LKS „Victoria” Nidek (M)
Klub: LKS „Victoria” Nidek
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nidku
Nidek, ul. Św. Judy Tadeusza 2
34-122 Wieprz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Szemik (tel. 502 739 519)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BEDNARZ Paweł 1986 M 5183 2020-09-07 3068
2 BIZOŃ Stefan 1968 M 5186 2020-09-07 938
3 FILEK Maciej 2000 M 10288 2020-10-22 1393
4 GIBAS Piotr 1969 M 5187 2020-09-07 2661
5 HOLCMAN Tomasz 1978 M 5188 2020-09-07 2996
6 HOLCMAN Zbigniew 1966 M 5189 2020-09-07 2810
7 PENKALA Artur 1980 M 5182 2020-09-07 3067
8 SZEMIK Krzysztof 1976 M 5190 2020-09-07 1258
9 TOMICZEK Teresa 1974 K 5191 2020-09-07 2660
10 WODNIAK Kamil 2003 M 5194 2020-09-07 1414
11 WOLANIN Piotr 2001 M 5192 2020-09-07 1886
12 WRÓBEL Dominik 1981 M 5184 2020-09-07 3059
13 ZOŃ Bartosz 1976 M 5193 2020-09-07 2662
14 ŻYDEK Kamil 1983 M 5185 2020-09-07 3066
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-03 15:00 LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice 3:11 (S) ⇓
2 4Z 1/2 2020-10-16 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Victoria” Nidek 7:7 (S) ⇔
3 4Z 1/4 2020-11-20 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek 12:2 (S) ⇓
4 4Z 1/5 2020-11-28 15:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7 (S) ⇔
5 4Z 1/6 2020-12-02 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Victoria” Nidek  
6 4Z 1/7 2020-12-19 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Victoria” Nidek  
7 4Z 1/8 2021-01-09 15:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków IV  
8 4Z 1/9 2021-01-16 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Victoria” Nidek  
9 4Z 1/10 2021-01-23 15:00 LKS „Victoria” Nidek - „Dorbud-Gryf” Gdów II  
10 4Z 1/11 2021-01-30 15:00 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Centrum” Kraków II  
11 4Z 1/3 do ustalenia LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 1,0 0,0 0,0 1,5 0,5 3
2 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,5 0,5   2,0 2,0 7
3 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 1,0 0,0 0,0 1,0 0,0 2
4 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 3,0 2,0 0,0 2,0 0,0 7
Razem 7,5 2,5 0,0 6,5 2,5 19
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HOLCMAN Tomasz 1978 M 5188 2020-09-07 2996
2 HOLCMAN Zbigniew 1966 M 5189 2020-09-07 2810
3 SZEMIK Krzysztof 1976 M 5190 2020-09-07 1258
4 WODNIAK Kamil 2003 M 5194 2020-09-07 1414
5 WOLANIN Piotr 2001 M 5192 2020-09-07 1886