TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 9169 2020-09-25 237
2 DŁUGAJ Rafał 1978 M 12882 2021-02-24 858
3 FRĄCZEK Artur 1971 M 9170 2020-09-25 923
4 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 9171 2020-09-25 924
5 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 9172 2020-09-25 1734
6 KOPACZ Paweł 1972 M 9173 2020-09-25 2953
7 KOPCZYK Adrian 1991 M 9174 2020-09-25 239
8 KOZIEŁ Michał 1983 M 12883 2021-02-24 636
9 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 9175 2020-09-25 1789
10 NOWORYTA Amelia 2006 K 9184 2020-09-25 1457
11 NOWORYTA Anna 1981 K 9176 2020-09-25 928
12 NOWORYTA Kazimierz 1944 M 9177 2020-09-25 927
13 NYCZ Bartosz 1999 M 9178 2020-09-25 929
14 ŚWIRK Robert 1969 M 9179 2020-09-25 856
15 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 9180 2020-09-25 238
16 WÓJCIK Jan 1959 M 9181 2020-09-25 1283
17 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 9182 2020-09-25 967
18 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 9183 2020-09-25 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-03 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2020-10-16 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2 (S) ⇑
3 4Z 1/4 2020-11-20 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek 12:2 (S) ⇑
4 4Z 1/5 2020-11-26 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇓
5 4Z 1/3 2020-12-02 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10 (S) ⇑
6 4Z 1/7 2020-12-19 13:00 KTS „Victoria” Spytkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 1:13 (S) ⇑
7 4Z 1/6 2021-03-10 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 8:6 (S) ⇑
8 4Z 1/11 2021-03-19 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków III 14:0 (S) ⇑
9 4Z 1/10 do ustalenia TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II  
10 4Z 1/9 do ustalenia KS „Gorce” Nowy Targ III - TKS „Opoka” Trzebinia  
11 4Z 1/8 do ustalenia TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 3,5     1,5 3,5   3,5 12
2 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,0   3,0 2,5     3,5 12
3 (D) LKS „Victoria” Nidek 3,5     1,5 3,5   3,5 12
4 (W) LKS „Kłos” Olkusz 0,0   1,0 0,5 1,0   3,5 6
5 (W) MKS „Centrum” Kraków II 2,5     1,5 2,5   3,5 10
6 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 2,5   3,5   3,5   3,5 13
7 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV     2,0 1,5 1,0   3,5 8
8 (D) KS „Podwawelski” Kraków III   3,5 3,0 0,5   3,5 3,5 14
Razem 15,0 3,5 12,5 9,5 15,0 3,5 28,0 87
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 9169 2020-09-25 237
2 DŁUGAJ Rafał 1978 M 12882 2021-02-24 858
3 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 9171 2020-09-25 924
4 KOPACZ Paweł 1972 M 9173 2020-09-25 2953
5 KOPCZYK Adrian 1991 M 9174 2020-09-25 239
6 KOZIEŁ Michał 1983 M 12883 2021-02-24 636
7 ŚWIRK Robert 1969 M 9179 2020-09-25 856