KTS „Victoria” Spytkowice III (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Naszej Przyrody
ul. Wadowicka 133
34-103 Woźniki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Mamoń (tel. 604 570 153)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/2 2021-10-01 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KTS „Victoria” Spytkowice III 6:8🏓 ⇑
2 5NT 1/3 2021-10-15 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6🏓 ⇑
3 5NT 1/5 2021-10-29 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - KTS „Victoria” Spytkowice III 3:11🏓 ⇑
4 5NT 1/4 2021-11-05 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2🏓 ⇑
5 5NT 1/6 2021-11-26 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - UKS „Metalka” Nowy Targ 11:3🏓 ⇑
6 5NT 1/7 2021-12-10 18:00 LKS „Victoria” Nidek II - KTS „Victoria” Spytkowice III 5:9🏓 ⇑
7 5NT 1/1 2021-12-17 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 10:4🏓 ⇑
8 5NT 2/8 2022-03-04 19:30 UKS „Orły” Zakopane - KTS „Victoria” Spytkowice III 2:12🏓 ⇑
9 5NT 2/10 2022-03-15 18:00 ULKS „Lachowice” II - KTS „Victoria” Spytkowice III 4:10🏓 ⇑
10 5NT 2/11 2022-03-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - LKS „Victoria” Nidek III 14:0🏓 ⇑
11 5NT 2/12 2022-03-26 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KTS „Victoria” Spytkowice III 4:10🏓 ⇑
12 5NT 2/13 2022-04-01 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - LKS „Victoria” Nidek II 9:5🏓 ⇑
13 5NT 2/14 2022-04-12 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KTS „Victoria” Spytkowice III 4:10🏓 ⇑
14 5NT 2/9 2022-04-22 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III 12:2🏓 ⇑
15 5NT 2/16 2022-05-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice III 2:12🏓 ⇑
16 5NT 2/17 2022-05-13 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - ULKS „Lachowice” II 12:2🏓 ⇑
17 5NT 2/15 2022-05-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - UKS „Orły” Zakopane 12:2🏓 ⇑
18 5NT 2/18 2022-05-20 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - KTS „Victoria” Spytkowice III 1:13🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) UKS „Tornado” Waksmund 3,5   0,5 1,5       2,5 8
2 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 1,5   1,5 3,0   2,0     8
3 (W) LKS „Orawa” Jabłonka 1,5   3,5 2,5 3,5       11
4 (D) MKS „Halniak” Maków Podh. 3,5   2,5 3,5       2,5 12
5 (D) UKS „Metalka” Nowy Targ 2,5   3,5 2,5 2,5       11
6 (W) LKS „Victoria” Nidek II     0,0 1,5 3,5   3,5 0,5 9
7 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV 2,0   1,0 2,5 3,5     1,0 10
8 (W) UKS „Orły” Zakopane 3,5   2,5 2,5 3,5       12
9 (W) ULKS „Lachowice” II 2,0   2,0 2,5 3,5       10
10 (D) LKS „Victoria” Nidek III 3,5   3,5 3,5 3,5       14
11 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 2,5   0,0 2,0 3,0     2,5 10
12 (D) LKS „Victoria” Nidek II 0,0   2,0 0,5 3,5   3,0 0,0 9
13 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 2,0   1,0 3,5 3,5     0,0 10
14 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 2,5     3,5 3,5     2,5 12
15 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 3,5   2,5 3,0 3,0       12
16 (D) ULKS „Lachowice” II 2,5 0,0   3,5 3,5     2,5 12
17 (D) UKS „Orły” Zakopane 3,0 2,0   3,5 3,5       12
18 (W) LKS „Victoria” Nidek III 3,5     2,5 3,5     3,5 13
Razem 43,0 2,0 26,0 47,5 50,5 2,0 6,5 17,5 195
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBAK Jacek 1968 M 3553 02.09.2021 2054
2 BOBAK Mikołaj 2008 M 3548 02.09.2021 2519
3 BOBAK Piotr 1978 M 3554 02.09.2021 329
4 KAJFASZ Bogdan 1972 M 3557 02.09.2021 2109
5 MUCHA Daniel 1990 M 3559 02.09.2021 2886
6 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 3561 02.09.2021 863
7 PNIACZEK Dominik 1999 M 11849 13.12.2021 139
8 ŚLUSARCZYK Michał 1990 M 3563 02.09.2021 2887