IV liga mężczyzn zachód
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2020-10-03 10:00 1 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków III 13:1 (S) tak
2020-10-03 11:00 2 KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) tak
2021-03-28 11:00 3 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Podwawelski” Kraków IV
2020-10-07 19:00 4 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) tak
2020-10-03 15:00 5 LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice 3:11 (S) tak
2020-10-14 18:00 6 MKS „Centrum” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
do ustalenia 7 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III
2020-10-16 18:00 8 TKS „Opoka” Trzebinia - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2 (S) tak
2020-10-18 10:00 9 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1 (S) tak
2020-12-18 20:30 10 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 (S)
2020-12-12 12:00 11 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS „Centrum” Kraków II 7:7 (S) tak
2020-10-16 18:30 12 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Victoria” Nidek 7:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2020-10-24 15:00 13 LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków III 11:3 (S)
2020-12-02 18:00 14 MKS „Centrum” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10 (S) tak
2020-10-23 18:30 15 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3 (S)
2020-12-13 11:00 16 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 (S) tak
2020-11-07 10:00 17 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) tak
2020-10-24 11:00 18 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9 (S)
Runda 1 - Kolejka 4
2020-11-22 14:00 19 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków II 2:12 (S) tak
2020-11-20 18:00 20 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek 12:2 (S) tak
2020-11-22 11:00 21 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice 9:5 (S) tak
2020-12-12 10:00 22 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) tak
2020-12-04 19:30 23 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S) tak
2020-11-22 11:00 24 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Dorbud-Gryf” Gdów II 13:1 (S)
Runda 1 - Kolejka 5
2020-11-29 11:00 25 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków III 9:5 (S)
2020-11-26 19:30 26 LKS „Kłos” Olkusz - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) tak
2020-11-28 15:00 27 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7 (S) tak
2020-12-09 18:00 28 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 (S) tak
2020-11-28 10:00 29 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KTS „Victoria” Spytkowice 6:8 (S) tak
2020-11-28 11:00 30 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2021-02-28 15:30 31 KS „Podwawelski” Kraków III - LKS „Kłos” Olkusz 3:11 (S)
2021-03-10 19:00 32 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 8:6 (S) tak
2021-02-19 18:00 33 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Centrum” Kraków II 6:8 (S) tak
2020-12-02 19:00 34 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Victoria” Nidek 11:3 (S) tak
2020-12-05 11:00 35 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) tak
2020-12-04 18:30 36 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Dorbud-Gryf” Gdów II 11:3 (S)
Runda 1 - Kolejka 7
2020-12-18 18:30 37 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków III 12:2 (S)
2020-12-19 13:00 38 KTS „Victoria” Spytkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 1:13 (S)
2020-12-19 10:00 39 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8 (S) tak
2020-12-19 19:00 40 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8 (S)
2020-12-20 11:00 41 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Centrum” Kraków II 8:6 (S)
2020-12-19 13:30 42 LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Victoria” Nidek 11:3 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 8
2021-03-13 15:00 43 KS „Podwawelski” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 1:13 (S)
do ustalenia 44 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
2021-02-21 11:00 45 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8 (S) tak
2021-02-26 10:00 46 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2 (S)
2021-03-10 18:00 47 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 4:10 (S) tak
2021-02-27 13:00 48 LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
2021-01-13 19:00 49 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków III
2021-01-17 11:00 50 KS „Gorce” Nowy Targ III - TKS „Opoka” Trzebinia
2021-03-07 11:00 51 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 8:6 (S)
2021-03-07 09:30 52 LKS „Kłos” Olkusz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) tak
2021-03-17 17:30 53 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków II 0:14 (S)
2021-02-19 18:00 54 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Victoria” Nidek 10:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 10
2021-03-26 16:00 55 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 (S)
2021-01-22 18:00 56 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II
do ustalenia 57 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Kłos” Olkusz
2021-03-19 18:30 58 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 (S) tak
do ustalenia 59 MKS „Centrum” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III
2021-01-23 15:00 60 LKS „Victoria” Nidek - „Dorbud-Gryf” Gdów II
Runda 1 - Kolejka 11
2021-03-19 19:00 61 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków III 14:0 (S) tak
2021-02-27 19:00 62 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3 (S)
do ustalenia 63 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KTS „Victoria” Spytkowice
2021-03-27 11:00 64 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz
do ustalenia 65 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Centrum” Kraków II
2021-03-25 17:30 66 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków III 4:10 (S) tak
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy