MKS „Skawa” Wadowice III (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 4680 03.09.2021 506 22.09.2019
2 FABER Sebastian 2009 M 11136 21.10.2021 3624 25.10.2021
3 GOŁDA Gabriel 1997 M 4681 03.09.2021 513 26.09.2020
4 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009 M 4672 03.09.2021 2895 05.09.2021
5 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 4682 03.09.2021 2824 26.09.2020
6 JURZAK Łukasz 1983 M 4683 03.09.2021 342 26.09.2020
7 KACZMARCZYK Karol 2011 M 4673 03.09.2021 2693 05.09.2021
8 KRUPA Cezary 1992 M 4684 03.09.2021 1887 26.09.2020
9 KUBERA Adrian 2009 M 4674 03.09.2021 3076 05.09.2021
10 KUBERA Dawid 2007 M 4675 03.09.2021 2274 05.09.2021
11 PALACZ Mirosław 1969 M 4686 03.09.2021 236 26.09.2020
12 PALUCH Ryszard 1965 M 4678 03.09.2021 3662 06.11.2021
13 PIEKARCZYK Tomasz 1975 M 4687 03.09.2021 1803 05.09.2021
14 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 K 4676 03.09.2021 1862 05.09.2021
15 RADWAN Franciszek 2010 M 11135 21.10.2021 3625 25.10.2021
16 RUPA Robert 1965 M 4689 03.09.2021 1795 26.09.2020
17 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010 M 4677 03.09.2021 2777 05.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2021-09-25 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6🏓 ⇑
2 5NT 1/2 2021-10-01 18:00 LKS „Victoria” Nidek III - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2021-10-16 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III 4:10🏓 ⇓
4 5NT 1/5 2021-10-30 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ V 0:14🏓 ⇓
5 5NT 1/6 2021-11-23 18:00 MKS „Skawa” Wadowice III - ULKS „Lachowice” II 0:14🏓 ⇓
6 5NT 1/7 2021-12-10 18:00 UKS „Orły” Zakopane - MKS „Skawa” Wadowice III 13:1🏓 ⇓
7 5NT 1/4 2021-12-11 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS „Skawa” Wadowice III 11:3🏓 ⇓
8 5NT 2/8 2022-02-11 18:00 LKS „Orawa” Jabłonka - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2🏓 ⇓
9 5NT 2/9 2022-02-26 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - UKS „Metalka” Nowy Targ 7:7🏓 ⇔
10 5NT 2/11 2022-03-19 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - UKS „Tornado” Waksmund 8:6🏓 ⇑
11 5NT 2/10 2022-03-21 19:00 MKS „Halniak” Maków Podh. - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2🏓 ⇓
12 5NT 2/12 2022-03-31 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2🏓 ⇓
13 5NT 2/13 2022-04-02 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II 11:3🏓 ⇑
14 5NT 2/14 2022-04-11 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III 9:5🏓 ⇓
15 5NT 2/15 2022-04-30 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - LKS „Orawa” Jabłonka 0:14🏓 ⇓
16 5NT 2/16 2022-05-05 17:30 UKS „Metalka” Nowy Targ - MKS „Skawa” Wadowice III 9:5🏓 ⇓
17 5NT 2/17 2022-05-14 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - MKS „Halniak” Maków Podh. 3:11🏓 ⇓
18 5NT 2/18 2022-05-20 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III 9:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec     1,0 2,5 1,0       3,5 8
2 (W) LKS „Victoria” Nidek III     0,0 1,0 0,0       3,0 4
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III   0,0 1,5 1,0 0,5 1,0       4
4 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V     0,0 0,0 0,0 0,0 0,0     0
5 (D) ULKS „Lachowice” II     0,0 0,0 0,0 0,0       0
6 (W) UKS „Orły” Zakopane     0,0 1,0 0,0 0,0       1
7 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II   0,0 0,0 3,0 0,0         3
8 (W) LKS „Orawa” Jabłonka   0,0 0,0 1,0 1,0         2
9 (D) UKS „Metalka” Nowy Targ     2,5 2,0 2,0   0,5 0,0   7
10 (D) UKS „Tornado” Waksmund     0,0 2,5   2,0 3,5     8
11 (W) MKS „Halniak” Maków Podh.   0,0 1,0   1,0     0,0   2
12 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V   0,0 0,0 2,0 0,0         2
13 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II   2,5 2,5 2,5 3,5         11
14 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec   0,0 0,0 1,5 3,5         5
15 (D) LKS „Orawa” Jabłonka   0,0 0,0 0,0 0,0         0
16 (W) UKS „Metalka” Nowy Targ   0,0 1,0 2,5 1,5         5
17 (D) MKS „Halniak” Maków Podh.   0,0 1,5 0,5 1,0         3
18 (W) UKS „Tornado” Waksmund 0,5 2,0 1,0       1,5     5
Razem 0,5 4,5 12,0 23,0 15,0 3,0 5,5 0,0 6,5 70
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 4680 03.09.2021 506
2 FABER Sebastian 2009 M 11136 21.10.2021 3624
3 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009 M 4672 03.09.2021 2895
4 KACZMARCZYK Karol 2011 M 4673 03.09.2021 2693
5 KUBERA Adrian 2009 M 4674 03.09.2021 3076
6 KUBERA Dawid 2007 M 4675 03.09.2021 2274
7 PALUCH Ryszard 1965 M 4678 03.09.2021 3662
8 RADWAN Franciszek 2010 M 11135 21.10.2021 3625
9 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010 M 4677 03.09.2021 2777