KS „Podwawelski” Kraków III (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Paweł Urban (tel. 539 172 056)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BUJACZ Mikołaj 2003 M 7335 2020-09-11 3253
2 GAJDA Rafał 2000 M 8940 2020-09-23 2206
3 GNATYSHEN Yevhenii 2008 M 7330 2020-09-11 3026
4 KELEBAJ Oleksij 1996 M 7322 2020-09-11 1304
5 NOWAK Alojzy 1964 M 7319 2020-09-11 580
6 POROSZEWSKI Jacek 1977 M 8939 2020-09-23 2592
7 SOBUCKI Mateusz 1982 M 7332 2020-09-11 2251
8 URBAN Paweł 1993 M 7331 2020-09-11 3217
9 WĄS Bartłomiej 2004 M 7329 2020-09-11 2878
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-03 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków III 13:1 (S) ⇓
2 4Z 1/3 2020-10-24 15:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków III 11:3 (S) ⇓
3 4Z 1/4 2020-11-22 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków II 2:12 (S) ⇓
4 4Z 1/5 2020-11-29 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków III 9:5 (S) ⇓
5 4Z 1/7 2020-12-18 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków III 12:2 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2021-02-28 15:30 KS „Podwawelski” Kraków III - LKS „Kłos” Olkusz 3:11 (S) ⇓
7 4Z 1/8 2021-03-13 15:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 1:13 (S) ⇓
8 4Z 1/11 2021-03-19 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków III 14:0 (S) ⇓
9 4Z 1/10 2021-03-26 16:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 (S) ⇓
10 4Z 1/2 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III  
11 4Z 1/9 do ustalenia LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II   1,0 0,0     0,0 0,0 1
2 (W) LKS „Victoria” Nidek 1,0 2,0     0,0   0,0 3
3 (D) MKS „Centrum” Kraków II 0,0 2,0     0,0 0,0 0,0 2
4 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 0,0 3,5       1,0 0,5 5
5 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0,0 1,0       0,0 1,0 2
6 (D) LKS „Kłos” Olkusz 0,0 2,5   0,0   0,0 0,5 3
7 (D) KTS „Victoria” Spytkowice   1,0   0,0   0,0 0,0 1
8 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 0,0 0,0       0,0 0,0 0
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 3,5       0,0 1,5 5
Razem 1,0 16,5 0,0 0,0 0,0 1,0 3,5 22
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BUJACZ Mikołaj 2003 M 7335 2020-09-11 3253
2 GAJDA Rafał 2000 M 8940 2020-09-23 2206
3 GNATYSHEN Yevhenii 2008 M 7330 2020-09-11 3026
4 NOWAK Alojzy 1964 M 7319 2020-09-11 580
5 POROSZEWSKI Jacek 1977 M 8939 2020-09-23 2592
6 URBAN Paweł 1993 M 7331 2020-09-11 3217
7 WĄS Bartłomiej 2004 M 7329 2020-09-11 2878