:00 ULKS „Lachowice” II - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2🏓 ⇓
5 5NT 1/6 2021-11-26 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Orły” Zakopane 1:13🏓 ⇓
6 5NT 1/4 2021-12-11 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS „Skawa” Wadowice III 11:3🏓 ⇑
7 5NT 1/7 2021-12-13 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KTS „Victoria” Spytkowice II 10:4🏓 ⇓
8 5NT 2/8 2022-02-24 17:30 UKS „Metalka” Nowy Targ - KTS „Victoria” Spytkowice II 8:6🏓 ⇓
9 5NT 2/9 2022-02-25 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS „Halniak” Maków Podh. 4:10🏓 ⇓
10 5NT 2/10 2022-03-11 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KTS „Victoria” Spytkowice II  
11 5NT 2/12 2022-03-25 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 4:10🏓 ⇓
12 5NT 2/11 2022-03-30 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Orawa” Jabłonka 3:11🏓 ⇓
13 5NT 2/13 2022-04-02 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II 11:3🏓 ⇓
14 5NT 2/14 2022-04-08 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V  
15 5NT 2/15 2022-04-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Metalka” Nowy Targ 8:6🏓 ⇑
16 5NT 2/16 2022-05-09 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - KTS „Victoria” Spytkowice II 11:3🏓 ⇓
17 5NT 2/17 2022-05-13 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Tornado” Waksmund 8:6 ⇑
18 5NT 2/18 2022-05-20 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - KTS „Victoria” Spytkowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) LKS „Victoria” Nidek III 0,0         3,5     0,0 1,5 5
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III       0,0   0,0   0,0 1,0   1
3 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V       0,0   0,0   0,0 0,0   0
4 (W) ULKS „Lachowice” II 1,0     0,0       0,0 1,0   2
5 (D) UKS „Orły” Zakopane 1,0     0,0 0,0       0,0   1
6 (D) MKS „Skawa” Wadowice III 3,5 2,5       2,5       2,5 11
7 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec 1,0         1,0     1,0 1,0 4
8 (W) UKS „Metalka” Nowy Targ 2,5   1,0       0,0     2,5 6
9 (D) MKS „Halniak” Maków Podh. 2,0       0,0     0,0   2,0 4
11 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 1,0       0,0   0,0     3,0 4
12 (D) LKS „Orawa” Jabłonka 1,5     0,0     0,0     1,5 3
13 (W) MKS „Skawa” Wadowice III         0,0   0,0 0,0   3,0 3
15 (D) UKS „Metalka” Nowy Targ 2,5   0,0 3,0           2,5 8
16 (W) MKS „Halniak” Maków Podh. 2,0   0,0   0,0         1,0 3
17 (D) UKS „Tornado” Waksmund                     0
Razem 18,0 2,5 1,0 3,0 0,0 7,0 0,0 0,0 3,0 20,5 55
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRYŁA Rafał 2006 M 3549 02.09.2021 2704
2 GALA Stanisław 1978 M 3566 02.09.2021 3518
3 KUŚPIK Kacper 2010 M 11126 21.10.2021 3630
4 LICHAŃSKI Michał 2006 M 11125 21.10.2021 3626
5 NOWORYTA Łucja 2010 K 11129 21.10.2021 2422
6 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 3560 02.09.2021 2096
7 PIOTROWSKA Patrycja 2006 K 11127 21.10.2021 3746
8 PIOTROWSKA Sylwia 2010 K 11128 21.10.2021 2425
9 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 3562 02.09.2021 2888
10 STUDNICKA Anna 2006 K 3552 02.09.2021 2070