KS „Gorce” Nowy Targ III (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CYRWUS Anna 2005 K 6178 2020-09-10 1401
2 GNIADEK Piotr 2008 M 6180 2020-09-10 2113
3 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 6181 2020-09-10 1698
4 KLAG Wiktor 2007 M 6183 2020-09-10 1403
5 KORCZAK Natasza 2006 K 6184 2020-09-10 1509
6 KOWALCZYK Michał 2007 M 6186 2020-09-10 1510
7 KOWALCZYK Tomasz 1978 M 6172 2020-09-10 165
8 LEŚNY Paweł 1967 M 6174 2020-09-10 2379
9 MAŁYSIAK Kamila 2004 K 6190 2020-09-10 985
10 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 6195 2020-09-10 2131
11 MRUGAŁA Jan 2010 M 6196 2020-09-10 2138
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2020-10-18 10:00 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1 (S) ⇓
2 4Z 1/3 2020-10-23 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3 (S) ⇓
3 4Z 1/4 2020-11-22 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice  
4 4Z 1/5 2020-11-28 15:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III  
5 4Z 1/6 2020-12-06 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Centrum” Kraków II  
6 4Z 1/7 2020-12-19 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Gorce” Nowy Targ III  
7 4Z 1/8 2021-01-10 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków III  
8 4Z 1/9 2021-01-17 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - TKS „Opoka” Trzebinia  
9 4Z 1/10 2021-01-24 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ III  
10 4Z 1/11 2021-01-27 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III  
11 4Z 1/1 do ustalenia KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Podwawelski” Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) LKS „Kłos” Olkusz 0,0 0,0 0,0 1,0 1
2 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,0 0,5 0,0 1,5 3
Razem 1,0 0,5 0,0 2,5 4
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GNIADEK Piotr 2008 M 6180 2020-09-10 2113
2 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 6181 2020-09-10 1698
3 KOWALCZYK Michał 2007 M 6186 2020-09-10 1510
4 MRUGAŁA Jan 2010 M 6196 2020-09-10 2138