UKS „Fortem” Pawęzów II (M)
Klub: UKS „Fortem” Pawęzów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK
Pawęzów 66
33-103 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Przeklasa (tel. 516 838 940)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHŁOPEK Błażej 2006 M 11138 21.10.2021 3120 25.10.2021
2 CICH Adrian 2002 M 5770 06.09.2021 1686 15.12.2021
3 MADUZIA Leszek 1979 M 2618 31.08.2021 3125 03.09.2021
4 MARCINEK Karol 2007 M 5769 06.09.2021 3464 08.09.2021
5 PRZEKLASA Anna 2007 K 2613 31.08.2021 3422 17.09.2021
6 PRZEKLASA Karol 2006 M 2610 31.08.2021 3118 03.09.2021
7 PRZEKLASA Wojciech 1979 M 2620 31.08.2021 3435 04.09.2021
8 STOSZKO Artur 1969 M 2621 31.08.2021 1952 03.09.2021
9 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 M 2612 31.08.2021 1916 03.09.2021
10 WINKLER Hubert 2009 M 2611 31.08.2021 3121 03.09.2021
11 WINKLER Paweł 1978 M 2617 31.08.2021 3124 15.12.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2021-09-16 18:30 MOKSiR Czchów - UKS „Fortem” Pawęzów II 11:7🏓 ⇓
2 5T 1/2 2021-09-29 18:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 13:5🏓 ⇑
3 5T 1/3 2021-10-03 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Fortem” Pawęzów II 12:6🏓 ⇓
4 5T 1/4 2021-10-17 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12🏓 ⇓
5 5T 1/5 2021-10-22 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów II 14:4🏓 ⇓
6 5T 1/6 2021-10-31 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Królewski Biecz”  
7 5T 1/7 2021-11-28 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13🏓 ⇑
8 5T 1/9 2021-12-19 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 14:4🏓 ⇑
9 5T 1/10 2022-01-08 14:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Fortem” Pawęzów II 8:10🏓 ⇑
10 5T 1/11 2022-01-16 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) MOKSiR Czchów   2,0   1,0 1,0   2,0   1,0   7
2 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   2,5 0,0 1,0 4,5     2,5 2,5   13
3 (W) UKS „Sokół” Żabno   3,0   0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 2,0   6
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   3,0   0,0 0,0   2,0 0,0 1,0   6
5 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II       0,0 1,0   2,0 0,0 1,0   4
7 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5 2,5     1,0 0,0 4,5   1,5   13
8 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II 4,5 2,5     0,0   4,5   2,5   14
9 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 2,0 3,5         2,5     2,0 10
10 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów I 4,5 2,5   1,0 1,0   3,5   3,5   16
Razem 14,5 21,5 0,0 3,0 8,5 0,0 22,0 2,5 15,0 2,0 89
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHŁOPEK Błażej 2006 M 11138 21.10.2021 3120
2 MADUZIA Leszek 1979 M 2618 31.08.2021 3125
3 MARCINEK Karol 2007 M 5769 06.09.2021 3464
4 PRZEKLASA Anna 2007 K 2613 31.08.2021 3422
5 PRZEKLASA Karol 2006 M 2610 31.08.2021 3118
6 PRZEKLASA Wojciech 1979 M 2620 31.08.2021 3435
7 STOSZKO Artur 1969 M 2621 31.08.2021 1952
8 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 M 2612 31.08.2021 1916
9 WINKLER Hubert 2009 M 2611 31.08.2021 3121
10 WINKLER Paweł 1978 M 2617 31.08.2021 3124