TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 9169 2020-09-25 237
2 FRĄCZEK Artur 1971 M 9170 2020-09-25 923
3 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 9171 2020-09-25 924
4 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 9172 2020-09-25 1734
5 KOPACZ Paweł 1972 M 9173 2020-09-25 2953
6 KOPCZYK Adrian 1991 M 9174 2020-09-25 239
7 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 9175 2020-09-25 1789
8 NOWORYTA Amelia 2006 K 9184 2020-09-25 1457
9 NOWORYTA Anna 1981 K 9176 2020-09-25 928
10 NOWORYTA Kazimierz 1944 M 9177 2020-09-25 927
11 NYCZ Bartosz 1999 M 9178 2020-09-25 929
12 SITARZ Krzysztof 1985 M brak 561
13 ŚWIRK Robert 1969 M 9179 2020-09-25 856
14 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 9180 2020-09-25 238
15 WÓJCIK Jan 1959 M 9181 2020-09-25 1283
16 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 9182 2020-09-25 967
17 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 9183 2020-09-25 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-03 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2020-10-16 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2020-10-24 16:00 MKS „Centrum” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia  
4 4Z 1/4 2020-11-20 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek  
5 4Z 1/5 2020-11-28 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - TKS „Opoka” Trzebinia  
6 4Z 1/6 2020-12-04 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV  
7 4Z 1/7 2020-12-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - TKS „Opoka” Trzebinia  
8 4Z 1/8 2021-01-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
9 4Z 1/9 2021-01-17 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - TKS „Opoka” Trzebinia  
10 4Z 1/10 2021-01-22 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II  
11 4Z 1/11 2021-01-29 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 3,5   1,5 3,5 3,5 12
2 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,0 3,0 2,5   3,5 12
Razem 6,5 3,0 4,0 3,5 7,0 24
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 9169 2020-09-25 237
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 9171 2020-09-25 924
3 KOPACZ Paweł 1972 M 9173 2020-09-25 2953
4 KOPCZYK Adrian 1991 M 9174 2020-09-25 239
5 ŚWIRK Robert 1969 M 9179 2020-09-25 856