LUKS „Galux” Skrzyszów III (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Katarzyna Galus (tel. 501 174 933)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 JASIŃSKA Angelika 2006 K 4805 03.09.2021 3376 16.09.2021
2 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 4806 03.09.2021 2298 03.10.2020
3 KLUZEK Michał 2007 M 4807 03.09.2021 3364 16.09.2021
4 KOSIBA Klaudia 2010 K 4808 03.09.2021 3362 16.09.2021
5 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 4827 03.09.2021 370 14.10.2019
6 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 4828 03.09.2021 725 25.09.2016
7 MOHAMMED Ali 1999 M 12267 08.03.2022 3752 13.03.2022
8 OBAL Kamil 2009 M 4809 03.09.2021 3377 16.09.2021
9 OBAL Michał 2011 M 4810 03.09.2021 2728 16.09.2021
10 PARA Eligiusz 1954 M 4830 03.09.2021 946 05.10.2015
11 PIS Artur 2010 M 4811 03.09.2021 2729 16.09.2021
12 PIS Konrad 2003 M 4812 03.09.2021 1184 16.09.2021
13 RYMEK Krzysztof 2006 M 4813 03.09.2021 3303 16.09.2021
14 SARAD Anna 2007 K 4814 03.09.2021 3375 16.09.2021
15 SARAD Kamil 2005 M 4815 03.09.2021 3173 16.09.2021
16 SZMYD Zygmunt 1954 M 4832 03.09.2021 947 31.10.2014
17 ŻMUDA Tomasz 2008 M 4818 03.09.2021 3309 16.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2021-09-19 12:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8🏓 ⇑
2 5T 1/2 2021-09-29 18:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 13:5🏓 ⇓
3 5T 1/3 2021-10-03 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów II 3:15🏓 ⇓
4 5T 1/4 2021-10-10 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 17:1🏓 ⇓
5 5T 1/5 2021-10-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów I 4:14🏓 ⇓
6 5T 1/6 2021-10-28 18:30 MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7🏓 ⇓
7 5T 1/8 2021-12-30 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Sokół” Żabno 2:16🏓 ⇓
8 5T 1/9 2022-01-04 17:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów III 18:0 WO ⇓
9 5T 1/10 2022-01-07 19:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12🏓 ⇓
10 5T 1/11 2022-01-15 11:00 UKS „Królewski Biecz” - LUKS „Galux” Skrzyszów III  
11 5T 2/12 2022-02-13 10:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8🏓 ⇓
12 5T 2/13 2022-03-03 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15🏓 ⇓
13 5T 2/14 2022-03-13 10:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7🏓 ⇓
14 5T 2/15 2022-03-20 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 4:14🏓 ⇓
15 5T 2/16 2022-03-27 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Fortem” Pawęzów II 9:9🏓 ⇔
16 5T 2/17 2022-04-19 16:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7🏓 ⇓
17 5T 2/18 2022-05-08 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8🏓 ⇓
18 5T 2/19 2022-05-15 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:11🏓 ⇑
19 5T 2/20 2022-05-22 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOKSiR Czchów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 1,0   1,5 0,0   1,5   2,5 3,5     10
2 (W) UKS „Fortem” Pawęzów II     1,0     1,0   1,0 2,0     5
3 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II 0,0     0,0   0,0   0,5 2,5     3
4 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II     0,0 0,0   0,0   0,0 1,0     1
5 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów I 0,0     0,0   0,0   0,5 3,5   0,0 4
6 (W) MOKSiR Czchów           2,0   2,0 2,0   1,0 7
7 (D) UKS „Sokół” Żabno 0,0     0,0 0,0 0,0     1,0 1,0 0,0 2
8 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV                       0
9 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 1,0         0,5   1,0 2,0 1,5   6
11 (W) UKS „Sokół” Żabno           1,0   0,0 3,0 4,0   8
12 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 0,0         0,5 0,5 0,0 0,0 2,0   3
13 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II       0,5   1,0   1,0 1,0 3,5   7
14 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II           0,0   1,0 1,0 2,0   4
15 (D) UKS „Fortem” Pawęzów II           2,0   2,5 2,5 2,0   9
16 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II       0,5   0,0   0,0 4,0 2,5   7
17 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów I             1,5 0,5 2,5 3,5   8
18 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 2,5             2,0 3,0 3,5   11
Razem 4,5 0,0 2,5 1,0 0,0 9,5 2,0 14,5 34,5 25,5 1,0 95
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JASIŃSKA Angelika 2006 K 4805 03.09.2021 3376
2 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 4806 03.09.2021 2298
3 KLUZEK Michał 2007 M 4807 03.09.2021 3364
4 KOSIBA Klaudia 2010 K 4808 03.09.2021 3362
5 OBAL Kamil 2009 M 4809 03.09.2021 3377
6 PIS Artur 2010 M 4811 03.09.2021 2729
7 PIS Konrad 2003 M 4812 03.09.2021 1184
8 SARAD Anna 2007 K 4814 03.09.2021 3375
9 SARAD Kamil 2005 M 4815 03.09.2021 3173
10 SZMYD Zygmunt 1954 M 4832 03.09.2021 947
11 ŻMUDA Tomasz 2008 M 4818 03.09.2021 3309