III liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-09-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-24 18:00 8 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS „Radość” Gorlice 6:8
1   A ŚWIRK Robert W WILK Paweł 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 1:0
2   B KOZIEŁ Michał X NOWAK Marcin 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 1:1
3   C FRĄCZEK Łukasz Y MÓL Marcin 3:1 (12:10, 11:6, 5:11, 11:6) 2:1
4   D KOPCZYK Adrian Z WOŹNIAK Dominik 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 2:2
5   A KOZIEŁ Michał
ŚWIRK Robert
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:0 (11:9, 11:6, 11:1) 3:2
6   B WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Łukasz
X WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 3:3
7   A ŚWIRK Robert X NOWAK Marcin 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 4:3
8   B KOZIEŁ Michał W WILK Paweł 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 4:4
9   D KOPCZYK Adrian Y MÓL Marcin 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 4:5
10   C FRĄCZEK Łukasz Z WOŹNIAK Dominik 2:3 (16:14, 7:11, 12:10, 9:11, 2:11) 4:6
11   A ŚWIRK Robert Y MÓL Marcin 2:3 (11:5, 5:11, 5:11, 11:6, 8:11) 4:7
12   C FRĄCZEK Łukasz W WILK Paweł 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:9) 5:7
13   B WIELGOSZ Mirosław Z WOŹNIAK Dominik 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 5:8
14   D KOPCZYK Adrian X NOWAK Marcin 3:2 (11:8, 6:11, 11:9, 6:11, 11:8) 6:8
2021-09-26 11:00 9 KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice 14:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-10-12 18:00 10 UKS „Villa Verde” Olesno II - TKKF Dobczyce 10:4
1   A DYCHTOŃ Jakub W GDULA Adam 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B TATARCZUCH Rafał X BAJER Grzegorz 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 1:1
3   C WŁODEK Grzegorz Y ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (10:12, 13:11, 7:11, 11:9, 5:11) 1:2
4   D KIEROŃSKI Adam Z NOWAK Jakub 3:1 (15:13, 11:7, 4:11, 11:9) 2:2
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 3:2
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 4:2
7   A DYCHTOŃ Jakub X BAJER Grzegorz 3:1 (11:6, 3:11, 11:7, 11:4) 5:2
8   B TATARCZUCH Rafał W GDULA Adam 3:2 (9:11, 11:5, 12:14, 11:9, 11:5) 6:2
9   D KIEROŃSKI Adam Y ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:4, 11:1) 7:2
10   C WŁODEK Grzegorz Z NOWAK Jakub 3:2 (11:8, 6:11, 13:15, 12:10, 11:6) 8:2
11   A DYCHTOŃ Jakub Y ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 7:11) 8:3
12   C WŁODEK Grzegorz W GDULA Adam 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 4:11) 8:4
13   B TATARCZUCH Rafał Z NOWAK Jakub 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:8) 9:4
14   D KIEROŃSKI Adam X BAJER Grzegorz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 10:4
2021-09-26 11:00 11 KS „Start” Nowy Sącz - ULKS „Lachowice” 6:8
1   A LEŚNIAK Kamil W RAPUTA Tomasz 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 5:11) 0:1
2   B BULZAK Jan X KACHEL Mateusz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:2
3   C PASEK Kamil Y SURMA Krzysztof 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 1:2
4   D TROJANOWSKI Dawid Z KLUZEK Sławomir 3:0 (12:10, 14:12, 14:12) 2:2
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 3:2
6   B LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 3:3
7   A LEŚNIAK Kamil X KACHEL Mateusz 1:3 (11:4, 4:11, 9:11, 7:11) 3:4
8   B BULZAK Jan W RAPUTA Tomasz 1:3 (11:4, 4:11, 9:11, 7:11) 3:5
9   D TROJANOWSKI Dawid Y SURMA Krzysztof 3:2 (11:7, 12:10, 10:12, 10:12, 11:3) 4:5
10   C PASEK Kamil Z KLUZEK Sławomir 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 9:11) 4:6
11   A LEŚNIAK Kamil Y SURMA Krzysztof 2:3 (7:11, 11:6, 11:7, 4:11, 9:11) 4:7
12   C PASEK Kamil W RAPUTA Tomasz 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11) 4:8
13   B BULZAK Jan Z KLUZEK Sławomir 3:1 (11:3, 2:11, 11:8, 13:11) 5:8
14   D TROJANOWSKI Dawid X KACHEL Mateusz 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:7) 6:8
2021-11-18 19:30 12 LKS „Kłos” Olkusz - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
1   A SKOTNICZNY Rafał W ZIMNICKI Tomasz 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:7) 1:0
2   B PACIA Bartłomiej X TURECKI Kacper 2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 8:11, 2:11) 1:1
3   C TOMSIA Sławomir Y CELARY Mateusz 0:3 (1:11, 3:11, 5:11) 1:2
4   D MORA Szymon Z KOŁOS Arkadiusz 3:2 (7:11, 11:8, 13:11, 7:11, 11:5) 2:2
5   A SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
1:3 (4:11, 10:12, 11:6, 4:11) 2:3
6   B TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 11:9) 3:3
7   A SKOTNICZNY Rafał X TURECKI Kacper 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 13:15) 3:4
8   B PACIA Bartłomiej W ZIMNICKI Tomasz 1:3 (10:12, 10:12, 13:11, 5:11) 3:5
9   D MORA Szymon Y CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 3:6
10   C TOMSIA Sławomir Z KOŁOS Arkadiusz 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 6:11) 3:7
11   A SKOTNICZNY Rafał Y CELARY Mateusz 1:3 (7:11, 3:11, 11:9, 3:11) 3:8
12   C TOMSIA Sławomir W ZIMNICKI Tomasz 2:3 (7:11, 15:13, 9:11, 11:7, 5:11) 3:9
13   B PACIA Bartłomiej Z KOŁOS Arkadiusz 1:3 (3:11, 4:11, 11:9, 7:11) 3:10
14   D MORA Szymon X TURECKI Kacper 2:3 (5:11, 11:5, 11:6, 7:11, 5:11) 3:11
2021-10-27 20:00 13 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 5:9
1   A SUŁKOWSKI Karol W ŚLIWIŃSKI Karol 3:2 (10:12, 11:5, 7:11, 11:9, 13:11) 1:0
2   B GOLONKA Filip X KONSTANTYN Paweł 1:3 (6:11, 13:11, 7:11, 8:11) 1:1
3   C KORNAŚ Bartłomiej Y GŁĄB Damian 1:3 (12:10, 2:11, 4:11, 4:11) 1:2
4   D ROZUM Dawid Z GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 11:9, 15:13) 2:2
5   A GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
W GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 2:3
6   B ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
X KONSTANTYN Paweł
ŚLIWIŃSKI Karol
1:3 (8:11, 11:3, 6:11, 8:11) 2:4
7   A SUŁKOWSKI Karol X KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 3:4
8   B GOLONKA Filip W ŚLIWIŃSKI Karol 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 3:5
9   D ROZUM Dawid Y GŁĄB Damian 2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 9:11, 8:11) 3:6
10   C KORNAŚ Bartłomiej Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 3:7
11   A SUŁKOWSKI Karol Y GŁĄB Damian 2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:8, 3:11) 3:8
12   C KORNAŚ Bartłomiej W ŚLIWIŃSKI Karol 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:7) 4:8
13   B GOLONKA Filip Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 4:9
14   D ROZUM Dawid X KONSTANTYN Paweł 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:9) 5:9
2021-09-25 16:00 14 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
1   A KUZIO Waldemar W KRÓLIKOWSKI Bartosz 2:3 (11:7, 11:4, 10:12, 12:14, 6:11) 0:1
2   B STALMACH Zbigniew X MRUGAŁA Jan 1:3 (11:6, 4:11, 8:11, 7:11) 0:2
3   C NALEPA Maciej Y MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 0:3
4   D CZYŻYCKI Bogdan Z GNIADEK Piotr 3:2 (9:11, 15:13, 11:5, 3:11, 11:5) 1:3
5   A CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
W KRÓLIKOWSKI Bartosz
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (11:3, 4:11, 11:9, 6:11, 4:11) 1:4
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:2 (11:4, 4:11, 11:5, 9:11, 11:4) 2:4
7   A KUZIO Waldemar X MRUGAŁA Jan 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:5) 3:4
8   B STALMACH Zbigniew W KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:13) 3:5
9   D CZYŻYCKI Bogdan Y MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (6:11, 12:14, 11:7, 11:7, 9:11) 3:6
10   C NALEPA Maciej Z GNIADEK Piotr 3:2 (11:13, 11:9, 10:12, 11:7, 14:12) 4:6
11   A KUZIO Waldemar Y MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 9:11) 4:7
12   C NALEPA Maciej W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 4:8
13   B STALMACH Zbigniew Z GNIADEK Piotr 3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:2, 11:5) 5:8
14   D ŻĄDŁO Piotr X MRUGAŁA Jan 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy