LKS „Polonia” Wilczkowice II (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Dąbrowski (tel. 607 225 045)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BUKOWSKI Robert 1992 M 3412 2020-09-01 3034
2 DĄBROWSKI Damian 1979 M 3413 2020-09-01 888
3 JEDYNAK Damian 1989 M 3415 2020-09-01 975
4 KALICIAK Dariusz 1974 M 3416 2020-09-01 2001
5 LASAK Robert 1980 M 8901 2020-09-23 881
6 NOWICKI Marek 1975 M 3422 2020-09-01 1832
7 PARTYKA Ryszard 1976 M 3423 2020-09-01 1709
8 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 3424 2020-09-01 435
9 SZELEST Jacek 1981 M 9266 2020-09-27 1241
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-07 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) ⇓
2 4Z 1/6 2020-12-02 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Victoria” Nidek 11:3 (S) ⇑
3 4Z 1/5 2020-12-09 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2020-12-12 10:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇓
5 4Z 1/3 2020-12-13 11:00 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 (S) ⇓
6 4Z 1/2 2020-12-18 20:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2020-12-19 19:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8 (S) ⇑
8 4Z 1/9 2021-01-13 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków III  
9 4Z 1/10 2021-01-22 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II  
10 4Z 1/8 2021-02-26 10:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2021-02-27 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) LKS „Kłos” Olkusz 2,0 0,0 1,0   0,0   2,0 5
2 (D) LKS „Victoria” Nidek 2,5 1,5 0,0 3,5 1,0 2,5   11
3 (W) MKS „Centrum” Kraków II 1,5   0,0 1,0 2,0   1,5 6
4 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,5 0,5   1,5   1,5   5
5 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 1,0 1,0   3,0 1,0     6
6 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV     0,5 2,0 1,5 2,0 0,0 6
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 2,5   0,5 3,5 1,5     8
10 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,0 0,0 3,5 2,0 3,5     12
11 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 3,0 1,5 0,5 3,5 2,5     11
Razem 17,0 4,5 6,0 20,0 13,0 6,0 3,5 70
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBROWSKI Damian 1979 M 3413 2020-09-01 888
2 JEDYNAK Damian 1989 M 3415 2020-09-01 975
3 KALICIAK Dariusz 1974 M 3416 2020-09-01 2001
4 NOWICKI Marek 1975 M 3422 2020-09-01 1832
5 PARTYKA Ryszard 1976 M 3423 2020-09-01 1709
6 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 3424 2020-09-01 435
7 SZELEST Jacek 1981 M 9266 2020-09-27 1241