Andrzej Przepolski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: UKS „Rokicie” Szczytniki
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
3. PKS „Porta” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3
4   D MAŚLONG Mirosław Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:2 (8:11, 11:6, 8:11, 11:6, 11:6) ⇓
5   A PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 7:11, 11:9) ⇓
10   C KALICIAK Dariusz Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:5) ⇓
13   B CZUBAK Michał Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (11:7, 13:15, 11:4, 11:8) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
4   D PRZEPOLSKI Andrzej Z ŻĄDŁO Piotr 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) ⇓
5   A LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
W TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) ⇓
9   D PRZEPOLSKI Andrzej Y KUZIO Maciej 2:3 (11:8, 9:11, 14:12, 8:11, 4:11) ⇓
14   D PRZEPOLSKI Andrzej X TALAGA Samuel 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 20:00
24. UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS KSOS Kraków V 1:13
2   B PRZEPOLSKI Andrzej X PROCHOT Krystian 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇓
5   A LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
W BOBER Rafał
PROCHOT Krystian
1:3 (7:11, 5:11, 14:12, 6:11) ⇓
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W ŁAKOMY Mariusz 1:3 (11:9, 14:16, 3:11, 13:15) ⇓
13   B PRZEPOLSKI Andrzej Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2498 CZUBAK Michał 1987
2271 DIETRICH Aleksander 2004
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1692 GALA Dawid 2005
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2738 GNATYSHEN Yevhenii 2009
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2283 KMIEĆ Paweł 1972
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
1544 KOPACKA Anna 2006
2595 KORDAS Konrad 1987
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
157 MRYC Henryk 1937
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2083 NOWAK Artur 1987
1832 NOWICKI Marek 1975
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2932 PROCHOT Krystian 1998
574 PUCZEK Robert 1965
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003