LUKS „Sobolik” Sobolów (M)
Klub: LUKS „Sobolik” Sobolów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Kluba (tel. 603 594 626)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2021-09-19 12:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8🏓 ⇓
2 5T 1/2 2021-09-26 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 4:14🏓 ⇓
3 5T 1/3 2021-10-03 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3🏓 ⇓
4 5T 1/4 2021-10-17 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11🏓 ⇓
5 5T 1/5 2021-10-23 11:00 UKS „Królewski Biecz” - LUKS „Sobolik” Sobolów  
6 5T 1/7 2021-11-28 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13🏓 ⇓
7 5T 1/9 2021-12-19 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13🏓 ⇓
8 5T 1/10 2022-01-09 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5🏓 ⇓
9 5T 1/8 2022-01-09 13:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5🏓 ⇓
10 5T 1/11 2022-01-16 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 2:16🏓 ⇓
11 5T 2/12 2022-02-17 18:30 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7🏓 ⇓
12 5T 2/13 2022-02-27 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6🏓 ⇓
13 5T 2/14 2022-03-13 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6🏓 ⇓
14 5T 2/15 2022-03-20 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 8:10🏓 ⇓
15 5T 2/16 2022-03-27 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15🏓 ⇓
16 5T 2/17 2022-04-03 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów I 7:11🏓 ⇓
17 5T 2/18 2022-04-22 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4🏓 ⇓
18 5T 2/19 2022-05-15 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:11🏓 ⇓
19 5T 2/20 2022-05-22 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III   2,0   1,0 4,0 1,0           8
2 (D) UKS „Sokół” Żabno 0,0 0,0   0,0 2,0 0,0         2,0 4
3 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   0,0     3,0 0,0         0,0 3
4 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II         4,0       1,0 1,0 1,0 7
6 (D) UKS „Fortem” Pawęzów II       1,0 2,0 1,0 1,0         5
7 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II         2,0       2,0 0,0 1,0 5
8 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów I       1,0 1,0 1,0         2,0 5
9 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II       0,0 4,0 1,0         0,0 5
10 (D) MOKSiR Czchów 0,0 0,0   0,0       0,0     2,0 2
11 (W) MOKSiR Czchów       1,0 3,0 1,0         2,0 7
12 (W) UKS „Fortem” Pawęzów II       0,0 4,0 1,0         1,0 6
13 (W) UKS „Sokół” Żabno       0,0 3,0 0,0         3,0 6
14 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II       0,0 4,5 2,0         1,5 8
15 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 0,0       2,0 1,0   0,0       3
16 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów I       0,0 3,5 1,0         2,5 7
17 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II       0,0 3,0 1,0         0,0 4
18 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 1,0   0,0   3,5 2,5           7
19 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II       0,0 2,0 1,0         2,0 5
Razem 1,0 2,0 0,0 4,0 50,5 14,5 1,0 0,0 3,0 1,0 20,0 97
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BABRAL Berenika 2008 K 2721 31.08.2021 2327
2 BABRAL Stanisław 2005 M 2722 31.08.2021 2328
3 BABRAL Tomasz 2009 M 2723 31.08.2021 2326
4 KARTECZKA Martyna 2005 K 2725 31.08.2021 2873
5 KĄCKI Mateusz 2002 M 2734 31.08.2021 1352
6 KĄCKI Patryk 2006 M 2726 31.08.2021 2330
7 KLUBA Krzysztof 1962 M 2735 31.08.2021 422
8 KUCHARCZYK Dominik 2003 M 2727 31.08.2021 2329
9 RAJZER Aleksandra 2000 K 2738 31.08.2021 428
10 RAJZER Krzysztof 2003 M 2729 31.08.2021 995
11 TROJAŃSKI Sebastian 2003 M 2730 31.08.2021 2325