UKS „Villa Verde” Olesno IV (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Prochazka (tel. 515 164 983)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2021-09-21 17:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2🏓 ⇑
2 5T 1/2 2021-09-25 11:00 UKS „Królewski Biecz” - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
3 5T 1/3 2021-10-03 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3🏓 ⇑
4 5T 1/4 2021-10-17 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12🏓 ⇑
5 5T 1/5 2021-10-24 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów II 12:6🏓 ⇑
6 5T 1/6 2021-11-04 18:30 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6🏓 ⇓
7 5T 1/7 2021-11-28 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2🏓 ⇑
8 5T 1/8 2021-12-09 18:30 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6🏓 ⇓
9 5T 1/9 2022-01-04 17:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów III 18:0 WO ⇑
10 5T 1/10 2022-01-13 18:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5🏓 ⇓
11 5T 2/12 2022-02-13 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Villa Verde” Olesno IV 2:16🏓 ⇑
12 5T 2/13 2022-03-03 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15🏓 ⇑
13 5T 2/14 2022-03-13 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 12:6🏓 ⇑
14 5T 2/15 2022-03-22 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 10:8🏓 ⇑
15 5T 2/16 2022-03-27 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15🏓 ⇑
16 5T 2/18 2022-03-31 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 7:11🏓 ⇓
17 5T 2/17 2022-04-08 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6🏓 ⇓
18 5T 2/19 2022-05-21 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Fortem” Pawęzów II 8:10🏓 ⇓
19 5T 2/20 2022-05-24 18:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 5:13🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II     2,0   4,5   4,0 3,5 2,0   16
3 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   2,0 3,5 4,5       3,5 1,5   15
4 (W) UKS „Fortem” Pawęzów II     1,5 3,5 3,5     3,5     12
5 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II   0,0 3,0   4,5     2,5 2,0   12
6 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0   1,0   1,5   2,0 1,5     6
7 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów I 3,5   3,5   4,5     4,5     16
8 (W) MOKSiR Czchów 1,5   1,0       2,5   1,0   6
9 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III                     0
10 (W) UKS „Sokół” Żabno 1,0   0,0   2,0   1,0 1,0     5
11 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów I     3,5   4,5     4,5   3,5 16
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 3,0   3,0         4,5   4,5 15
13 (D) MOKSiR Czchów 0,5       4,5     4,5   2,5 12
14 (D) UKS „Sokół” Żabno         4,5   0,5 0,5   4,5 10
15 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów     3,5   4,5 2,5   4,5     15
16 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 2,5   1,5       1,0     2,0 7
17 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II 2,0 1,5         1,0 1,5     6
18 (D) UKS „Fortem” Pawęzów II 2,0   0,0   3,5   2,5       8
19 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II 2,0   2,0   4,5   4,5       13
Razem 18,0 3,5 29,0 8,0 46,5 2,5 19,0 40,0 6,5 17,0 190
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DROŻDŻ Jarosław 1982 M 2201 31.08.2021 3106
2 JAJE Tomasz 2007 M 2218 31.08.2021 3110
3 KUCHARSKI Michał 1989 M 2207 31.08.2021 3107
4 KUDŁA Paweł 1985 M 2208 31.08.2021 1802
5 LIPOWICZ Kacper 2008 M 2219 31.08.2021 2969
6 LIPOWICZ Robert 1977 M 2209 31.08.2021 3117
7 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 M 2214 31.08.2021 3108
8 WAJDA Kamil 2003 M 2221 31.08.2021 1927
9 WÓJCIK Oliwia 2004 K 2222 31.08.2021 3105
10 ZACHARA Józef 1988 M 11983 12.01.2022 264