V liga rejon Tarnów
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2021-09-25 11:00 1 MKS „Tarnovia” Tarnów I - MKS „Tarnovia” Tarnów II 9:9 🏓
2021-09-16 18:30 2 MOKSiR Czchów - UKS „Fortem” Pawęzów II 11:7 🏓
2021-09-19 12:00 3 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8 🏓
2021-09-19 11:00 4 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Królewski Biecz”
2021-09-21 17:00 5 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2 🏓
Runda 1 - Kolejka 2
2021-09-26 11:00 6 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2 🏓
2021-09-26 11:00 7 MKS „Tarnovia” Tarnów II - MOKSiR Czchów 6:12 🏓
2021-09-29 18:00 8 UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 13:5 🏓
2021-09-26 11:00 9 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 4:14 🏓
2021-09-25 11:00 10 UKS „Królewski Biecz” - UKS „Villa Verde” Olesno IV
Runda 1 - Kolejka 3
2021-09-30 18:30 11 MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:8 🏓
2021-10-03 11:00 12 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów II 3:15 🏓
2021-10-03 11:00 13 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Fortem” Pawęzów II 12:6 🏓
2021-10-03 15:00 14 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3 🏓
2021-10-01 19:00 15 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Królewski Biecz”
Runda 1 - Kolejka 4
2021-10-10 11:00 16 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 17:1 🏓
2021-10-17 11:00 17 MKS „Tarnovia” Tarnów I - MOKSiR Czchów 1:17 🏓
2021-10-10 11:00 18 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Sokół” Żabno 5:13 🏓
2021-10-17 11:00 19 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12 🏓
2021-10-17 11:00 20 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11 🏓
Runda 1 - Kolejka 5
2021-10-21 18:00 21 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:7 🏓
2021-10-24 11:00 22 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów I 4:14 🏓
2021-10-24 15:00 23 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów II 12:6 🏓
2021-10-22 19:00 24 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów II 14:4 🏓
2021-10-23 11:00 25 UKS „Królewski Biecz” - LUKS „Sobolik” Sobolów
Runda 1 - Kolejka 6
2021-11-04 18:30 26 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6 🏓
2021-10-30 17:00 27 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Sokół” Żabno 7:11 🏓
2021-10-28 18:30 28 MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7 🏓
2021-10-30 13:00 29 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12 🏓
2021-10-31 11:00 30 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Królewski Biecz”
Runda 1 - Kolejka 7
2021-12-03 19:00 31 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10 🏓
2021-11-28 15:00 32 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2 🏓
2021-11-27 18:00 33 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 9:9 🏓
2021-11-27 11:00 34 UKS „Królewski Biecz” - MKS „Tarnovia” Tarnów II
2021-11-28 11:00 35 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13 🏓
Runda 1 - Kolejka 8
2021-12-12 11:00 36 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Królewski Biecz”
2021-12-12 11:00 37 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Jordan” Zakliczyn II 3:15 🏓
2021-12-09 18:30 38 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6 🏓
2021-12-30 17:00 39 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Sokół” Żabno 2:16 🏓
2022-01-09 13:00 40 MKS „Tarnovia” Tarnów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 9
2021-12-19 11:00 41 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13 🏓
2021-12-18 11:00 42 UKS „Królewski Biecz” - MKS „Tarnovia” Tarnów I
2021-11-18 18:30 43 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 7:11 🏓
2022-01-04 17:00 44 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów III 18:0 WO
2021-12-19 11:00 45 UKS „Fortem” Pawęzów II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 14:4 🏓
Runda 1 - Kolejka 10
2022-01-08 14:00 46 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Fortem” Pawęzów II 8:10 🏓
2022-01-09 11:00 47 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 🏓
2022-01-06 18:30 48 MOKSiR Czchów - UKS „Królewski Biecz”
2022-01-07 19:00 49 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12 🏓
2022-01-13 18:00 50 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 11
2022-01-16 11:00 51 MKS „Tarnovia” Tarnów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:8 🏓
2022-01-16 11:00 52 UKS „Fortem” Pawęzów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2 🏓
2022-01-16 11:00 53 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 2:16 🏓
2022-01-15 11:00 54 UKS „Królewski Biecz” - LUKS „Galux” Skrzyszów III
2022-01-14 19:00 55 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 6:12 🏓
Runda 2 - Kolejka 12
2022-02-17 18:30 56 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7 🏓
2022-02-13 10:00 57 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8 🏓
2022-02-13 11:00 58 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Villa Verde” Olesno IV 2:16 🏓
2022-02-11 19:00 59 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 15:3 🏓
2022-02-13 11:00 60 UKS „Fortem” Pawęzów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 12:6 🏓
Runda 2 - Kolejka 13
2022-03-10 18:30 61 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 6:12 🏓
2022-02-21 18:00 62 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 14:4 🏓
2022-02-25 19:00 63 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 15:3 🏓
2022-03-03 18:00 64 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15 🏓
2022-02-27 11:00 65 UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 🏓
Runda 2 - Kolejka 14
2022-03-13 11:00 66 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 🏓
2022-03-13 15:00 67 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 12:6 🏓
2022-03-13 10:00 68 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7 🏓
2022-03-13 11:00 69 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 7:11 🏓
2022-03-13 16:00 70 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13 🏓
Runda 2 - Kolejka 15
2022-03-17 18:30 71 MOKSiR Czchów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 8:10 🏓
2022-03-22 18:00 72 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 10:8 🏓
2022-03-20 11:00 73 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Fortem” Pawęzów II 6:12 🏓
2022-03-20 11:00 74 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 4:14 🏓
2022-03-20 11:00 75 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 8:10 🏓
Runda 2 - Kolejka 16
2022-03-27 11:00 76 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15 🏓
2022-03-27 11:00 77 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Jordan” Zakliczyn II 13:5 🏓
2022-03-27 11:00 78 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MOKSiR Czchów 12:6 🏓
2022-03-27 11:00 79 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Fortem” Pawęzów II 9:9 🏓
2022-03-27 11:00 80 MKS „Tarnovia” Tarnów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 6:12 🏓
Runda 2 - Kolejka 17
2022-04-03 11:00 81 UKS „Fortem” Pawęzów II - MOKSiR Czchów 3:15 🏓
2022-04-11 19:00 82 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Sokół” Żabno 10:8 🏓
2022-04-08 19:00 83 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6 🏓
2022-04-19 16:00 84 MKS „Tarnovia” Tarnów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7 🏓
2022-04-03 11:00 85 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów I 7:11 🏓
Runda 2 - Kolejka 18
2022-04-22 19:00 86 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 🏓
2022-03-31 18:00 87 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 7:11 🏓
2022-04-27 18:00 88 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Sokół” Żabno 5:13 🏓
2022-04-28 18:30 89 MOKSiR Czchów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 11:7 🏓
2022-05-08 11:00 90 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8 🏓
Runda 2 - Kolejka 19
2022-05-12 18:30 91 MOKSiR Czchów - MKS „Tarnovia” Tarnów I 11:7 🏓
2022-05-12 18:30 92 UKS „Sokół” Żabno - MKS „Tarnovia” Tarnów II 11:7 🏓
2022-05-21 10:00 93 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Fortem” Pawęzów II 8:10 🏓
2022-05-06 19:30 94 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9 🏓
2022-05-15 11:00 95 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:11 🏓
Runda 2 - Kolejka 20
2022-05-22 11:00 96 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 🏓
2022-05-15 17:00 97 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9 🏓
2022-05-24 18:00 98 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 5:13 🏓
2022-05-22 10:00 99 UKS „Sokół” Żabno - MKS „Tarnovia” Tarnów I 11:7 🏓
2022-05-19 18:00 100 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOKSiR Czchów 5:13 🏓
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy