IV liga mężczyzn zachód
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 ŚWIRK Robert (TKS „Opoka” Trzebinia) 24 24 0 72:4 100,00
2 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 26 24 2 73:22 92,31
3 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 27 23 4 74:27 85,19
4 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 27 20 7 67:47 74,07
5 BODZIONY Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 27 19 8 63:34 70,37
6 NOWICKI Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 23 18 5 59:24 78,26
7 GLANOWSKI Waldemar (LKS „Kłos” Olkusz) 26 18 8 63:37 69,23
8 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 22 17 5 53:23 77,27
9 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 26 17 9 63:45 65,38
10 RAJTAR Marek (MKS „Centrum” Kraków II) 27 17 10 65:39 62,96
11 WODNIAK Kamil (LKS „Victoria” Nidek) 27 17 10 63:41 62,96
12 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 27 17 10 63:43 62,96
13 PIETRAŃCZYK Jakub (KTS „Victoria” Spytkowice) 27 17 10 62:44 62,96
14 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ III) 27 17 10 63:45 62,96
15 HOLCMAN Tomasz (LKS „Victoria” Nidek) 23 16 7 55:32 69,57
16 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 27 16 11 55:39 59,26
17 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 27 16 11 58:46 59,26
18 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ III) 27 16 11 53:49 59,26
19 DĄBROWSKI Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 24 15 9 51:40 62,50
20 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 24 15 9 52:44 62,50
21 GAJDA Rafał (KS „Podwawelski” Kraków III) 27 15 12 60:55 55,56
22 PASIECZNY Jan (MKS „Centrum” Kraków II) 21 14 7 49:32 66,67
23 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 13 5 44:24 72,22
24 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 13 5 43:26 72,22
25 PACYNA Dariusz (MKS „Centrum” Kraków II) 25 13 12 49:45 52,00
26 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 12 3 38:19 80,00
27 PARTYKA Ryszard (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 19 11 8 41:32 57,89
28 CELARY Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 11 10 1 31:3 90,91
29 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 18 10 8 35:32 55,56
30 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 27 10 17 44:56 37,04
31 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 9 3 29:17 75,00
32 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz) 16 9 7 36:28 56,25
33 ŁACH Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków II) 21 8 13 33:51 38,10
34 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 7 5 28:23 58,33
35 WCISŁO Konrad („Dorbud-Gryf” Gdów II) 20 7 13 27:46 35,00
36 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków III) 21 7 14 34:44 33,33
37 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 6 3 22:14 66,67
38 HOŁDA Karolina (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 6 3 19:18 66,67
39 KOPACZ Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 6 9 27:31 40,00
40 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 17 6 11 27:36 35,29
41 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 19 6 13 26:46 31,58
42 WOLANIN Piotr (LKS „Victoria” Nidek) 20 6 14 31:46 30,00
43 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 24 6 18 30:62 25,00
44 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 8 5 3 18:13 62,50
45 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 9 5 4 19:14 55,56
46 MARCHEWKA Artur („Dorbud-Gryf” Gdów II) 26 5 21 30:71 19,23
47 BOBER Rafał (MKS „Centrum” Kraków II) 5 4 1 12:8 80,00
48 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 4 2 15:7 66,67
49 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 4 5 15:20 44,44
50 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 4 8 19:25 33,33
51 KALICIAK Dariusz (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 15 4 11 17:36 26,67
52 PAJORSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 21 4 17 24:54 19,05
53 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek) 24 4 20 31:63 16,67
54 DŁUGAJ Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 3 0 9:0 100,00
55 KOZIEŁ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 3 0 9:3 100,00
56 TWARÓG Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 3 3 13:14 50,00
57 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 9 3 6 12:22 33,33
58 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 9 3 6 13:24 33,33
59 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 10 3 7 12:22 30,00
60 GAJ Milena („Dorbud-Gryf” Gdów II) 13 3 10 14:32 23,08
61 PERZ Izabela („Dorbud-Gryf” Gdów II) 18 3 15 18:49 16,67
62 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 23 2 21 19:65 8,70
63 WĄS Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków III) 26 2 24 26:74 7,69
64 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice) 3 1 2 6:8 33,33
65 STOCHEL Adam (MKS „Centrum” Kraków II) 3 1 2 5:8 33,33
66 PĘCZEK Mateusz (MKS „Centrum” Kraków II) 3 1 2 5:8 33,33
67 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ III) 4 1 3 3:11 25,00
68 KUCHARSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 7 1 6 9:20 14,29
69 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 1 8 9:25 11,11
70 BUJACZ Mikołaj (KS „Podwawelski” Kraków III) 17 1 16 4:48 5,88
71 URBAN Paweł (KS „Podwawelski” Kraków III) 24 1 23 14:70 4,17
72 GNATYSHEN Yevhenii (KS „Podwawelski” Kraków III) 3 0 3 4:9 0,00
73 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 2 0 2 2:6 0,00
74 NOWAK Alojzy (KS „Podwawelski” Kraków III) 5 0 5 4:15 0,00
75 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 2:9 0,00
76 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków III) 6 0 6 3:18 0,00
77 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 14 0 14 5:42 0,00
78 KOWALSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 4 0 4 1:12 0,00
79 DĄBEK Michał (MKS „Centrum” Kraków II) 3 0 3 0:9 0,00
80 KOLIŃSKI Witold („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ŚWIRK Robert (TKS „Opoka” Trzebinia) 24 24 0 72:4 100,00
2 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 26 24 2 73:22 92,31
3 CELARY Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 11 10 1 31:3 90,91
4 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 27 23 4 74:27 85,19
5 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 12 3 38:19 80,00
6 NOWICKI Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 23 18 5 59:24 78,26
7 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 22 17 5 53:23 77,27
8 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 9 3 29:17 75,00
9 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 27 20 7 67:47 74,07
10 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 13 5 44:24 72,22
11 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 13 5 43:26 72,22
12 BODZIONY Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 27 19 8 63:34 70,37
13 HOLCMAN Tomasz (LKS „Victoria” Nidek) 23 16 7 55:32 69,57
14 GLANOWSKI Waldemar (LKS „Kłos” Olkusz) 26 18 8 63:37 69,23
15 PASIECZNY Jan (MKS „Centrum” Kraków II) 21 14 7 49:32 66,67
16 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 26 17 9 63:45 65,38
17 RAJTAR Marek (MKS „Centrum” Kraków II) 27 17 10 65:39 62,96
18 WODNIAK Kamil (LKS „Victoria” Nidek) 27 17 10 63:41 62,96
19 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 27 17 10 63:43 62,96
20 PIETRAŃCZYK Jakub (KTS „Victoria” Spytkowice) 27 17 10 62:44 62,96
21 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ III) 27 17 10 63:45 62,96
22 DĄBROWSKI Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 24 15 9 51:40 62,50
23 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 24 15 9 52:44 62,50
24 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 27 16 11 55:39 59,26
25 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 27 16 11 58:46 59,26
26 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ III) 27 16 11 53:49 59,26
27 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 7 5 28:23 58,33
28 PARTYKA Ryszard (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 19 11 8 41:32 57,89
29 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz) 16 9 7 36:28 56,25
30 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 18 10 8 35:32 55,56
31 GAJDA Rafał (KS „Podwawelski” Kraków III) 27 15 12 60:55 55,56
32 PACYNA Dariusz (MKS „Centrum” Kraków II) 25 13 12 49:45 52,00
33 KOPACZ Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 6 9 27:31 40,00
34 ŁACH Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków II) 21 8 13 33:51 38,10
35 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 27 10 17 44:56 37,04
36 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 17 6 11 27:36 35,29
37 WCISŁO Konrad („Dorbud-Gryf” Gdów II) 20 7 13 27:46 35,00
38 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków III) 21 7 14 34:44 33,33
39 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 4 8 19:25 33,33
40 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 19 6 13 26:46 31,58
41 WOLANIN Piotr (LKS „Victoria” Nidek) 20 6 14 31:46 30,00
42 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 10 3 7 12:22 30,00
43 KALICIAK Dariusz (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 15 4 11 17:36 26,67
44 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 24 6 18 30:62 25,00
45 GAJ Milena („Dorbud-Gryf” Gdów II) 13 3 10 14:32 23,08
46 MARCHEWKA Artur („Dorbud-Gryf” Gdów II) 26 5 21 30:71 19,23
47 PAJORSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 21 4 17 24:54 19,05
48 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek) 24 4 20 31:63 16,67
49 PERZ Izabela („Dorbud-Gryf” Gdów II) 18 3 15 18:49 16,67
50 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 23 2 21 19:65 8,70
51 WĄS Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków III) 26 2 24 26:74 7,69
52 BUJACZ Mikołaj (KS „Podwawelski” Kraków III) 17 1 16 4:48 5,88
53 URBAN Paweł (KS „Podwawelski” Kraków III) 24 1 23 14:70 4,17
54 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 14 0 14 5:42 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ŚWIRK Robert / KOPACZ Paweł
(TKS „Opoka” Trzebinia)
7 7 0 21:3 100,00
2 PIĄSTKA Michał / KURCZYNA Łukasz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
9 8 1 25:12 88,89
3 GLANOWSKI Waldemar / TOMSIA Sławomir
(LKS „Kłos” Olkusz)
6 5 1 17:8 83,33
4 BAŁUSZEK Kamil / KOPCZYK Adrian
(TKS „Opoka” Trzebinia)
5 4 1 14:6 80,00
5 CHOJNA Dawid / GRONDALCZYK Adrian
(KTS „Victoria” Spytkowice)
9 7 2 24:7 77,78
6 WOJDYŁA Dominik / BRUZDA Rafał
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
6 4 2 14:8 66,67
7 PARTYKA Ryszard / KALICIAK Dariusz
(LKS „Polonia” Wilczkowice II)
6 4 2 14:9 66,67
8 SKOTNICZNY Rafał / PACIA Bartłomiej
(LKS „Kłos” Olkusz)
6 4 2 13:10 66,67
9 RAJTAR Marek / PACYNA Dariusz
(MKS „Centrum” Kraków II)
9 6 3 19:16 66,67
10 PASIECZNY Jan / ŁACH Bartłomiej
(MKS „Centrum” Kraków II)
5 3 2 13:8 60,00
11 BIEL Jakub / BOCHENEK Mariusz
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
5 3 2 12:8 60,00
12 JEDYNAK Damian / NOWICKI Marek
(LKS „Polonia” Wilczkowice II)
5 3 2 10:7 60,00
13 PERZ Izabela / GAJ Milena
(„Dorbud-Gryf” Gdów II)
5 3 2 11:9 60,00
14 WOJCIACZYK Antoni / BODZIONY Mateusz
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
5 3 2 11:10 60,00
15 WODNIAK Kamil / WOLANIN Piotr
(LKS „Victoria” Nidek)
7 4 3 15:13 57,14
16 KOWALCZYK Michał / GNIADEK Piotr
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
6 3 3 14:13 50,00
17 GAJDA Rafał / WĄS Bartłomiej
(KS „Podwawelski” Kraków III)
7 3 4 13:18 42,86
18 MAMOŃ Wojciech / PIETRAŃCZYK Jakub
(KTS „Victoria” Spytkowice)
8 3 5 12:17 37,50
19 GNIADEK Piotr / MRUGAŁA Jan
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
3 1 2 5:6 33,33
20 MARCHEWKA Artur / PAJORSKI Mateusz
(„Dorbud-Gryf” Gdów II)
3 1 2 5:8 33,33
21 JACHYMIAK Krzysztof / MRUGAŁA Jan
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
6 2 4 6:15 33,33
22 HOLCMAN Zbigniew / HOLCMAN Tomasz
(LKS „Victoria” Nidek)
7 2 5 12:17 28,57
23 BIEL Jakub / PIETRZYK Marcin
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
4 1 3 7:11 25,00
24 KOWALCZYK Michał / JACHYMIAK Krzysztof
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
3 0 3 5:9 0,00
25 PIETRZYK Marcin / BODZIONY Mateusz
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
3 0 3 4:9 0,00
26 WCISŁO Konrad / PAJORSKI Mateusz
(„Dorbud-Gryf” Gdów II)
3 0 3 2:9 0,00
27 URBAN Paweł / BUJACZ Mikołaj
(KS „Podwawelski” Kraków III)
4 0 4 1:12 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 ŚWIRK Robert (TKS „Opoka” Trzebinia) 24 24 0 8 8 0 28,0
2 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 26 24 2 9 5 4 26,5
3 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 27 23 4 9 4 5 25,0
4 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 27 20 7 9 4 5 22,0
5 GLANOWSKI Waldemar (LKS „Kłos” Olkusz) 26 18 8 9 6 3 21,0
6 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 26 17 9 9 8 1 21,0
7 BODZIONY Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 27 19 8 9 3 6 20,5
8 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 27 17 10 9 7 2 20,5
9 NOWICKI Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 23 18 5 6 4 2 20,0
10 RAJTAR Marek (MKS „Centrum” Kraków II) 27 17 10 9 6 3 20,0
11 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 27 16 11 9 8 1 20,0
12 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 27 16 11 9 7 2 19,5
13 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 22 17 5 6 4 2 19,0
14 WODNIAK Kamil (LKS „Victoria” Nidek) 27 17 10 8 4 4 19,0
15 PIETRAŃCZYK Jakub (KTS „Victoria” Spytkowice) 27 17 10 8 3 5 18,5
16 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ III) 27 17 10 9 3 6 18,5
17 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ III) 27 16 11 9 4 5 18,0
18 HOLCMAN Tomasz (LKS „Victoria” Nidek) 23 16 7 8 3 5 17,5
19 DĄBROWSKI Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 24 15 9 6 4 2 17,0
20 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 24 15 9 6 4 2 17,0
21 PASIECZNY Jan (MKS „Centrum” Kraków II) 21 14 7 7 5 2 16,5
22 GAJDA Rafał (KS „Podwawelski” Kraków III) 27 15 12 9 3 6 16,5
23 PACYNA Dariusz (MKS „Centrum” Kraków II) 25 13 12 9 6 3 16,0
24 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 13 5 6 4 2 15,0
25 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 13 5 6 4 2 15,0
26 PARTYKA Ryszard (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 19 11 8 7 4 3 13,0
27 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 12 3 3 1 2 12,5
28 CELARY Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 11 10 1 3 3 0 11,5
29 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 18 10 8 6 3 3 11,5
30 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 27 10 17 9 3 6 11,5
31 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 9 3 4 2 2 10,0
32 ŁACH Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków II) 21 8 13 7 4 3 10,0
33 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz) 16 9 7 5 1 4 9,5
34 KOPACZ Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 6 9 7 7 0 9,5
35 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 7 5 4 3 1 8,5
36 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków III) 21 7 14 7 2 5 8,0
37 WOLANIN Piotr (LKS „Victoria” Nidek) 20 6 14 8 4 4 8,0
38 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 9 5 4 6 5 1 7,5
39 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 17 6 11 5 3 2 7,5
40 WCISŁO Konrad („Dorbud-Gryf” Gdów II) 20 7 13 6 1 5 7,5
41 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 24 6 18 9 3 6 7,5
42 HOŁDA Karolina (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 6 3 3 2 1 7,0
43 MARCHEWKA Artur („Dorbud-Gryf” Gdów II) 26 5 21 9 4 5 7,0
44 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 6 3 3 1 2 6,5
45 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 19 6 13 7 1 6 6,5
46 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 8 5 3 3 2 1 6,0
47 KALICIAK Dariusz (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 15 4 11 6 4 2 6,0
48 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 4 2 2 2 0 5,0
49 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek) 24 4 20 8 2 6 5,0
50 BOBER Rafał (MKS „Centrum” Kraków II) 5 4 1 1 1 0 4,5
51 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 4 8 4 1 3 4,5
52 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 10 3 7 6 3 3 4,5
53 GAJ Milena („Dorbud-Gryf” Gdów II) 13 3 10 5 3 2 4,5
54 PAJORSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 21 4 17 6 1 5 4,5
55 PERZ Izabela („Dorbud-Gryf” Gdów II) 18 3 15 6 3 3 4,5
56 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 4 5 3 0 3 4,0
57 KOZIEŁ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 3 0 1 1 0 3,5
58 DŁUGAJ Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 3 0 1 1 0 3,5
59 TWARÓG Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 3 3 2 1 1 3,5
60 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice II) 9 3 6 2 1 1 3,5
61 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 9 3 6 1 1 0 3,5
62 WĄS Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków III) 26 2 24 9 3 6 3,5
63 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 23 2 21 9 2 7 3,0
64 KUCHARSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 7 1 6 3 2 1 2,0
65 STOCHEL Adam (MKS „Centrum” Kraków II) 3 1 2 1 1 0 1,5
66 PĘCZEK Mateusz (MKS „Centrum” Kraków II) 3 1 2 1 1 0 1,5
67 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice) 3 1 2 1 0 1 1,0
68 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ III) 4 1 3 0 0 0 1,0
69 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 1 8 3 0 3 1,0
70 BUJACZ Mikołaj (KS „Podwawelski” Kraków III) 17 1 16 5 0 5 1,0
71 URBAN Paweł (KS „Podwawelski” Kraków III) 24 1 23 8 0 8 1,0
72 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 14 0 14 4 1 3 0,5
73 KOWALSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 4 0 4 2 1 1 0,5
74 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 2 0 2 2 0 2 0,0
75 NOWAK Alojzy (KS „Podwawelski” Kraków III) 5 0 5 2 0 2 0,0
76 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1 0 1 0,0
77 KOLIŃSKI Witold („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 2 0 2 1 0 1 0,0
78 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków III) 6 0 6 2 0 2 0,0
79 DĄBEK Michał (MKS „Centrum” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
80 GNATYSHEN Yevhenii (KS „Podwawelski” Kraków III) 3 0 3 1 0 1 0,0
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy