UKS „Jordan” Zakliczyn II (M)
Klub: UKS „Jordan” Zakliczyn
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 HEŁMECKI Szymon 2001 M 2063 31.08.2021 1025 19.09.2019
2 JEWUŁA Michał 2010 M 12332 28.03.2022 3769 28.03.2022
3 KOBYLARCZYK Kacper 2006 M 2065 31.08.2021 2180 19.09.2019
4 KRAKOWSKI Paweł 1977 M 2064 31.08.2021 3202 01.10.2020
5 KRAKOWSKI Sebastian 2008 M 2066 31.08.2021 2149 19.09.2019
6 KRAS Nikodem 2008 M 2067 31.08.2021 2675 19.09.2019
7 KWIEK Kacper 2011 M 2068 31.08.2021 3200 01.10.2020
8 MARTYKA Bartłomiej 2005 M 2069 31.08.2021 1465 19.09.2019
9 MRÓZ Jakub 2003 M 2070 31.08.2021 1406 19.09.2019
10 MRÓZ Patryk 2010 M 2071 31.08.2021 3002 01.10.2020
11 NAGEL Kacper 2006 M 2072 31.08.2021 2145 19.09.2019
12 NAGEL Nikodem 2010 M 2073 31.08.2021 2721 19.09.2019
13 NYCZ Zbigniew 1972 M 2079 31.08.2021 357 27.09.2021
14 RAMIAN Marcin 2008 M 2074 31.08.2021 3345 01.02.2021
15 SIKOŃ Jakub 2015 M 2080 31.08.2021 3383 27.09.2021
16 SIKOŃ Maciej 2007 M 2075 31.08.2021 2181 19.09.2019
17 WĘGLARCZYK Jan 2006 M 2076 31.08.2021 3201 01.10.2020
18 ZBYLUT Patryk 2005 M 2077 31.08.2021 1268 19.09.2019
19 ZWOLEŃ Konrad 2007 M 2078 31.08.2021 3344 01.02.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2021-09-21 17:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2🏓 ⇓
2 5T 1/3 2021-10-01 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Królewski Biecz”  
3 5T 1/4 2021-10-17 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11🏓 ⇑
4 5T 1/5 2021-10-22 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów II 14:4🏓 ⇑
5 5T 1/6 2021-10-30 13:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12🏓 ⇑
6 5T 1/9 2021-11-18 18:30 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 7:11🏓 ⇓
7 5T 1/7 2021-12-03 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10🏓 ⇓
8 5T 1/8 2021-12-12 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Jordan” Zakliczyn II 3:15🏓 ⇑
9 5T 1/10 2022-01-07 19:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12🏓 ⇑
10 5T 1/11 2022-01-14 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 6:12🏓 ⇓
11 5T 2/12 2022-02-11 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 15:3🏓 ⇑
12 5T 2/13 2022-02-25 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 15:3🏓 ⇑
13 5T 2/14 2022-03-13 10:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7🏓 ⇑
14 5T 2/15 2022-03-17 18:30 MOKSiR Czchów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 8:10🏓 ⇑
15 5T 2/16 2022-03-27 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Jordan” Zakliczyn II 13:5🏓 ⇓
16 5T 2/17 2022-04-08 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6🏓 ⇑
17 5T 2/18 2022-04-22 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4🏓 ⇑
18 5T 2/19 2022-05-06 19:30 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9🏓 ⇔
19 5T 2/20 2022-05-15 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   0,0     0,5   0,5 1,0       2
3 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów     3,5         3,5   0,5 3,5 11
4 (D) UKS „Fortem” Pawęzów II   1,5 1,0 0,0 3,5 3,5   3,5   0,0 1,0 14
5 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II   1,5   3,5 3,5     3,5       12
6 (D) MOKSiR Czchów   1,0 0,0   3,0     2,0   1,0   7
7 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II       3,0 3,5   0,5 1,0       8
8 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów I   2,5   4,5     3,5 4,5       15
9 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III   0,0 1,0 2,0 3,5     1,0 0,0 2,0 2,5 12
10 (D) UKS „Sokół” Żabno   1,0   0,0 2,0   1,0 2,0       6
11 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II   1,0   4,5 4,5     4,0   1,0   15
12 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów I   3,5 1,0 4,5       4,5   1,5   15
13 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III     3,0 2,5     4,5   1,0 0,0   11
14 (W) MOKSiR Czchów       2,5 3,5     4,0     0,0 10
15 (W) UKS „Sokół” Żabno     0,0 1,0 3,0   1,0     0,0   5
16 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   0,0   4,5 4,0     3,5   0,0   12
17 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów       3,5 2,5   3,5 3,5 0,0 1,0   14
18 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II       1,5 4,5   0,5 2,5       9
19 (W) UKS „Fortem” Pawęzów II 0,0     3,0 3,0 0,0 3,0         9
Razem 0,0 12,0 9,5 40,5 44,5 3,5 18,0 44,0 1,0 7,0 7,0 187
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JEWUŁA Michał 2010 M 12332 28.03.2022 3769
2 KOBYLARCZYK Kacper 2006 M 2065 31.08.2021 2180
3 KRAKOWSKI Paweł 1977 M 2064 31.08.2021 3202
4 KRAKOWSKI Sebastian 2008 M 2066 31.08.2021 2149
5 KRAS Nikodem 2008 M 2067 31.08.2021 2675
6 NAGEL Kacper 2006 M 2072 31.08.2021 2145
7 NAGEL Nikodem 2010 M 2073 31.08.2021 2721
8 RAMIAN Marcin 2008 M 2074 31.08.2021 3345
9 SIKOŃ Jakub 2015 M 2080 31.08.2021 3383
10 WĘGLARCZYK Jan 2006 M 2076 31.08.2021 3201
11 ZWOLEŃ Konrad 2007 M 2078 31.08.2021 3344