KS „Podwawelski” Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marcin Pietrzyk (tel. 692 530 974)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 8942 2020-09-23 15
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 10231 2020-10-20 18
3 BODZIONY Mateusz 1989 M 7325 2020-09-11 2125
4 OBRZUD Mateusz 2010 M 7333 2020-09-11 2964
5 OBRZUD Szymon 2007 M 7334 2020-09-11 2966
6 PIETRZYK Marcin 1990 M 7326 2020-09-11 951
7 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 7328 2020-09-11 624
8 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 7327 2020-09-11 353
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/3 2020-10-24 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9 (S) ⇑
2 4Z 1/4 2020-11-22 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Dorbud-Gryf” Gdów II 13:1 (S) ⇑
3 4Z 1/5 2020-11-29 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków III 9:5 (S) ⇑
4 4Z 1/2 2020-12-18 20:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 (S) ⇑
5 4Z 1/7 2020-12-20 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Centrum” Kraków II 8:6 (S) ⇑
6 4Z 1/8 2021-02-27 13:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) ⇓
7 4Z 1/9 2021-03-07 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 8:6 (S) ⇑
8 4Z 1/6 2021-03-10 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 8:6 (S) ⇓
9 4Z 1/10 2021-03-19 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 (S) ⇓
10 4Z 1/11 2021-03-27 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz  
11 4Z 1/1 2021-03-28 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Podwawelski” Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 2,0 3,0 2,5   1,5 9
2 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 2,5 3,5 3,5   3,5 13
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków III 2,5 2,5 3,0 1,0 0,0 9
4 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II 3,5 1,5 2,0 1,0   8
5 (D) MKS „Centrum” Kraków II 3,0 1,0 3,0 1,0   8
6 (W) LKS „Victoria” Nidek 1,0 0,0 2,0 1,0   4
7 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 3,5   1,0 2,5 1,0 8
8 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 3,0   1,5 0,0 1,5 6
9 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,0   2,0 0,0 0,0 3
Razem 22,0 11,5 20,5 6,5 7,5 68
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 8942 2020-09-23 15
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 10231 2020-10-20 18
3 BODZIONY Mateusz 1989 M 7325 2020-09-11 2125
4 PIETRZYK Marcin 1990 M 7326 2020-09-11 951
5 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 7327 2020-09-11 353