Szymon Kołodziej
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1996-12-26
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-09-30 14:00 ⇨ 2017-10-07 11:00
13. PKS „Kolping” Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 8:2
4 2 D ŻOŁYNIAK Hubert Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇑
6 2 C DZIUKIEWICZ Kamil
CZERNIK Mateusz
W KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:6) ⇓
8 2 C CZERNIK Mateusz Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (7:11, 11:8, 13:11, 11:2) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 15:00 ⇨ 2017-10-14 11:00
19. KS „Bronowianka” Kraków - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:1
4 2 D KOŁODZIEJ Szymon Z SEROKA Szymon 3:2 (11:5, 9:11, 11:4, 8:11, 11:9) ⇑
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:7) ⇑
10 2 D KOŁODZIEJ Szymon W TOMOŃ Grzegorz 3:2 (11:9, 3:11, 9:11, 13:11, 11:4) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-24 18:00 ⇨ 2017-10-14 14:00
7. KS „Bronowianka” Kraków - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0
2 2 C KOŁODZIEJ Szymon W SALAMON Paweł 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇑
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
W BOROWIAK Krzysztof
BODNAR Zdzisław
3:0 (11:1, 11:9, 11:6) ⇑
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z BODNAR Zdzisław 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 16:00 ⇨ 2017-10-18 20:00
1. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 5:5
4 2 D STRZAŁKA Marek Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇑
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
2:3 (5:11, 11:4, 11:13, 11:9, 10:12) ⇑
8 2 C JANIK Tomasz Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (12:10, 11:3, 10:12, 11:9) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-05 16:00
31. KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5
4 2 D KOŁODZIEJ Szymon Z MAGULSKI Damian 3:2 (15:13, 6:11, 9:11, 11:8, 11:5) ⇑
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 6:11, 3:11) ⇓
10 2 D KOŁODZIEJ Szymon W KAIM Adrian 3:2 (11:6, 6:11, 10:12, 14:12, 11:3) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-18 16:00
37. ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków 0:10
2 2 C KACHEL Mateusz W KOŁODZIEJ Szymon 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 9:11) ⇑
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KOŁODZIEJ Szymon
OSIKA Sławomir
2:3 (11:7, 5:11, 11:9, 10:12, 7:11) ⇑
10 2 D SURMA Krzysztof W KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-02 16:00
49. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków 4:6
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z KOŁODZIEJ Szymon 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 8:11, 11:4) ⇓
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
1:3 (11:7, 9:11, 7:11, 6:11) ⇑
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z KOŁODZIEJ Szymon 2:3 (11:9, 6:11, 8:11, 12:10, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
732 BIERNACKI Maciej 1991
535 BISZCZAD Bartosz 1992
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
820 BODNAR Zdzisław 1962
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1040 BURKACKI Mateusz 1991
447 BZOWY Sławomir 1951
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
2241 CZERNIK Mateusz 1989
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1946 DZIUBA Patryk 2003
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
409 FIRSZT Mateusz 1992
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
456 GŁÓD Patryk 1996
455 GŁÓD Przemysław 1994
637 GNIEWEK Andrzej 1957
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
63 GROMADA Arkadiusz 1998
481 GRUCA Marek 1978
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
437 JOCHER Krzysztof 1970
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
1131 KEMPA Robert 1976
901 KIEŁBASA Józef 1972
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
40 KLIMEK Krystian 1992
2086 KOCIUBA Filip 1998
494 KOGUT Kamil 1997
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1029 KOPCZYK Hubert 1998
356 KOSMAL Wojciech 1974
870 KOWAL Adrian 1999
690 KOZA Robert 1994
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
600 KOZIOŁ Sandra 2000
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
523 KUZIO Waldemar 1977
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
881 LASAK Robert 1980
352 LEKKI Paweł 1979
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
869 MROCZKA Maksymilian 1998
475 NATANEK Franciszek 1958
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
487 OGORZAŁEK Andrzej 1992
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
76 OPIELA Bronisław 1947
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
380 OSIKA Cezary 1995
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
441 PARA Maciej 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
829 PELCZAR Dawid 1998
442 PEREGRYM Andrzej 1957
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
147 PIETRZAK Mateusz 1995
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
709 SACHA Bartłomiej 1991
2218 SALAMON Paweł 1969
862 SARNA Ryszard 1962
1944 SEROKA Szymon 2001
485 SKOWRON Jan 1958
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
73 SOCHA Mateusz 1997
141 STARSIAK Mateusz 1996
17 STRZAŁKA Marek 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
121 SZLAMKA Andrzej 1966
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
795 WŁODYKA Paweł 1983
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976