V liga rejon Tarnów
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 66 60 6 187:44 90,91
2 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 68 49 19 163:88 72,06
3 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 60 47 13 150:76 78,33
4 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 62 46 16 155:75 74,19
5 LIPOWICZ Kacper (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 52 44 8 141:41 84,62
6 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 53 40 13 127:72 75,47
7 RAMIAN Marcin (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 55 40 15 132:65 72,73
8 OSTROWSKI Artur (UKS „Sokół” Żabno) 56 39 17 137:71 69,64
9 MADUZIA Leszek (UKS „Fortem” Pawęzów II) 47 38 9 123:51 80,85
10 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 55 37 18 123:73 67,27
11 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 53 36 17 122:76 67,92
12 STOSZKO Artur (UKS „Fortem” Pawęzów II) 54 36 18 125:74 66,67
13 SARAD Kamil (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 72 36 36 149:139 50,00
14 CHŁOPEK Błażej (UKS „Fortem” Pawęzów II) 51 34 17 113:76 66,67
15 HABA Klaudia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 68 34 34 127:124 50,00
16 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 52 33 19 124:73 63,46
17 ŚLAZYK Karol (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 60 32 28 109:118 53,33
18 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 52 31 21 108:88 59,62
19 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Sokół” Żabno) 31 29 2 89:21 93,55
20 MILÓWKA Julia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 60 29 31 122:106 48,33
21 SIKOŃ Mateusz (MOKSiR Czchów) 61 29 32 106:117 47,54
22 JURKIEWICZ Jakub (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 64 29 35 121:132 45,31
23 SZUMILAS Władysław (UKS „Sokół” Żabno) 38 27 11 94:49 71,05
24 KUCHARSKI Michał (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 52 27 25 102:96 51,92
25 WINKLER Hubert (UKS „Fortem” Pawęzów II) 49 26 23 103:78 53,06
26 NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów) 49 26 23 95:80 53,06
27 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 40 25 15 89:65 62,50
28 BACZ Andrzej (MOKSiR Czchów) 43 25 18 92:73 58,14
29 ŚWIĄTEK Maja (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 72 25 47 114:163 34,72
30 NAGÓRZAŃSKI Seweryn (UKS „Sokół” Żabno) 38 24 14 83:51 63,16
31 SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów) 38 24 14 84:53 63,16
32 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 42 21 21 87:83 50,00
33 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 30 19 11 65:50 63,33
34 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 56 19 37 81:128 33,93
35 ŚWIATŁOWSKI Sebastian (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 38 18 20 64:72 47,37
36 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 38 18 20 69:82 47,37
37 DROŻDŻ Jarosław (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 40 18 22 70:81 45,00
38 MILÓWKA Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 38 17 21 66:71 44,74
39 CIERNIAK Konrad (UKS „Sokół” Żabno) 38 16 22 67:78 42,11
40 ZACHARA Józef (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 20 15 5 52:24 75,00
41 NAGEL Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 36 15 21 60:72 41,67
42 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 58 14 44 54:144 24,14
43 TOKARCZYK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 48 13 35 58:113 27,08
44 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 31 12 19 50:63 38,71
45 SARAD Anna (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 65 12 53 64:165 18,46
46 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 33 10 23 44:77 30,30
47 PRZEKLASA Karol (UKS „Fortem” Pawęzów II) 43 10 33 41:103 23,26
48 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 16 9 7 33:29 56,25
49 KRAKOWSKI Paweł (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 17 9 8 33:30 52,94
50 PIS Artur (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 54 9 45 45:141 16,67
51 HABA Oliwia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 26 8 18 30:57 30,77
52 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 7 1 23:6 87,50
53 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 10 7 3 23:15 70,00
54 ZWOLEŃ Konrad (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 12 6 6 22:19 50,00
55 WÓJCIK Oliwia (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 12 6 6 22:23 50,00
56 TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów) 16 6 10 26:33 37,50
57 WĘGLARCZYK Jan (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 19 6 13 24:44 31,58
58 ŚWIĄTEK Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 20 5 15 21:47 25,00
59 ZIMOWSKI Mateusz (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 22 5 17 24:53 22,73
60 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 4 4 0 12:3 100,00
61 ZĄBKOWSKI Mirosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 4 4 16:15 50,00
62 SMOLEŃ Julita (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 14 4 10 17:35 28,57
63 JASIŃSKA Angelika (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 16 4 12 13:36 25,00
64 KARTECZKA Martyna (LUKS „Sobolik” Sobolów) 50 4 46 19:142 8,00
65 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 3 3 0 9:1 100,00
66 JAJE Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 7 3 4 11:14 42,86
67 RAJZER Aleksandra (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 3 5 11:17 37,50
68 PRZEKLASA Anna (UKS „Fortem” Pawęzów II) 19 3 16 12:52 15,79
69 WINKLER Paweł (UKS „Fortem” Pawęzów II) 4 2 2 10:7 50,00
70 LIPOWICZ Robert (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 4 2 2 6:6 50,00
71 KLUZEK Michał (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 8 2 6 10:19 25,00
72 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Fortem” Pawęzów II) 9 2 7 9:21 22,22
73 BABRAL Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 2 10 8:31 16,67
74 SIKOŃ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 3 1 2 4:6 33,33
75 PIS Konrad (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 4 1 3 7:9 25,00
76 OBAL Nikola (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 4 1 3 4:11 25,00
77 WOLIŃSKI Radosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 4 1 3 4:11 25,00
78 KLUBA Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 1 3 3:11 25,00
79 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 1 7 5:21 12,50
80 STOSUR Michał (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 8 1 7 3:22 12,50
81 ŻMUDA Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 9 1 8 6:26 11,11
82 PRZEKLASA Wojciech (UKS „Fortem” Pawęzów II) 11 1 10 5:30 9,09
83 WILK X Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 12 1 11 7:35 8,33
84 BABRAL Berenika (LUKS „Sobolik” Sobolów) 14 1 13 3:41 7,14
85 OBAL Daniel (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 4 0 4 4:12 0,00
86 BRZĘK Olivier (MOKSiR Czchów) 2 0 2 2:6 0,00
87 HAJDUGA Natalia (MOKSiR Czchów) 2 0 2 1:6 0,00
88 OLSZAŃSKA Patrycja (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 6 0 6 3:18 0,00
89 ŁAGOSZ Aleksandra (MOKSiR Czchów) 4 0 4 2:12 0,00
90 KORNAŚ Karol (MOKSiR Czchów) 6 0 6 2:18 0,00
91 KOSIBA Klaudia (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 13 0 13 4:39 0,00
92 BUZOWSKI Piotr (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 20 0 20 2:60 0,00
93 OBAL Kamil (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 1 0 1 0:3 0,00
94 PIECH Jan (MOKSiR Czchów) 1 0 1 0:3 0,00
95 WŁODEK Karol (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 2 0 2 0:6 0,00
96 JEWUŁA Michał (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 4 0 4 0:12 0,00
97 KUCHARCZYK Dominik (LUKS „Sobolik” Sobolów) 6 0 6 0:18 0,00
98 BABRAL Tomasz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 0 4 0:12 0,00
99 MARCINEK Karol (UKS „Fortem” Pawęzów II) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Sokół” Żabno) 31 29 2 89:21 93,55
2 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 66 60 6 187:44 90,91
3 LIPOWICZ Kacper (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 52 44 8 141:41 84,62
4 MADUZIA Leszek (UKS „Fortem” Pawęzów II) 47 38 9 123:51 80,85
5 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 60 47 13 150:76 78,33
6 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 53 40 13 127:72 75,47
7 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 62 46 16 155:75 74,19
8 RAMIAN Marcin (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 55 40 15 132:65 72,73
9 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 68 49 19 163:88 72,06
10 SZUMILAS Władysław (UKS „Sokół” Żabno) 38 27 11 94:49 71,05
11 OSTROWSKI Artur (UKS „Sokół” Żabno) 56 39 17 137:71 69,64
12 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 53 36 17 122:76 67,92
13 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 55 37 18 123:73 67,27
14 STOSZKO Artur (UKS „Fortem” Pawęzów II) 54 36 18 125:74 66,67
15 CHŁOPEK Błażej (UKS „Fortem” Pawęzów II) 51 34 17 113:76 66,67
16 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 52 33 19 124:73 63,46
17 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 30 19 11 65:50 63,33
18 NAGÓRZAŃSKI Seweryn (UKS „Sokół” Żabno) 38 24 14 83:51 63,16
19 SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów) 38 24 14 84:53 63,16
20 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 40 25 15 89:65 62,50
21 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 52 31 21 108:88 59,62
22 BACZ Andrzej (MOKSiR Czchów) 43 25 18 92:73 58,14
23 ŚLAZYK Karol (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 60 32 28 109:118 53,33
24 WINKLER Hubert (UKS „Fortem” Pawęzów II) 49 26 23 103:78 53,06
25 NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów) 49 26 23 95:80 53,06
26 KUCHARSKI Michał (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 52 27 25 102:96 51,92
27 SARAD Kamil (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 72 36 36 149:139 50,00
28 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 42 21 21 87:83 50,00
29 HABA Klaudia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 68 34 34 127:124 50,00
30 MILÓWKA Julia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 60 29 31 122:106 48,33
31 SIKOŃ Mateusz (MOKSiR Czchów) 61 29 32 106:117 47,54
32 ŚWIATŁOWSKI Sebastian (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 38 18 20 64:72 47,37
33 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 38 18 20 69:82 47,37
34 JURKIEWICZ Jakub (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 64 29 35 121:132 45,31
35 DROŻDŻ Jarosław (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 40 18 22 70:81 45,00
36 MILÓWKA Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 38 17 21 66:71 44,74
37 CIERNIAK Konrad (UKS „Sokół” Żabno) 38 16 22 67:78 42,11
38 NAGEL Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 36 15 21 60:72 41,67
39 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 31 12 19 50:63 38,71
40 ŚWIĄTEK Maja (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 72 25 47 114:163 34,72
41 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 56 19 37 81:128 33,93
42 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 33 10 23 44:77 30,30
43 TOKARCZYK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 48 13 35 58:113 27,08
44 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 58 14 44 54:144 24,14
45 PRZEKLASA Karol (UKS „Fortem” Pawęzów II) 43 10 33 41:103 23,26
46 SARAD Anna (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 65 12 53 64:165 18,46
47 PIS Artur (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 54 9 45 45:141 16,67
48 KARTECZKA Martyna (LUKS „Sobolik” Sobolów) 50 4 46 19:142 8,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 WAJDA Kamil / LIPOWICZ Kacper
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
11 10 1 31:14 90,91
2 MLECZKO Mateusz / OSTROWSKI Artur
(UKS „Sokół” Żabno)
9 8 1 26:8 88,89
3 STOSZKO Artur / MADUZIA Leszek
(UKS „Fortem” Pawęzów II)
12 10 2 34:19 83,33
4 CHRABĄSZCZ Aleksandra / OSTROWSKI Artur
(UKS „Sokół” Żabno)
6 5 1 16:10 83,33
5 RUSEK Andrzej / TOBIASZ Andrzej
(LZS „Solidarni” Mędrzechów II)
14 11 3 36:17 78,57
6 CHŁOPEK Błażej / WINKLER Hubert
(UKS „Fortem” Pawęzów II)
9 7 2 23:9 77,78
7 BACZ Andrzej / SIKOŃ Mateusz
(MOKSiR Czchów)
9 7 2 24:15 77,78
8 KRAKOWSKI Sebastian / RAMIAN Marcin
(UKS „Jordan” Zakliczyn II)
7 5 2 15:6 71,43
9 KANOWNIK Kajetan / NIEĆ Tomasz
(MOKSiR Czchów)
13 9 4 31:18 69,23
10 NAGÓRZAŃSKI Seweryn / SZUMILAS Władysław
(UKS „Sokół” Żabno)
9 6 3 22:13 66,67
11 WOLIŃSKI Wojciech / KRAWIEC Kamil
(LZS „Solidarni” Mędrzechów II)
12 7 5 27:21 58,33
12 SERAFIN Mateusz / SIKOŃ Mateusz
(MOKSiR Czchów)
8 4 4 15:16 50,00
13 MILÓWKA Julia / ŚWIĄTEK Maja
(MKS „Tarnovia” Tarnów II)
15 7 8 27:28 46,67
14 MILÓWKA Emilia / HABA Klaudia
(MKS „Tarnovia” Tarnów II)
6 2 4 11:14 33,33
15 DROŻDŻ Jarosław / KUCHARSKI Michał
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
6 2 4 9:13 33,33
16 SARAD Kamil / SARAD Anna
(LUKS „Galux” Skrzyszów III)
15 5 10 24:35 33,33
17 HABA Oliwia / HABA Klaudia
(MKS „Tarnovia” Tarnów II)
7 2 5 13:15 28,57
18 KĄCKI Mateusz / TROJAŃSKI Sebastian
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
10 2 8 15:28 20,00
19 JURKIEWICZ Jakub / ŚLAZYK Karol
(MKS „Tarnovia” Tarnów I)
11 2 9 14:29 18,18
20 KĄCKI Patryk / KARTECZKA Martyna
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
9 0 9 3:27 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 66 60 6 18 14 4 67,0
2 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 60 47 13 15 12 3 53,0
3 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 62 46 16 16 12 4 52,0
4 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 68 49 19 17 3 14 50,5
5 LIPOWICZ Kacper (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 52 44 8 13 12 1 50,0
6 OSTROWSKI Artur (UKS „Sokół” Żabno) 56 39 17 17 15 2 46,5
7 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 53 40 13 14 9 5 44,5
8 MADUZIA Leszek (UKS „Fortem” Pawęzów II) 47 38 9 14 12 2 44,0
9 RAMIAN Marcin (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 55 40 15 14 8 6 44,0
10 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 55 37 18 14 13 1 43,5
11 STOSZKO Artur (UKS „Fortem” Pawęzów II) 54 36 18 15 11 4 41,5
12 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 53 36 17 14 9 5 40,5
13 CHŁOPEK Błażej (UKS „Fortem” Pawęzów II) 51 34 17 13 9 4 38,5
14 SARAD Kamil (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 72 36 36 18 5 13 38,5
15 HABA Klaudia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 68 34 34 17 6 11 37,0
16 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 52 33 19 15 7 8 36,5
17 SIKOŃ Mateusz (MOKSiR Czchów) 61 29 32 17 11 6 34,5
18 ŚLAZYK Karol (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 60 32 28 15 3 12 33,5
19 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Sokół” Żabno) 31 29 2 9 7 2 32,5
20 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 52 31 21 13 3 10 32,5
21 MILÓWKA Julia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 60 29 31 16 7 9 32,5
22 SZUMILAS Władysław (UKS „Sokół” Żabno) 38 27 11 11 7 4 30,5
23 NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów) 49 26 23 13 9 4 30,5
24 KUCHARSKI Michał (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 52 27 25 15 7 8 30,5
25 JURKIEWICZ Jakub (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 64 29 35 16 3 13 30,5
26 BACZ Andrzej (MOKSiR Czchów) 43 25 18 12 10 2 30,0
27 WINKLER Hubert (UKS „Fortem” Pawęzów II) 49 26 23 14 8 6 30,0
28 ŚWIĄTEK Maja (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 72 25 47 18 8 10 29,0
29 NAGÓRZAŃSKI Seweryn (UKS „Sokół” Żabno) 38 24 14 14 9 5 28,5
30 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 40 25 15 10 5 5 27,5
31 SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów) 38 24 14 9 5 4 26,5
32 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 30 19 11 9 8 1 23,0
33 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 38 18 20 14 9 5 22,5
34 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 42 21 21 6 2 4 22,0
35 ŚWIATŁOWSKI Sebastian (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 38 18 20 9 5 4 20,5
36 DROŻDŻ Jarosław (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 40 18 22 9 4 5 20,0
37 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 56 19 37 14 2 12 20,0
38 MILÓWKA Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 38 17 21 8 2 6 18,0
39 CIERNIAK Konrad (UKS „Sokół” Żabno) 38 16 22 6 4 2 18,0
40 NAGEL Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 36 15 21 8 6 2 18,0
41 ZACHARA Józef (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 20 15 5 5 4 1 17,0
42 TOKARCZYK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 48 13 35 12 3 9 14,5
43 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 58 14 44 15 1 14 14,5
44 SARAD Anna (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 65 12 53 16 5 11 14,5
45 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 31 12 19 5 4 1 14,0
46 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 33 10 23 8 4 4 12,0
47 PRZEKLASA Karol (UKS „Fortem” Pawęzów II) 43 10 33 9 3 6 11,5
48 PIS Artur (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 54 9 45 14 3 11 10,5
49 KRAKOWSKI Paweł (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 17 9 8 4 1 3 9,5
50 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 16 9 7 1 0 1 9,0
51 HABA Oliwia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 26 8 18 9 2 7 9,0
52 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 7 1 2 2 0 8,0
53 TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów) 16 6 10 3 3 0 7,5
54 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 10 7 3 0 0 0 7,0
55 ZWOLEŃ Konrad (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 12 6 6 3 2 1 7,0
56 WĘGLARCZYK Jan (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 19 6 13 4 2 2 7,0
57 WÓJCIK Oliwia (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 12 6 6 3 1 2 6,5
58 ZIMOWSKI Mateusz (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 22 5 17 3 3 0 6,5
59 ŚWIĄTEK Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 20 5 15 3 1 2 5,5
60 ZĄBKOWSKI Mirosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 4 4 2 2 0 5,0
61 SMOLEŃ Julita (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 14 4 10 4 1 3 4,5
62 JASIŃSKA Angelika (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 16 4 12 2 1 1 4,5
63 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 4 4 0 1 0 1 4,0
64 KARTECZKA Martyna (LUKS „Sobolik” Sobolów) 50 4 46 12 0 12 4,0
65 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 3 3 0 2 1 1 3,5
66 JAJE Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 7 3 4 1 1 0 3,5
67 RAJZER Aleksandra (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 3 5 2 0 2 3,0
68 PRZEKLASA Anna (UKS „Fortem” Pawęzów II) 19 3 16 1 0 1 3,0
69 LIPOWICZ Robert (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 4 2 2 1 1 0 2,5
70 KLUZEK Michał (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 8 2 6 3 1 2 2,5
71 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Fortem” Pawęzów II) 9 2 7 3 1 2 2,5
72 WINKLER Paweł (UKS „Fortem” Pawęzów II) 4 2 2 1 0 1 2,0
73 PIS Konrad (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 4 1 3 2 2 0 2,0
74 BABRAL Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 2 10 4 0 4 2,0
75 WOLIŃSKI Radosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 4 1 3 1 1 0 1,5
76 WILK X Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 12 1 11 3 1 2 1,5
77 SIKOŃ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 3 1 2 0 0 0 1,0
78 KLUBA Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 1 3 1 0 1 1,0
79 OBAL Nikola (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 4 1 3 1 0 1 1,0
80 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 1 7 2 0 2 1,0
81 STOSUR Michał (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 8 1 7 2 0 2 1,0
82 ŻMUDA Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 9 1 8 2 0 2 1,0
83 PRZEKLASA Wojciech (UKS „Fortem” Pawęzów II) 11 1 10 1 0 1 1,0
84 BABRAL Berenika (LUKS „Sobolik” Sobolów) 14 1 13 2 0 2 1,0
85 KOSIBA Klaudia (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 13 0 13 4 2 2 1,0
86 BABRAL Tomasz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 0 4 1 0 1 0,0
87 KUCHARCZYK Dominik (LUKS „Sobolik” Sobolów) 6 0 6 2 0 2 0,0
88 OBAL Daniel (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 4 0 4 1 0 1 0,0
89 PIECH Jan (MOKSiR Czchów) 1 0 1 0 0 0 0,0
90 BRZĘK Olivier (MOKSiR Czchów) 2 0 2 0 0 0 0,0
91 HAJDUGA Natalia (MOKSiR Czchów) 2 0 2 0 0 0 0,0
92 KORNAŚ Karol (MOKSiR Czchów) 6 0 6 0 0 0 0,0
93 BUZOWSKI Piotr (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 20 0 20 5 0 5 0,0
94 ŁAGOSZ Aleksandra (MOKSiR Czchów) 4 0 4 0 0 0 0,0
95 OBAL Kamil (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 1 0 1 0 0 0 0,0
96 OLSZAŃSKA Patrycja (MKS „Tarnovia” Tarnów I) 6 0 6 1 0 1 0,0
97 MARCINEK Karol (UKS „Fortem” Pawęzów II) 1 0 1 1 0 1 0,0
98 WŁODEK Karol (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 2 0 2 0 0 0 0,0
99 JEWUŁA Michał (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 4 0 4 1 0 1 0,0
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy