LKS „Kłos” Olkusz (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Wiejska 1A
32-300 Olkusz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (tel. 608 508 891)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2020-10-07 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2020-10-18 10:00 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2020-11-07 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) ⇑
4 4Z 1/5 2020-11-26 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇑
5 4Z 1/4 2020-12-04 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S) ⇑
6 4Z 1/7 2020-12-19 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Victoria” Nidek 11:3 (S) ⇑
7 4Z 1/6 2021-02-28 15:30 KS „Podwawelski” Kraków III - LKS „Kłos” Olkusz 3:11 (S) ⇑
8 4Z 1/9 2021-03-07 09:30 LKS „Kłos” Olkusz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) ⇔
9 4Z 1/8 2021-03-10 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 4:10 (S) ⇑
10 4Z 1/11 2021-06-09 20:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) ⇑
11 4Z 1/10 2021-06-20 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Kłos” Olkusz 3:11 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II 2,5 0,0     2,5 2,5 1,5 9
2 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 2,5 3,0     3,5 3,5 0,5 13
3 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,0 1,0     2,5 2,5 0,0 9
4 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 1,0       2,5 3,5 1,0 8
5 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 2,5 0,0 1,0   2,0 3,0 0,5 9
6 (D) LKS „Victoria” Nidek 2,5 1,0     3,0 3,0 1,5 11
7 (W) KS „Podwawelski” Kraków III 2,5 3,0 1,0     2,0 2,5 11
8 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,0 0,0 0,0   2,0 3,0   7
9 (W) MKS „Centrum” Kraków II 2,5 1,5 1,5   1,0 3,5   10
10 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 0,0 0,0 0,0 2,0 2,5 3,5 1,0 9
11 (W) KTS „Victoria” Spytkowice   1,0     3,5 3,5 3,0 11
Razem 21,0 10,5 3,5 2,0 25,0 33,5 11,5 107
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GLANOWSKI Waldemar 1962 M 3921 04.09.2020 1605
2 KOWAL Łukasz 1983 M 3923 04.09.2020 2898
3 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 3924 04.09.2020 2617
4 MORA Szymon 1987 M 14248 22.05.2021 3382
5 PACIA Bartłomiej 1976 M 3926 04.09.2020 2708
6 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 3927 04.09.2020 2613
7 TOMSIA Sławomir 1979 M 3928 04.09.2020 2447