UKS „Fortem” Pawęzów II (M)
Klub: UKS „Fortem” Pawęzów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK
Pawęzów 66
33-103 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Wojciech Przeklasa (tel. 516 838 940)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Karol Przeklasa (tel. 502 838 940)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2021-09-16 18:30 MOKSiR Czchów - UKS „Fortem” Pawęzów II 11:7🏓 ⇓
2 5T 1/2 2021-09-29 18:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 13:5🏓 ⇑
3 5T 1/3 2021-10-03 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Fortem” Pawęzów II 12:6🏓 ⇓
4 5T 1/4 2021-10-17 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12🏓 ⇓
5 5T 1/5 2021-10-22 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów II 14:4🏓 ⇓
6 5T 1/6 2021-10-31 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Królewski Biecz”  
7 5T 1/7 2021-11-28 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13🏓 ⇑
8 5T 1/9 2021-12-19 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 14:4🏓 ⇑
9 5T 1/10 2022-01-08 14:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Fortem” Pawęzów II 8:10🏓 ⇑
10 5T 1/11 2022-01-16 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2🏓 ⇑
11 5T 2/12 2022-02-13 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 12:6🏓 ⇑
12 5T 2/13 2022-02-27 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6🏓 ⇑
13 5T 2/14 2022-03-13 16:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13🏓 ⇑
14 5T 2/15 2022-03-20 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Fortem” Pawęzów II 6:12🏓 ⇑
15 5T 2/16 2022-03-27 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Fortem” Pawęzów II 9:9🏓 ⇔
16 5T 2/17 2022-04-03 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - MOKSiR Czchów 3:15🏓 ⇓
17 5T 2/18 2022-04-27 18:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Sokół” Żabno 5:13🏓 ⇓
18 5T 2/20 2022-05-15 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9🏓 ⇔
19 5T 2/19 2022-05-21 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Fortem” Pawęzów II 8:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) MOKSiR Czchów   2,0   1,0 1,0   2,0   1,0   7
2 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   2,5 0,0 1,0 4,5     2,5 2,5   13
3 (W) UKS „Sokół” Żabno   3,0   0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 2,0   6
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   3,0   0,0 0,0   2,0 0,0 1,0   6
5 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II       0,0 1,0   2,0 0,0 1,0   4
7 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5 2,5     1,0 0,0 4,5   1,5   13
8 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II 4,5 2,5     0,0   4,5   2,5   14
9 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 2,0 3,5         2,5     2,0 10
10 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów I 4,5 2,5   1,0 1,0   3,5   3,5   16
11 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,0 4,5         3,5   3,0   12
12 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5     0,0 1,5 1,0 2,5   3,5   12
13 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II 3,5 2,5   0,0 0,0 0,0 3,5   3,5   13
14 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów I 4,5 2,5   0,0 0,0 0,0 2,5   2,5   12
15 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 4,5 4,5   0,0 0,0 0,0         9
16 (D) MOKSiR Czchów 2,5   0,0 0,0 0,0 0,0     0,5   3
17 (D) UKS „Sokół” Żabno 2,0 2,5     0,0 0,0 0,5       5
18 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 1,5 1,5     1,5   4,5       9
19 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 1,0 4,5         2,5   2,0   10
Razem 38,5 44,0 0,0 3,0 11,5 1,0 41,5 2,5 30,0 2,0 174
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHŁOPEK Błażej 2006 M 11138 21.10.2021 3120
2 MADUZIA Leszek 1979 M 2618 31.08.2021 3125
3 MARCINEK Karol 2007 M 5769 06.09.2021 3464
4 PRZEKLASA Anna 2007 K 2613 31.08.2021 3422
5 PRZEKLASA Karol 2006 M 2610 31.08.2021 3118
6 PRZEKLASA Wojciech 1979 M 2620 31.08.2021 3435
7 STOSZKO Artur 1969 M 2621 31.08.2021 1952
8 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 M 2612 31.08.2021 1916
9 WINKLER Hubert 2009 M 2611 31.08.2021 3121
10 WINKLER Paweł 1978 M 2617 31.08.2021 3124