MKS „Centrum” Kraków II (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (tel. 668 266 887)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBER Rafał 1997 M 9567 2020-09-30 2931
2 DĄBEK Michał 2004 M 9580 2020-09-30 2828
3 ŁACH Bartłomiej 1992 M 9568 2020-09-30 1303
4 PACYNA Dariusz 1965 M 9570 2020-09-30 118
5 PASIECZNY Jan 1967 M 9571 2020-09-30 601
6 PĘCZEK Mateusz 2001 M 10651 2020-11-18 2441
7 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 9588 2020-09-30 1903
8 RADEK Arkadiusz 1994 M 9572 2020-09-30 1908
9 RAJTAR Marek 1997 M 9573 2020-09-30 4
10 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641
11 STOCHEL Tomasz 1973 M 9574 2020-09-30 1962
12 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 9576 2020-09-30 894
13 WOJAS Bartłomiej 2004 M 9595 2020-09-30 1006
14 ZAJĄC Jacek 2000 M 9577 2020-09-30 1060
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-14 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) ⇔
2 4Z 1/4 2020-11-22 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków II 2:12 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2020-12-02 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10 (S) ⇓
4 4Z 1/5 2020-12-09 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 (S) ⇑
5 4Z 1/2 2020-12-12 12:00 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS „Centrum” Kraków II 7:7 (S) ⇔
6 4Z 1/7 2020-12-20 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Centrum” Kraków II 8:6 (S) ⇓
7 4Z 1/6 2021-02-19 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Centrum” Kraków II 6:8 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2021-03-10 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 4:10 (S) ⇓
9 4Z 1/9 2021-03-17 17:30 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków II 0:14 (S) ⇑
10 4Z 1/11 do ustalenia LKS „Victoria” Nidek - MKS „Centrum” Kraków II  
11 4Z 1/10 do ustalenia MKS „Centrum” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie       2,0 2,5   1,0 1,5 7
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków III     3,5 2,5 3,5   2,5   12
3 (D) TKS „Opoka” Trzebinia   0,0 0,0 2,0     2,0   4
4 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II     0,0 2,5 2,0   3,5   8
5 (W) KTS „Victoria” Spytkowice     2,5 0,5   1,5 2,5   7
6 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV     2,5 1,5 1,5   0,5   6
7 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III     1,5 1,5 2,5   2,5   8
8 (D) LKS „Kłos” Olkusz 1,0   0,0 0,0 1,0   2,0   4
9 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,5     3,5 3,5   3,5   14
Razem 4,5 0,0 10,0 16,0 16,5 1,5 20,0 1,5 70
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBER Rafał 1997 M 9567 2020-09-30 2931
2 DĄBEK Michał 2004 M 9580 2020-09-30 2828
3 ŁACH Bartłomiej 1992 M 9568 2020-09-30 1303
4 PACYNA Dariusz 1965 M 9570 2020-09-30 118
5 PASIECZNY Jan 1967 M 9571 2020-09-30 601
6 PĘCZEK Mateusz 2001 M 10651 2020-11-18 2441
7 RAJTAR Marek 1997 M 9573 2020-09-30 4
8 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641