KS „Bronowianka” Kraków III (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Szczebak (tel. 667 947 003)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-03 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇓
2 4Z 1/3 2020-10-24 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9 (S) ⇓
3 4Z 1/5 2020-11-28 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2020-12-04 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S) ⇓
5 4Z 1/6 2020-12-05 11:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇓
6 4Z 1/7 2020-12-19 19:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8 (S) ⇓
7 4Z 1/9 2021-02-19 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Victoria” Nidek 10:4 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2021-02-21 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8 (S) ⇑
9 4Z 1/11 2021-03-25 17:30 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków III 4:10 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2021-06-09 19:00 MKS „Centrum” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9 (S) ⇑
11 4Z 1/2 2021-06-19 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 4:10 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 0,0         1,0 0,0 1,0       2
2 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV   0,0 2,5   1,5 1,0           5
3 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,0 0,0 2,5               2,5 6
4 (W) LKS „Kłos” Olkusz 0,5         0,5   2,0   2,0   5
5 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 0,0       2,0     1,0   3,0   6
6 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II 2,0 1,0 1,0 2,0               6
7 (D) LKS „Victoria” Nidek     2,5 2,5 3,5       1,5     10
8 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 1,5     2,5           1,5 2,5 8
9 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,0     3,0   2,0     2,0     10
10 (W) MKS „Centrum” Kraków II       3,5 3,0 0,5       2,0   9
11 (W) KS „Podwawelski” Kraków III 2,5     3,0   1,0         3,5 10
Razem 10,5 1,0 8,5 16,5 10,0 6,0 0,0 4,0 3,5 8,5 8,5 77
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 6866 10.09.2020 1892
2 BRUZDA Julia 2005 K 6868 10.09.2020 1695
3 CIEŚLIK Faustyna 2005 K 6869 10.09.2020 2818
4 GAJEWSKA Natalia 2003 K 6870 10.09.2020 2578
5 HOŁDA Karolina 2007 K 6881 10.09.2020 3254
6 KILISZEK Kamila 2005 K 6872 10.09.2020 2579
7 KOPACKA Anna 2006 K 6875 10.09.2020 1544
8 SYRDA Zuzanna 2006 K 6878 10.09.2020 1569
9 TWARÓG Mariusz 1997 M 10866 09.12.2020 280
10 WĄTOR Oliwia 2006 K 6880 10.09.2020 2588
11 ZAJĄC Anna 2002 K 6865 10.09.2020 1408