Numer zawodnika: | 2439 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1974 |
Przynależność klubowa: | UKS „Rokicie” Szczytniki |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 48810 |
Numer licencji okres.: | 3773 |
Data wydania: | 29.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-09 19:00 15. LKS Polonia Wilczkowice II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 1:13 |
|||||||
3 | C | BRAK Andrzej | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 0:3 (4:11, 5:11, 1:11) | ||
5 | A |
LUHA Peter ZIELIŃSKI Andrzej |
W |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 9:11, 9:11) | ||
9 | D | ZIELIŃSKI Andrzej | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
11 | A | WIDEŁKA Mirosław | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-14 18:00 27. Krupiec Rokicie Szczytniki II - TKKF Top Spin Kraków 9:5 |
|||||||
3 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | Y | KARATNIK Zbigniew | 2:3 (8:11, 11:5, 13:15, 11:7, 7:11) | ||
5 | A |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
W |
BIESAGA Marek KARATNIK Zbigniew |
1:3 (8:11, 11:13, 14:12, 8:11) | ||
10 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | Z | KUC Robert | 3:1 (11:3, 9:11, 11:5, 11:5) | ||
12 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | W | PALCZYŃSKI Bogdan | 3:1 (11:3, 11:8, 11:13, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-21 16:30 30. SSL Wielmożanka Wielmoża II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
3 | C | BARANEK Mariusz | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 2:3 (12:10, 8:11, 11:6, 7:11, 6:11) | ||
6 | B |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
X |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
2:3 (12:14, 11:8, 11:9, 10:12, 5:11) | ||
9 | D | GUMULA Marcin | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:1 (13:11, 13:11, 9:11, 11:8) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 2:3 (11:5, 8:11, 10:12, 11:1, 14:16) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-28 16:00 ⇨ 2023-10-26 19:00 40. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Bronowianka Kraków III 7:7 |
|||||||
3 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | Y | BARTOSZKO Natalia | 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) | ||
6 | B |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
X |
BYRTEK Emilia PROTSENKO Tymofii |
3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:7) | ||
10 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | Z | PROTSENKO Tymofii | 0:3 (12:14, 9:11, 11:13) | ||
12 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | W | PILCH Mikołaj | 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:9, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-07 19:45 45. LKS Kłos Olkusz II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
3 | C | KOWAL Łukasz | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:2 (11:4, 9:11, 8:11, 11:7, 11:7) | ||
6 | B |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
X |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) | ||
9 | D | CHOCHÓŁ Paweł | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:1 (11:4, 7:11, 11:5, 11:3) | ||
11 | A | WALOTEK Krzysztof | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:1 (5:11, 11:7, 14:12, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-18 16:00 53. Krupiec Rokicie Szczytniki II - Podwawelski Kraków IV 10:4 |
|||||||
4 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | Z | CECOT Łukasz | 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) | ||
5 | A |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
W |
ARORA Arpit CECOT Łukasz |
3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 13:11) | ||
9 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | Y | WOJCIACZYK Antoni | 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 5:11) | ||
14 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | X | SOBUCKI Mateusz | 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 18:30 ⇨ 2023-12-06 20:00 60. Podwawelski Kraków V - Krupiec Rokicie Szczytniki II 4:10 |
|||||||
3 | C | CZOSNEK Arkadiusz | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:4) | ||
6 | B |
CZOSNEK Arkadiusz SZPROCH Wojciech |
X |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
0:3 (7:11, 3:11, 4:11) | ||
9 | D | ELARGAWY Omar | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 1:3 (12:10, 8:11, 5:11, 6:11) | ||
11 | A | SZPROCH Wojciech | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:2 (11:13, 11:7, 7:11, 13:11, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-13 18:00 75. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
3 | C | KOCHANOWSKI Tomasz | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) | ||
5 | A |
GAWLIK Wojciech KOCHANOWSKI Tomasz |
W |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
1:3 (7:11, 6:11, 14:12, 1:11) | ||
9 | D | MARCHEWKA Artur | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) | ||
11 | A | GAWLIK Wojciech | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-07 19:00 ⇨ 2023-12-14 19:00 66. Krupiec Rokicie Szczytniki II - LKS Wisła Rząska 8:6 |
|||||||
4 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | Z | ROMANOWSKI Cezary | 3:1 (7:11, 11:6, 15:13, 11:4) | ||
6 | B |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
X |
ROMANOWSKI Cezary KORCZEK Łukasz |
3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:6) | ||
9 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | Y | KORCZEK Łukasz | 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) | ||
14 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | X | TWARDY Sebastian | 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-17 17:30 79. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Jordan Kraków 11:3 |
|||||||
3 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | Y | WIROŃSKI Piotr | 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
X |
WIROŃSKI Piotr APOSTOŁ Paweł |
3:0 (11:9, 11:6, 11:2) | ||
10 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | Z | APOSTOŁ Paweł | 1:3 (1:11, 11:7, 4:11, 8:11) | ||
12 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | W | WIELOGÓRSKI Bartłomiej | 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-14 18:00 90. KS Rockets Wiśniowa - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12 |
|||||||
3 | C | KUCHNIA Andrzej | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) | ||
5 | A |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
W |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
2:3 (7:11, 13:11, 11:9, 5:11, 7:11) | ||
9 | D | TABOR Krzysztof | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) | ||
11 | A | TABOR Paweł | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-25 19:00 92. Krupiec Rokicie Szczytniki II - Dorbud Gryf Gdów II 10:4 |
|||||||
3 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | Y | PAWELEC Tomasz | 3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 11:7) | ||
6 | B |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
X |
PAWELEC Tomasz GŁUCH Grzegorz |
3:0 (11:4, 11:5, 11:2) | ||
10 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | Z | GŁUCH Grzegorz | 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) | ||
12 | C | PRZEPOLSKI Andrzej | W | KUCHARSKI Mateusz | 0:3 (2:11, 9:11, 4:11) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-02 16:00 106. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Rockets Wiśniowa 9:5 |
|||||||
4 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | Z | TABOR Janusz | 3:1 (12:14, 12:10, 11:5, 11:6) | ||
5 | A |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
W |
TABOR Janusz TABOR Paweł |
3:0 (11:5, 11:5, 11:4) | ||
9 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | Y | TABOR Krzysztof | 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) | ||
14 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | X | TABOR Paweł | 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-15 18:00 ⇨ 2024-03-13 18:00 109. PKS Porta Kraków - Krupiec Rokicie Szczytniki II 12:2 |
|||||||
5 | A |
MAŚLONG Mirosław PORĘBSKI Marcin |
W |
GŁOWACKI Arkadiusz PRZEPOLSKI Andrzej |
1:3 (13:11, 12:14, 6:11, 6:11) | ||
11 | A | MAŚLONG Mirosław | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) |