„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Dariusz Porąbka (tel. 600 440 021)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Wojdyła (tel. 507 362 557)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRUZDA Rafał 1974 M 8363 2020-09-17 1838
2 KOLIŃSKI Witold 1968 M 8366 2020-09-17 1751
3 KURCZYNA Łukasz 1985 M 8368 2020-09-17 1750
4 KUREK Jacek 1968 M 8369 2020-09-17 639
5 PIĄSTKA Michał 1994 M 8372 2020-09-17 81
6 PORĄBKA Dariusz 1968 M 8373 2020-09-17 78
7 WOJDYŁA Dominik 1993 M 8374 2020-09-17 1061
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-14 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) ⇔
2 4Z 1/2 2020-10-16 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Victoria” Nidek 7:7 (S) ⇔
3 4Z 1/3 2020-10-23 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3 (S) ⇑
4 4Z 1/5 2020-11-28 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8 (S) ⇑
5 4Z 1/6 2020-12-04 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Dorbud-Gryf” Gdów II 11:3 (S) ⇑
6 4Z 1/4 2020-12-12 10:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2020-12-18 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków III 12:2 (S) ⇑
8 4Z 1/9 2021-03-07 09:30 LKS „Kłos” Olkusz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) ⇔
9 4Z 1/10 2021-03-19 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 (S) ⇑
10 4Z 1/11 do ustalenia „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KTS „Victoria” Spytkowice  
11 4Z 1/8 do ustalenia TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) MKS „Centrum” Kraków II 3,0 0,0 1,5 2,5 0,0   7
2 (D) LKS „Victoria” Nidek 1,0   1,5 3,5 0,0 1,0 7
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 3,0   3,5 2,5   2,0 11
4 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 2,0   2,5 2,5 0,0 1,0 8
5 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,5   2,5 2,5   2,5 11
6 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II 3,0   2,0 2,0   2,0 9
7 (D) KS „Podwawelski” Kraków III 3,5   3,5 1,5 0,0 3,5 12
8 (W) LKS „Kłos” Olkusz 2,5   1,5 1,5   1,5 7
9 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 3,5   1,5 2,5   3,5 11
Razem 25,0 0,0 20,0 21,0 0,0 17,0 83
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRUZDA Rafał 1974 M 8363 2020-09-17 1838
2 KOLIŃSKI Witold 1968 M 8366 2020-09-17 1751
3 KURCZYNA Łukasz 1985 M 8368 2020-09-17 1750
4 PIĄSTKA Michał 1994 M 8372 2020-09-17 81
5 PORĄBKA Dariusz 1968 M 8373 2020-09-17 78
6 WOJDYŁA Dominik 1993 M 8374 2020-09-17 1061