V liga rejon Kraków => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2023-12-17
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-12-16 14:00 78 MKS Centrum Kraków III - KS Rockets Wiśniowa 8:6
1   A ROBAK Wiktor W TABOR Krzysztof 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 6:11) 0:1
2   B BARCHANOWICZ Jan X TABOR Janusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 0:2
3   C CHROMIŃSKA Ewelina Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 13:11, 11:6) 1:2
4   D SZEWCZYK Hubert Z KUCHNIA Andrzej 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:7) 2:2
5   A BARAN Mateusz
CHROMIŃSKA Ewelina
W TABOR Janusz
TABOR Krzysztof
1:3 (3:11, 11:7, 3:11, 6:11) 2:3
6   B SZEWCZYK Hubert
ROBAK Wiktor
X KUCHNIA Andrzej
MUTA Michał
3:1 (10:12, 11:3, 11:5, 11:9) 3:3
7   A ROBAK Wiktor X TABOR Janusz 3:2 (12:10, 7:11, 11:8, 12:14, 11:7) 4:3
8   B BARCHANOWICZ Jan W TABOR Krzysztof 0:3 (1:11, 8:11, 5:11) 4:4
9   D SZEWCZYK Hubert Y STALMACH Zbigniew 3:1 (11:5, 11:5, 8:11, 11:5) 5:4
10   C CHROMIŃSKA Ewelina Z KUCHNIA Andrzej 3:1 (8:11, 11:6, 11:3, 11:9) 6:4
11   A ROBAK Wiktor Y STALMACH Zbigniew 3:0 (18:16, 12:10, 11:6) 7:4
12   C DONIEC Krzysztof W TABOR Krzysztof 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 7:5
13   B BARCHANOWICZ Jan Z KUCHNIA Andrzej 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 4:11) 7:6
14   D SZEWCZYK Hubert X MUTA Michał 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 8:6
2023-12-17 17:30 79 Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Jordan Kraków 11:3
1   A KLIMCZAK Marek W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:9, 22:20) 1:0
2   B KOLIŃSKI Witold X URBAN Piotr 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:2) 2:0
3   C PRZEPOLSKI Andrzej Y WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 3:0
4   D KUTYŁA Dawid Z APOSTOŁ Paweł 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 12:14) 3:1
5   A KUTYŁA Dawid
KOLIŃSKI Witold
W WIELOGÓRSKI Bartłomiej
URBAN Piotr
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 4:1
6   B KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
X WIROŃSKI Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:9, 11:6, 11:2) 5:1
7   A KLIMCZAK Marek X URBAN Piotr 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 6:1
8   B KOLIŃSKI Witold W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:7) 7:1
9   D KUTYŁA Dawid Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (6:11, 11:6, 11:4, 11:7) 8:1
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z APOSTOŁ Paweł 1:3 (1:11, 11:7, 4:11, 8:11) 8:2
11   A KLIMCZAK Marek Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) 9:2
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 10:2
13   B KOLIŃSKI Witold Z APOSTOŁ Paweł 3:2 (12:10, 3:11, 11:7, 2:11, 11:7) 11:2
14   D KUTYŁA Dawid X URBAN Piotr 2:3 (9:11, 11:7, 11:8, 9:11, 12:14) 11:3
2023-12-15 18:00 80 PKS Porta Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 12:2
1   A KALICIAK Dariusz W MARCHEWKA Artur 3:0 (13:11, 11:7, 11:8) 1:0
2   B DZIAŁEK Mateusz X NOWAK Tomasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 2:0
3   C PORĘBSKI Marcin Y KOCHANOWSKI Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 3:0
4   D NOWICKI Marek Z CHOLEWA Kacper 3:1 (10:12, 11:7, 12:10, 11:4) 4:0
5   A DZIAŁEK Mateusz
TKACZYK Marcin
W KOCHANOWSKI Tomasz
NOWAK Tomasz
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 5:0
6   B MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
X MARCHEWKA Artur
CHOLEWA Kacper
3:0 (11:9, 12:10, 13:11) 6:0
7   A KALICIAK Dariusz X NOWAK Tomasz 3:0 (11:2, 11:7, 11:2) 7:0
8   B DZIAŁEK Mateusz W MARCHEWKA Artur 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:7) 8:0
9   D NOWICKI Marek Y KOCHANOWSKI Tomasz 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 9:0
10   C TKACZYK Marcin Z CHOLEWA Kacper 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 9:11, 11:8) 10:0
11   A MAŚLONG Mirosław Y KOCHANOWSKI Tomasz 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:6) 11:0
12   C TKACZYK Marcin W MARCHEWKA Artur 2:3 (7:11, 11:7, 11:6, 8:11, 6:11) 11:1
13   B DZIAŁEK Mateusz Z CHOLEWA Kacper 2:3 (11:8, 11:8, 9:11, 10:12, 9:11) 11:2
14   D NOWICKI Marek X NOWAK Tomasz 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 12:2
2023-12-15 19:00 81 LKS Polonia Wilczkowice II - LKS Wisła Rząska 4:10
1   A PEREK Robert W ENGLOT Bartłomiej 0:3 (10:12, 4:11, 3:11) 0:1
2   B LUHA Peter X TWARDY Sebastian 1:3 (9:11, 8:11, 13:11, 7:11) 0:2
3   C GRABACKI Andrzej Y KORCZEK Łukasz 0:3 (4:11, 3:11, 6:11) 0:3
4   D WIDEŁKA Mirosław Z ROMANOWSKI Cezary 1:3 (8:11, 5:11, 11:5, 10:12) 0:4
5   A LUHA Peter
ZIELIŃSKI Andrzej
W TWARDY Sebastian
ENGLOT Bartłomiej
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 0:5
6   B PEREK Robert
GRABACKI Andrzej
X ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
3:2 (7:11, 9:11, 11:7, 11:2, 12:10) 1:5
7   A PEREK Robert X TWARDY Sebastian 3:2 (13:11, 11:9, 9:11, 9:11, 11:9) 2:5
8   B LUHA Peter W ENGLOT Bartłomiej 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 7:11) 2:6
9   D BRAK Andrzej Y KORCZEK Łukasz 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 2:7
10   C GRABACKI Andrzej Z ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:2, 12:10, 11:13, 11:6) 3:7
11   A PEREK Robert Y KORCZEK Łukasz 2:3 (11:6, 2:11, 2:11, 11:6, 9:11) 3:8
12   C GRABACKI Andrzej W ENGLOT Bartłomiej 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 3:9
13   B LUHA Peter Z ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:3, 9:11, 11:4, 11:5) 4:9
14   D BRAK Andrzej X TWARDY Sebastian 1:3 (8:11, 12:10, 5:11, 4:11) 4:10
2023-12-17 09:00 82 TKKF Top Spin Kraków - Podwawelski Kraków V 8:6
1   A KARATNIK Zbigniew W ŁATA Przemysław 3:0 (14:12, 11:4, 11:8) 1:0
2   B BIESAGA Marek X ŻABA Andrzej 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 2:0
3   C WALA Tomasz Y CZOSNEK Arkadiusz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 2:1
4   D WOŹNY Dariusz Z ELARGAWY Omar 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 17:19) 2:2
5   A BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
W CZOSNEK Arkadiusz
ŻABA Andrzej
3:2 (11:5, 6:11, 6:11, 11:9, 16:14) 3:2
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X ELARGAWY Omar
ŁATA Przemysław
2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:4, 1:11) 3:3
7   A KARATNIK Zbigniew X ŻABA Andrzej 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) 4:3
8   B BIESAGA Marek W ŁATA Przemysław 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 12:14) 4:4
9   D WOŹNY Dariusz Y CZOSNEK Arkadiusz 1:3 (12:10, 6:11, 7:11, 6:11) 4:5
10   C WALA Tomasz Z ELARGAWY Omar 3:0 (11:6, 16:14, 11:8) 5:5
11   A KARATNIK Zbigniew Y CZOSNEK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 6:5
12   C WALA Tomasz W ŁATA Przemysław 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 7:5
13   B PALCZYŃSKI Bogdan Z ELARGAWY Omar 1:3 (11:8, 4:11, 8:11, 11:13) 7:6
14   D WOŹNY Dariusz X ŻABA Andrzej 3:0 (11:9, 11:2, 11:8) 8:6
2023-12-17 16:30 83 SSL Wielmożanka Wielmoża II - Podwawelski Kraków IV 10:4
1   A SĘK Rafał W SMĘTOCH Michał 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 0:1
2   B TOKARZ Paweł X SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:6) 1:1
3   C BARANEK Mariusz Y PAŁKA Kamil 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:7) 2:1
4   D GUMULA Marcin Z RÓŻ Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 3:1
5   A TOKARZ Paweł
BARANEK Mariusz
W SOBUCKI Mateusz
SMĘTOCH Michał
0:3 (6:11, 11:13, 3:11) 3:2
6   B SĘK Rafał
GUMULA Marcin
X PAŁKA Kamil
RÓŻ Tomasz
3:0 (11:8, 11:4, 11:4) 4:2
7   A SĘK Rafał X SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 5:2
8   B TOKARZ Paweł W SMĘTOCH Michał 1:3 (12:10, 3:11, 8:11, 6:11) 5:3
9   D GUMULA Marcin Y PAŁKA Kamil 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 6:3
10   C BARANEK Mariusz Z RÓŻ Tomasz 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 7:3
11   A SĘK Rafał Y PAŁKA Kamil 3:0 (11:2, 11:8, 11:3) 8:3
12   C BARANEK Mariusz W SMĘTOCH Michał 0:3 (4:11, 9:11, 10:12) 8:4
13   B TOKARZ Paweł Z RÓŻ Tomasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 9:4
14   D GUMULA Marcin X SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 10:4
2024-01-17 19:00 84 KS Bronowianka Kraków III - LKS Kłos Olkusz II 0:14 WO 💬
1   A PILCH Mikołaj W CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 15:13) 1:0
2   B GAJ Milena X NATKANIEC Michał 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:7) 2:0
3   C PROTSENKO Tymofii Y WALOTEK Krzysztof 3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:5, 11:6) 3:0
4   D BARTOSZKO Natalia Z IMIELSKI Marcin 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) 4:0
5   A GAJ Milena
PILCH Mikołaj
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:5, 9:11) 4:1
6   B BARTOSZKO Natalia
BYRTEK Emilia
X IMIELSKI Marcin
WALOTEK Krzysztof
3:0 (12:10, 12:10, 11:9) 5:1
7   A PILCH Mikołaj X NATKANIEC Michał 3:2 (3:11, 6:11, 11:6, 11:5, 11:5) 6:1
8   B GAJ Milena W CHOCHÓŁ Paweł 3:2 (14:12, 11:8, 7:11, 6:11, 12:10) 7:1
9   D BARTOSZKO Natalia Y WALOTEK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 8:1
10   C PROTSENKO Tymofii Z IMIELSKI Marcin 3:1 (11:3, 8:11, 11:5, 11:6) 9:1
11   A PILCH Mikołaj Y WALOTEK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:4, 13:11) 10:1
12   C PROTSENKO Tymofii W CHOCHÓŁ Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 11:1
13   B GAJ Milena Z IMIELSKI Marcin 2:3 (11:7, 11:7, 5:11, 7:11, 8:11) 11:2
14   D BYRTEK Emilia X NATKANIEC Michał 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu