„Dorbud-Gryf” Gdów II (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Kowalski (tel. 509 674 972)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 1908 2020-08-25 162
2 GAJ Milena 2008 K 1918 2020-08-25 1625
3 KOWALSKI Mateusz 1991 M 1911 2020-08-25 2388
4 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 1922 2020-08-25 1324
5 MARCHEWKA Artur 1976 M 1914 2020-08-25 1298
6 PAJORSKI Mateusz 2009 M 1927 2020-08-25 2424
7 PERZ Izabela 2008 K 1928 2020-08-25 1543
8 WCISŁO Konrad 2005 M 1933 2020-08-25 1329
9 ZAWADZKA Emilia 1997 K 1916 2020-08-25 158
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-03 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków III 13:1 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2020-10-16 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2020-11-07 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2020-11-22 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Dorbud-Gryf” Gdów II 13:1 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2020-11-28 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KTS „Victoria” Spytkowice 6:8 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2020-12-04 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Dorbud-Gryf” Gdów II 11:3 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2020-12-19 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8 (S) ⇓
8 4Z 1/10 2021-01-23 15:00 LKS „Victoria” Nidek - „Dorbud-Gryf” Gdów II  
9 4Z 1/8 2021-02-26 10:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2 (S) ⇓
10 4Z 1/9 2021-03-17 17:30 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków II 0:14 (S) ⇓
11 4Z 1/11 2021-03-25 17:30 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków III 4:10 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków III 3,5     1,5 2,5 2,0   3,5 13
2 (W) TKS „Opoka” Trzebinia       0,5 0,5 1,0   0,0 2
3 (D) LKS „Kłos” Olkusz 3,5   0,5 0,0 1,0       5
4 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,0   0,0     0,0 0,0 0,0 1
5 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 3,5       1,5 0,0   1,0 6
6 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie   1,0     0,0   1,0 1,0 3
7 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III   1,5     0,0 0,0 2,5 2,0 6
9 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II   0,5     0,0 1,0 0,5 0,0 2
10 (D) MKS „Centrum” Kraków II   0,0     0,0 0,0 0,0   0
11 (D) KS „Bronowianka” Kraków III                 0
Razem 11,5 3,0 0,5 2,0 5,5 4,0 4,0 7,5 38
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 1908 2020-08-25 162
2 GAJ Milena 2008 K 1918 2020-08-25 1625
3 KOWALSKI Mateusz 1991 M 1911 2020-08-25 2388
4 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 1922 2020-08-25 1324
5 MARCHEWKA Artur 1976 M 1914 2020-08-25 1298
6 PAJORSKI Mateusz 2009 M 1927 2020-08-25 2424
7 PERZ Izabela 2008 K 1928 2020-08-25 1543
8 WCISŁO Konrad 2005 M 1933 2020-08-25 1329