MKS „Centrum” Kraków II (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (tel. 668 266 887)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ŁACH Bartłomiej 1992 M 9568 2020-09-30 1303
2 PACYNA Dariusz 1965 M 9570 2020-09-30 118
3 PASIECZNY Jan 1967 M 9571 2020-09-30 601
4 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 9588 2020-09-30 1903
5 RADEK Arkadiusz 1994 M 9572 2020-09-30 1908
6 RAJTAR Marek 1997 M 9573 2020-09-30 4
7 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641
8 STOCHEL Tomasz 1973 M 9574 2020-09-30 1962
9 WOJAS Bartłomiej 2004 M 9595 2020-09-30 1006
10 ZAJĄC Jacek 2000 M 9577 2020-09-30 1060
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-14 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) ⇔
2 4Z 1/4 2020-11-22 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków II 2:12 (S) ⇑
3 4Z 1/5 2020-11-28 16:00 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice II  
4 4Z 1/6 2020-12-06 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Centrum” Kraków II  
5 4Z 1/7 2020-12-20 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Centrum” Kraków II  
6 4Z 1/8 2021-01-09 16:00 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz  
7 4Z 1/9 2021-01-16 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków II  
8 4Z 1/10 2021-01-23 16:00 MKS „Centrum” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III  
9 4Z 1/11 2021-01-30 15:00 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Centrum” Kraków II  
10 4Z 1/2 do ustalenia KTS „Victoria” Spytkowice - MKS „Centrum” Kraków II  
11 4Z 1/3 do ustalenia MKS „Centrum” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie   2,0 2,5 1,0 1,5 7
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków III 3,5 2,5 3,5 2,5   12
Razem 3,5 4,5 6,0 3,5 1,5 19
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ŁACH Bartłomiej 1992 M 9568 2020-09-30 1303
2 PACYNA Dariusz 1965 M 9570 2020-09-30 118
3 PASIECZNY Jan 1967 M 9571 2020-09-30 601
4 RAJTAR Marek 1997 M 9573 2020-09-30 4
5 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641