Sebastian Biały
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 19:00
12. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8
2   B BIAŁY Sebastian X PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) ⇑
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
8   B BIAŁY Sebastian W PIEGZA Adrian 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) ⇓
13   B BIAŁY Sebastian Z MOREK Radosław 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 19:00
15. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
1   A BIAŁY Sebastian W SOBCZAK Krzysztof 1:3 (4:11, 4:11, 12:10, 8:11) ⇓
6   B BIAŁY Sebastian
KELEBAJ Oleksij
X OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
3:2 (12:10, 7:11, 9:11, 11:9, 11:9) ⇑
7   A BIAŁY Sebastian X MATUSIAK Łukasz 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 3:11) ⇓
11   A BIAŁY Sebastian Y MAGULSKI Damian 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 14:00
22. MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2:12
2   B GAŁUSZKA Paweł X BIAŁY Sebastian 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) ⇑
5   A GAŁUSZKA Paweł
JĘDRZEJOWSKI Oskar
W BIAŁY Sebastian
KELEBAJ Oleksij
1:3 (11:4, 5:11, 4:11, 10:12) ⇑
7   A GALA Dawid X BIAŁY Sebastian 3:0 (16:14, 13:11, 11:9) ⇓
14   D MACIEJCZYK Paweł X BIAŁY Sebastian 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 16:00
30. GSWAL „Mikulec” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7
2   B NOWAK Marcin X BIAŁY Sebastian 3:2 (5:11, 11:9, 3:11, 11:8, 11:8) ⇓
7   A MÓL Marcin X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇓
14   D URBAN Mariusz X BIAŁY Sebastian 2:3 (11:6, 11:6, 9:11, 7:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 19:00
36. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Siemacha” Kraków 9:5
2   B BIAŁY Sebastian X RESZKA Jakub 2:3 (11:5, 10:12, 11:8, 7:11, 7:11) ⇓
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X WOJAS Bartłomiej
KUĆ Grzegorz
0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇓
8   B BIAŁY Sebastian W GŁĄB Damian 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
13   B BIAŁY Sebastian Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:6, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 19:00
37. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11
4   D BIAŁY Sebastian Z DUDZIAK Damian 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) ⇓
6   B BIAŁY Sebastian
KELEBAJ Oleksij
X DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
0:3 (9:11, 11:13, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 13:00
52. MKS KSOS Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8
4   D KONSTANTYN Paweł Z BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
5   A KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
W ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
2:3 (11:5, 7:11, 8:11, 11:5, 9:11) ⇑
10   C UTYLSKI Filip Z BIAŁY Sebastian 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) ⇓
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z BIAŁY Sebastian 2:3 (7:11, 11:3, 7:11, 11:9, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 19:00
58. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
1   A BIAŁY Sebastian W DOMITER Julia 3:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:3, 11:6) ⇑
5   A ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:7) ⇑
7   A BIAŁY Sebastian X MENSFELD Natalia 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇑
11   A BIAŁY Sebastian Y BĄCIO Konrad 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 16:00 ⇨ 2019-01-13 13:00
44. ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 4:10
2   B RACZEK Marcin X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) ⇓
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:1 (11:8, 6:11, 11:4, 11:6) ⇓
7   A PIETRZAK Antoni X BIAŁY Sebastian 2:3 (11:9, 11:9, 3:11, 6:11, 9:11) ⇑
14   D KACHEL Mateusz X BIAŁY Sebastian 3:0 (13:11, 11:6, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 19:00
63. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
2   B BIAŁY Sebastian X ZAJĄC Anna 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X ANDRZEJAK Kacper
SZTWIERTNIA Ilona
3:0 (11:0, 11:0, 11:0 krecz) ⇑
8   B BIAŁY Sebastian W KORCZAK Damian 0:3 (1:11, 9:11, 8:11) ⇓
13   B BIAŁY Sebastian Z ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-22 20:00
69. „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6
4   D RESZKA Jakub Z BIAŁY Sebastian 3:1 (12:14, 11:3, 12:10, 11:5) ⇓
10   C GRATKOWSKI Jacek Z BIAŁY Sebastian 3:2 (11:1, 8:11, 4:11, 11:5, 11:7) ⇓
13   B WOJAS Bartłomiej Z BIAŁY Sebastian 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 19:00
70. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5
2   B BIAŁY Sebastian X PIETRZAK Antoni 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 4:11) ⇓
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
0:3 (5:11, 3:11, 9:11) ⇓
8   B BIAŁY Sebastian W SURMA Krzysztof 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:6) ⇑
13   B BIAŁY Sebastian Z RACZEK Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 2:11) ⇓
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 15:30
75. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6
2   B SOBCZAK Krzysztof X BIAŁY Sebastian 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:7) ⇓
5   A OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
W ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇓
7   A MAGULSKI Damian X BIAŁY Sebastian 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7) ⇓
14   D OBROCHTA Piotr X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:9, 11:6, 14:12) ⇓
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-06 16:00
77. UKS „Zarabie” Myślenice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 13:1
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇓
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
X ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
7   A GDULA Adam X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 16:14, 11:5) ⇓
14   D DUDZIAK Damian X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇓
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-27 19:00
80. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 8:6
2   B BIAŁY Sebastian X PEREK Nikodem 3:2 (11:9, 8:11, 5:11, 11:7, 11:8) ⇑
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
3:2 (11:9, 11:9, 10:12, 7:11, 11:7) ⇑
8   B BIAŁY Sebastian W UTYLSKI Filip 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) ⇓
13   B BIAŁY Sebastian Z WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (11:6, 12:10, 4:11, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
2133 BĄCIO Konrad 2006
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
923 FRĄCZEK Artur 1971
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
513 GOŁDA Gabriel 1997
969 GÓRKA Michał 1989
102 GRAJNY Marta 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
889 KORCZAK Damian 2003
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
681 LASKOWSKI Maciej 1999
939 LEWICKI Piotr 1969
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1020 PIECHNIK Dawid 2001
877 PIEGZA Adrian 2000
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
862 SARNA Ryszard 1962
129 SKOWRON Daniel 1995
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
1569 SYRDA Zuzanna 2006
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
55 WOLSKI Dariusz 1996
54 WOLSKI Tomasz 1972
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977