UKS „Sokół” Żabno (M)
Klub: UKS „Sokół” Żabno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Aleksandra Chrabąszcz (tel. 517 702 432)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHOLEWA Dariusz 1998 M 3756 02.09.2021 189 03.10.2020
2 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 3757 02.09.2021 762 09.09.2021
3 CIERNIAK Konrad 2008 M 3751 02.09.2021 2774 04.10.2020
4 GAJOWY Mateusz 2006 M 3752 02.09.2021 1915 12.09.2018
5 MLECZKO Mateusz 2004 M 3753 02.09.2021 2364 23.09.2017
6 NAGÓRZAŃSKI Seweryn Jakub 1984 M 3758 02.09.2021 3209 02.10.2020
7 OPIOŁA Tomasz Jan 1954 M 12263 03.03.2022 5 06.03.2022
8 OSTROWSKI Artur 2005 M 7050 09.09.2021 2562 09.09.2021
9 SZUMILAS Władysław Józef 1976 M 3759 02.09.2021 3210 02.10.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2021-09-19 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Królewski Biecz”  
2 5T 1/2 2021-09-26 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 4:14🏓 ⇑
3 5T 1/3 2021-10-03 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Fortem” Pawęzów II 12:6🏓 ⇑
4 5T 1/4 2021-10-10 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Sokół” Żabno 5:13🏓 ⇑
5 5T 1/5 2021-10-21 18:00 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:7🏓 ⇑
6 5T 1/6 2021-10-30 17:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Sokół” Żabno 7:11🏓 ⇑
7 5T 1/7 2021-11-27 18:00 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 9:9🏓 ⇔
8 5T 1/8 2021-12-30 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Sokół” Żabno 2:16🏓 ⇑
9 5T 1/10 2022-01-13 18:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5🏓 ⇑
10 5T 1/11 2022-01-14 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 6:12🏓 ⇑
11 5T 2/12 2022-02-13 10:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8🏓 ⇑
12 5T 2/13 2022-03-10 18:30 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 6:12🏓 ⇑
13 5T 2/14 2022-03-13 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6🏓 ⇑
14 5T 2/15 2022-03-22 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 10:8🏓 ⇓
15 5T 2/16 2022-03-27 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Jordan” Zakliczyn II 13:5🏓 ⇑
16 5T 2/17 2022-04-11 19:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Sokół” Żabno 10:8🏓 ⇓
17 5T 2/18 2022-04-27 18:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Sokół” Żabno 5:13🏓 ⇑
18 5T 2/19 2022-05-12 18:30 UKS „Sokół” Żabno - MKS „Tarnovia” Tarnów II 11:7🏓 ⇑
19 5T 2/20 2022-05-22 10:00 UKS „Sokół” Żabno - MKS „Tarnovia” Tarnów I 11:7🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   1,5   1,5   3,5   3,5 4,0 14
3 (D) UKS „Fortem” Pawęzów II   2,5 1,0 0,0 1,0 1,5   3,5 2,5 12
4 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II   2,5 2,0 0,0 4,0 0,0   4,5   13
5 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,0 4,5 1,0   0,0 1,0   1,5 2,0 11
6 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów I   1,0 1,5 0,5 3,5     4,5   11
7 (D) MOKSiR Czchów 1,0 3,5     0,0 2,5   0,5 1,5 9
8 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III     3,5 4,5 2,5 2,0   1,5 2,0 16
9 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 3,0 2,0     0,5 0,5   2,5 4,5 13
10 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II 2,0 2,0 0,0 1,0 0,5 4,5   1,5 0,5 12
11 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III     1,5 2,0 3,5 0,5   2,5   10
12 (W) MOKSiR Czchów   4,0       3,5 2,0 0,0 2,5 12
13 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   0,5 3,0 2,0   0,5   3,5 2,5 12
14 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   1,0       1,0 2,0 2,0 2,0 8
15 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II     1,0   0,5 4,5 3,0 3,5 0,5 13
16 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   4,0     0,0 0,0 0,0 1,0 3,0 8
17 (W) UKS „Fortem” Pawęzów II   3,5 0,0     3,0 2,0 1,5 3,0 13
18 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II     2,0 1,0 3,5     4,5   11
19 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów I     1,5 1,5 3,5     4,5   11
Razem 7,0 32,5 18,0 14,0 23,0 28,5 9,0 46,5 30,5 209
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHOLEWA Dariusz 1998 M 3756 02.09.2021 189
2 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 3757 02.09.2021 762
3 CIERNIAK Konrad 2008 M 3751 02.09.2021 2774
4 GAJOWY Mateusz 2006 M 3752 02.09.2021 1915
5 MLECZKO Mateusz 2004 M 3753 02.09.2021 2364
6 NAGÓRZAŃSKI Seweryn Jakub 1984 M 3758 02.09.2021 3209
7 OPIOŁA Tomasz Jan 1954 M 12263 03.03.2022 5
8 OSTROWSKI Artur 2005 M 7050 09.09.2021 2562
9 SZUMILAS Władysław Józef 1976 M 3759 02.09.2021 3210