MKS „Tarnovia” Tarnów I (M)
Klub: MKS „Tarnovia” Tarnów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa MKS Tarnovia
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Bronisława Stroisz (tel. 504 701 880)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Świątek (tel. 516 137 240)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BUZOWSKI Piotr 2011 M 3277 01.09.2021 3330 14.09.2021
2 FRANCZAK Szymon 2006 M 3278 01.09.2021 2371 26.09.2017
3 JURKIEWICZ Jakub 2007 M 3281 01.09.2021 2705 14.10.2020
4 MOŹDZIERZ Oliwier 2009 M 3276 01.09.2021 3420 23.09.2021
5 OBAL Daniel 2009 M 3284 01.09.2021 2434 21.10.2020
6 OLSZAŃSKA Patrycja 2005 K 3273 01.09.2021 3404 23.09.2021
7 SMOLEŃ Julita 2005 K 3286 01.09.2021 2801 21.10.2020
8 STOSUR Michał 2011 M 3275 01.09.2021 3419 23.09.2021
9 ŚLAZYK Karol 2007 M 3287 01.09.2021 2706 23.09.2019
10 TOKARCZYK Szymon 2008 M 3274 01.09.2021 3418 14.09.2021
11 WILK Adrian 2006 M 3290 01.09.2021 2583 14.10.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2021-09-25 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - MKS „Tarnovia” Tarnów II 9:9🏓 ⇔
2 5T 1/2 2021-09-26 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2🏓 ⇓
3 5T 1/4 2021-10-17 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - MOKSiR Czchów 1:17🏓 ⇓
4 5T 1/5 2021-10-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów I 4:14🏓 ⇑
5 5T 1/6 2021-10-30 17:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Sokół” Żabno 7:11🏓 ⇓
6 5T 1/7 2021-11-28 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2🏓 ⇓
7 5T 1/8 2021-12-12 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Jordan” Zakliczyn II 3:15🏓 ⇓
8 5T 1/9 2021-12-18 11:00 UKS „Królewski Biecz” - MKS „Tarnovia” Tarnów I  
9 5T 1/10 2022-01-09 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5🏓 ⇑
10 5T 1/11 2022-01-16 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2🏓 ⇓
11 5T 2/12 2022-02-13 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Villa Verde” Olesno IV 2:16🏓 ⇓
12 5T 2/13 2022-02-25 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 15:3🏓 ⇓
13 5T 2/14 2022-03-13 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 7:11🏓 ⇓
14 5T 2/15 2022-03-20 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Fortem” Pawęzów II 6:12🏓 ⇓
15 5T 2/16 2022-03-27 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 6:12🏓 ⇑
16 5T 2/17 2022-04-03 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów I 7:11🏓 ⇑
17 5T 2/18 2022-05-08 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8🏓 ⇑
18 5T 2/19 2022-05-12 18:30 MOKSiR Czchów - MKS „Tarnovia” Tarnów I 11:7🏓 ⇓
19 5T 2/20 2022-05-22 10:00 UKS „Sokół” Żabno - MKS „Tarnovia” Tarnów I 11:7🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II   2,5 2,5         2,5 1,5   9
2 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   1,0 0,0         1,0 0,0   2
3 (D) MOKSiR Czchów       0,0 0,0 0,0   1,0     1
4 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III   3,0 4,0         3,5 3,5   14
5 (D) UKS „Sokół” Żabno     1,0     1,0   3,0 2,0   7
6 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 0,0   0,0         2,0 0,0   2
7 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 0,0 2,0           1,0 0,0   3
9 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   4,5 4,5   0,0 1,5     2,5   13
10 (W) UKS „Fortem” Pawęzów II   0,0 0,0         2,0 0,0   2
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   1,0 1,0         0,0 0,0   2
12 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II 0,0   1,0     2,0 0,0       3
13 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   1,0 2,0         2,0 2,0   7
14 (D) UKS „Fortem” Pawęzów II 0,0 3,0 2,0           1,0   6
15 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II   4,5 4,0         3,0   0,5 12
16 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   4,0 1,5         3,5 2,0   11
17 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   4,0 2,0         3,0   1,0 10
18 (W) MOKSiR Czchów 0,0   2,0       1,0 4,0     7
19 (W) UKS „Sokół” Żabno   2,0 3,0         2,0   0,0 7
Razem 0,0 32,5 30,5 0,0 0,0 4,5 1,0 33,5 14,5 1,5 118
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BUZOWSKI Piotr 2011 M 3277 01.09.2021 3330
2 FRANCZAK Szymon 2006 M 3278 01.09.2021 2371
3 JURKIEWICZ Jakub 2007 M 3281 01.09.2021 2705
4 OBAL Daniel 2009 M 3284 01.09.2021 2434
5 OLSZAŃSKA Patrycja 2005 K 3273 01.09.2021 3404
6 SMOLEŃ Julita 2005 K 3286 01.09.2021 2801
7 STOSUR Michał 2011 M 3275 01.09.2021 3419
8 ŚLAZYK Karol 2007 M 3287 01.09.2021 2706
9 TOKARCZYK Szymon 2008 M 3274 01.09.2021 3418
10 WILK Adrian 2006 M 3290 01.09.2021 2583