Julia Domiter
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:30 ⇨ 2018-10-24 18:30
3. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
4   D SOBCZAK Krzysztof Z DOMITER Julia 3:0 (11:3, 14:12, 11:3) ⇓
5   A OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇓
10   C MAGULSKI Damian Z DOMITER Julia 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇓
13   B OBROCHTA Piotr Z DOMITER Julia 3:1 (11:4, 11:7, 11:13, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
24. UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 3:11
1   A DOMITER Julia W RESZKA Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇓
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X WOJAS Bartłomiej
KUĆ Grzegorz
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) ⇓
7   A DOMITER Julia X WOJAS Bartłomiej 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:8) ⇑
11   A DOMITER Julia Y KUĆ Grzegorz 3:0 (11:7, 13:11, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00
25. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10
1   A DOMITER Julia W GDULA Adam 1:3 (10:12, 7:11, 11:8, 3:11) ⇓
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇓
7   A DOMITER Julia X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇓
11   A DOMITER Julia Y ŚWIATŁOŃ Piotr 2:3 (7:11, 11:5, 5:11, 11:5, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00 ⇨ 2018-12-01 12:00
32. ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
1   A RACZEK Marcin W DOMITER Julia 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:9) ⇓
8   B PIETRZAK Antoni W DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇓
12   C SURMA Krzysztof W DOMITER Julia 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-16 11:00 ⇨ 2018-12-17 17:30
51. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9
1   A DOMITER Julia W ZHAO Ziyi 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇓
5   A DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
W ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
0:3 (4:11, 8:11, 15:17) ⇓
7   A DOMITER Julia X ZAJĄC Anna 2:3 (11:7, 11:7, 3:11, 3:11, 8:11) ⇓
11   A DOMITER Julia Y GĄSIOR Natalia 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 11:00 ⇨ 2019-01-09 17:30
41. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III 1:13
3   C DOMITER Julia Y CHUDZICKI Maksym 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇓
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
10   C DOMITER Julia Z OLCZAK Mariusz 2:3 (11:7, 11:9, 6:11, 8:11, 7:11) ⇓
12   C DOMITER Julia W BOGACZ Wojciech 1:3 (12:10, 4:11, 4:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 17:00 ⇨ 2019-01-12 16:00
48. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
1   A PIEGZA Adrian W DOMITER Julia 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) ⇓
5   A MOREK Radosław
PIEGZA Adrian
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇓
8   B PIETRZAK Agnieszka W DOMITER Julia 3:1 (11:3, 11:8, 8:11, 11:5) ⇓
12   C BOLEK Łukasz W DOMITER Julia 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 19:00
58. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
1   A BIAŁY Sebastian W DOMITER Julia 3:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:3, 11:6) ⇓
5   A ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:7) ⇓
8   B ZALEWSKI Krzysztof W DOMITER Julia 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:6) ⇓
12   C KLUZEK Sławomir W DOMITER Julia 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 16:00 ⇨ 2019-01-18 17:00
18. GSWAL „Mikulec” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3
1   A NOWAK Marcin W DOMITER Julia 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 11:6) ⇓
8   B MÓL Marcin W DOMITER Julia 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) ⇓
12   C URBAN Mariusz W DOMITER Julia 3:1 (11:9, 11:4, 8:11, 13:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 11:00
64. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 2:12
1   A DOMITER Julia W KONSTANTYN Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
6   B DOMITER Julia
BĄCIO Konrad
X WIERZBIŃSKI Marcin
KONSTANTYN Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇓
7   A DOMITER Julia X WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (9:11, 12:10, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
11   A DOMITER Julia Y UTYLSKI Filip 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 16:00 ⇨ 2019-04-01 18:00
89. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4
1   A SZTWIERTNIA Ilona W DOMITER Julia 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) ⇓
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (12:10, 11:8, 11:5) ⇓
8   B ZAJĄC Anna W DOMITER Julia 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇓
12   C GĄSIOR Natalia W DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-07 11:00
93. UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów 3:11
2   B DOMITER Julia X NOWAK Marcin 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 10:12) ⇓
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X MOTYKA Grzegorz
KANTOR Jan
1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 5:11) ⇓
8   B DOMITER Julia W WILK Paweł 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) ⇓
13   B DOMITER Julia Z MOTYKA Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 14:00 ⇨ 2019-04-11 18:00
86. MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1
1   A GOŁDA Gabriel W DOMITER Julia 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇓
6   B PALACZ Mirosław
RUPA Robert
X DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
8   B RUPA Robert W DOMITER Julia 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
12   C JURZAK Łukasz W DOMITER Julia 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
630 BIAŁY Sebastian 1980
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
713 GARB Aleksandra 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
513 GOŁDA Gabriel 1997
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
342 JURZAK Łukasz 1983
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
898 KONSTANTYN Paweł 1983
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
588 KUBIC Marcin 1996
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1504 KUZIO Maciej 2005
151 MAGULSKI Damian 1997
246 MATUSIAK Łukasz 1997
467 MOTYKA Grzegorz 1994
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
259 PIĘTOŃ Robert 1983
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1311 RESZKA Jakub 2002
1795 RUPA Robert 1965
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
249 TABOR Krzysztof 1974
480 TOKARZ Adam 1964
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995