V liga rejon Nowy Targ
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 19 2 60:19 90,48
2 BOBER Damian (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 18 0 54:3 100,00
3 MERTA Rafał (KS „Backhand” Andrychów) 19 18 1 55:10 94,74
4 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 17 1 53:10 94,44
5 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice II) 19 17 2 54:14 89,47
6 ŁOWAS Marcin (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 16 2 50:13 88,89
7 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 18 16 2 51:14 88,89
8 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 21 15 6 50:25 71,43
9 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 14 3 45:19 82,35
10 JOŃCZYK Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 14 4 44:17 77,78
11 OCHMAN Michał (KS „Backhand” Andrychów) 18 14 4 45:18 77,78
12 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice III) 15 13 2 41:10 86,67
13 NOWAK Łukasz (KS „Backhand” Andrychów) 17 13 4 41:15 76,47
14 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 13 4 44:21 76,47
15 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 13 5 42:19 72,22
16 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 13 5 46:21 72,22
17 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 16 12 4 37:19 75,00
18 PIEKARCZYK Zuzanna (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 41:25 66,67
19 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 12 6 41:27 66,67
20 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 12 6 39:26 66,67
21 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 45:31 66,67
22 SKRZYPIEC Dawid (KS „Backhand” Andrychów) 15 11 4 38:19 73,33
23 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 18 11 7 40:26 61,11
24 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 12 10 2 32:13 83,33
25 LITWIAK Tadeusz (LKS „Orawa” Jabłonka) 17 10 7 34:26 58,82
26 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 18 10 8 36:33 55,56
27 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 21 10 11 35:40 47,62
28 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 30:12 75,00
29 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 13 9 4 29:18 69,23
30 FILEK Maciej (LKS „Victoria” Nidek II) 14 9 5 29:23 64,29
31 PENKALA Artur (LKS „Victoria” Nidek II) 16 9 7 31:25 56,25
32 ŚLUSARCZYK Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 17 9 8 32:30 52,94
33 BEDNARZ Paweł (LKS „Victoria” Nidek II) 18 9 9 34:32 50,00
34 ŻYDEK Kamil (LKS „Victoria” Nidek II) 12 8 4 27:16 66,67
35 PALENIK Jerzy (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 8 10 32:34 44,44
36 PIEKARCZYK Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 7 1 21:5 87,50
37 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 9 7 2 22:9 77,78
38 KLUCZ Wojciech (LKS „Orawa” Jabłonka) 14 7 7 25:26 50,00
39 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 7 11 25:35 38,89
40 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 21 7 14 28:46 33,33
41 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 7 14 27:47 33,33
42 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 10 6 4 21:17 60,00
43 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 20 6 14 31:47 30,00
44 ORLICKI Krzysztof (KS „Backhand” Andrychów) 9 5 4 17:15 55,56
45 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 12 5 7 19:21 41,67
46 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 14 5 9 18:34 35,71
47 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 21 5 16 21:52 23,81
48 BIELAŃSKI Dariusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 5 4 1 13:5 80,00
49 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 4 8 18:29 33,33
50 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 13 4 9 15:31 30,77
51 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 14 4 10 21:32 28,57
52 PRACHARCZYK Krystian („Power Rangers” Czarny Dunajec) 17 4 13 17:44 23,53
53 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 21 4 17 19:54 19,05
54 MAGULSKI Łukasz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 3 3 0 9:2 100,00
55 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 9:2 100,00
56 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 9 3 6 20:21 33,33
57 PAWLAK Piotr (LKS „Orawa” Jabłonka) 9 3 6 15:22 33,33
58 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 3 7 17:23 30,00
59 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 12 3 9 12:32 25,00
60 NOSIDLAK Szymon (KS „Unia” Naprawa) 18 3 15 16:51 16,67
61 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 7:4 66,67
62 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 2 1 7:5 66,67
63 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 3 2 1 7:5 66,67
64 KONIECZNY Tomasz (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 8:7 66,67
65 SOWIŃSKI Ziemowit („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 2 3 8:9 40,00
66 KLISZCZ Tadeusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 5 2 3 8:10 40,00
67 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 7 2 5 13:19 28,57
68 SUCHOWIAN Jan (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 7 2 5 10:16 28,57
69 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 9 2 7 10:24 22,22
70 KRUPKA Sławomir (ULKS „Lachowice” II) 9 2 7 7:25 22,22
71 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 11 2 9 12:31 18,18
72 KAJFASZ Marcin (KTS „Victoria” Spytkowice III) 12 2 10 9:31 16,67
73 PALIDER Igor (LKS „Orawa” Jabłonka) 3 1 2 5:7 33,33
74 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 1 2 4:6 33,33
75 GOSZTYŁA Jan (LKS „Orawa” Jabłonka) 5 1 4 8:13 20,00
76 BODZIONY Piotr („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 1 4 3:14 20,00
77 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 7 1 6 4:19 14,29
78 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 8 1 7 9:21 12,50
79 WRÓBEL Dominik (LKS „Victoria” Nidek II) 9 1 8 7:26 11,11
80 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 1 14 11:42 6,67
81 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 18 1 17 11:52 5,56
82 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 1 20 14:62 4,76
83 BIL Maksymilian (KS „Backhand” Andrychów) 3 0 3 3:9 0,00
84 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek II) 1 0 1 1:3 0,00
85 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek II) 2 0 2 2:6 0,00
86 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 16 0 16 8:48 0,00
87 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 15 0 15 7:45 0,00
88 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 0 21 5:63 0,00
89 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 6 0 6 1:18 0,00
90 GRELA Antoni (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 1 0 1 0:3 0,00
91 KOMAR Janusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 0 2 0:6 0,00
92 FUŁA Kamila (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 0:9 0,00
93 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 5 0 5 0:15 0,00
94 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS „Skawa” Wadowice II) 7 0 7 0:21 0,00
95 LENART Kazimierz (ULKS „Lachowice” II) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BOBER Damian (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 18 0 54:3 100,00
2 MERTA Rafał (KS „Backhand” Andrychów) 19 18 1 55:10 94,74
3 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 17 1 53:10 94,44
4 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 19 2 60:19 90,48
5 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice II) 19 17 2 54:14 89,47
6 ŁOWAS Marcin (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 16 2 50:13 88,89
7 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 18 16 2 51:14 88,89
8 PIEKARCZYK Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 7 1 21:5 87,50
9 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice III) 15 13 2 41:10 86,67
10 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 12 10 2 32:13 83,33
11 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 14 3 45:19 82,35
12 JOŃCZYK Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 14 4 44:17 77,78
13 OCHMAN Michał (KS „Backhand” Andrychów) 18 14 4 45:18 77,78
14 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 9 7 2 22:9 77,78
15 NOWAK Łukasz (KS „Backhand” Andrychów) 17 13 4 41:15 76,47
16 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 13 4 44:21 76,47
17 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 30:12 75,00
18 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 16 12 4 37:19 75,00
19 SKRZYPIEC Dawid (KS „Backhand” Andrychów) 15 11 4 38:19 73,33
20 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 13 5 42:19 72,22
21 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 13 5 46:21 72,22
22 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 21 15 6 50:25 71,43
23 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 13 9 4 29:18 69,23
24 ŻYDEK Kamil (LKS „Victoria” Nidek II) 12 8 4 27:16 66,67
25 PIEKARCZYK Zuzanna (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 41:25 66,67
26 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 12 6 41:27 66,67
27 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 12 6 39:26 66,67
28 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 45:31 66,67
29 FILEK Maciej (LKS „Victoria” Nidek II) 14 9 5 29:23 64,29
30 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 18 11 7 40:26 61,11
31 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 10 6 4 21:17 60,00
32 LITWIAK Tadeusz (LKS „Orawa” Jabłonka) 17 10 7 34:26 58,82
33 PENKALA Artur (LKS „Victoria” Nidek II) 16 9 7 31:25 56,25
34 ORLICKI Krzysztof (KS „Backhand” Andrychów) 9 5 4 17:15 55,56
35 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 18 10 8 36:33 55,56
36 ŚLUSARCZYK Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 17 9 8 32:30 52,94
37 BEDNARZ Paweł (LKS „Victoria” Nidek II) 18 9 9 34:32 50,00
38 KLUCZ Wojciech (LKS „Orawa” Jabłonka) 14 7 7 25:26 50,00
39 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 21 10 11 35:40 47,62
40 PALENIK Jerzy (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 8 10 32:34 44,44
41 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 12 5 7 19:21 41,67
42 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 7 11 25:35 38,89
43 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 14 5 9 18:34 35,71
44 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 9 3 6 20:21 33,33
45 PAWLAK Piotr (LKS „Orawa” Jabłonka) 9 3 6 15:22 33,33
46 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 4 8 18:29 33,33
47 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 21 7 14 28:46 33,33
48 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 7 14 27:47 33,33
49 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 13 4 9 15:31 30,77
50 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 3 7 17:23 30,00
51 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 20 6 14 31:47 30,00
52 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 14 4 10 21:32 28,57
53 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 12 3 9 12:32 25,00
54 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 21 5 16 21:52 23,81
55 PRACHARCZYK Krystian („Power Rangers” Czarny Dunajec) 17 4 13 17:44 23,53
56 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 9 2 7 10:24 22,22
57 KRUPKA Sławomir (ULKS „Lachowice” II) 9 2 7 7:25 22,22
58 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 21 4 17 19:54 19,05
59 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 11 2 9 12:31 18,18
60 NOSIDLAK Szymon (KS „Unia” Naprawa) 18 3 15 16:51 16,67
61 KAJFASZ Marcin (KTS „Victoria” Spytkowice III) 12 2 10 9:31 16,67
62 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 8 1 7 9:21 12,50
63 WRÓBEL Dominik (LKS „Victoria” Nidek II) 9 1 8 7:26 11,11
64 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 1 14 11:42 6,67
65 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 18 1 17 11:52 5,56
66 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 1 20 14:62 4,76
67 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 16 0 16 8:48 0,00
68 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 15 0 15 7:45 0,00
69 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 0 21 5:63 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ŻYDEK Kamil / PENKALA Artur
(LKS „Victoria” Nidek II)
2 2 0 6:0 100,00
2 OCHMAN Michał / MERTA Rafał
(KS „Backhand” Andrychów)
6 6 0 18:1 100,00
3 BOBER Damian / GODAWSKI Dariusz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
2 2 0 6:1 100,00
4 PENKALA Artur / BEDNARZ Paweł
(LKS „Victoria” Nidek II)
2 2 0 6:1 100,00
5 RUPA Robert / JOŃCZYK Bartłomiej
(MKS „Skawa” Wadowice III)
4 4 0 12:2 100,00
6 JĘDRZEJOWSKI Oskar / KRUPA Cezary
(MKS „Skawa” Wadowice III)
6 6 0 18:3 100,00
7 PIEKARCZYK Tomasz / PIEKARCZYK Zuzanna
(MKS „Skawa” Wadowice II)
2 2 0 6:1 100,00
8 PIEKARCZYK Zuzanna / WIŚNIEWSKI Mateusz
(MKS „Skawa” Wadowice II)
3 3 0 9:2 100,00
9 SKRZYPIEC Dawid / NOWAK Łukasz
(KS „Backhand” Andrychów)
5 5 0 15:4 100,00
10 PALENIK Jerzy / PAWLAK Piotr
(LKS „Orawa” Jabłonka)
2 2 0 6:2 100,00
11 GRAJNY Piotr / KACHEL Piotr
(ULKS „Lachowice” II)
5 4 1 13:5 80,00
12 WOJAS Wojciech / MORAWETZ Krzysztof
(TG „Sokół” Gniazdo Zakopane)
5 4 1 14:7 80,00
13 BOBAK Piotr / KAJFASZ Bogdan
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
4 3 1 9:3 75,00
14 MUCHA Daniel / ŚLUSARCZYK Michał
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
6 4 2 14:8 66,67
15 CAPUTA Henryk / BOBER Damian
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
3 2 1 7:5 66,67
16 MOŻDŻEŃ Arkadiusz / NOSIDLAK Szymon
(KS „Unia” Naprawa)
3 2 1 7:5 66,67
17 MROCZKA Alicja / LECH Maja
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
5 3 2 13:7 60,00
18 KACHEL Jan / BANAŚ Jan
(ULKS „Lachowice” II)
7 4 3 14:12 57,14
19 ŁOWAS Marcin / LITWIAK Tadeusz
(LKS „Orawa” Jabłonka)
2 1 1 5:3 50,00
20 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz / SUCHOWIAN Jan
(TG „Sokół” Gniazdo Zakopane)
2 1 1 5:3 50,00
21 ŁOWAS Marcin / KLUCZ Wojciech
(LKS „Orawa” Jabłonka)
4 2 2 8:7 50,00
22 FILEK Maciej / ŻYDEK Kamil
(LKS „Victoria” Nidek II)
2 1 1 3:3 50,00
23 KOŁODZIEJCZYK Mateusz / TYMAŃSKI Radosław
(KS „Unia” Naprawa)
2 1 1 3:3 50,00
24 KACZMARCZYK Karol / WIŚNIEWSKI Mateusz
(MKS „Skawa” Wadowice II)
2 1 1 3:5 50,00
25 KLAG Franciszek / MARDUŁA Mateusz
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
5 2 3 10:9 40,00
26 BODZIONY Grzegorz / BANDYK Katarzyna
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
5 2 3 6:11 40,00
27 KOLASA Dawid / KAMIŃSKA Martyna
(UKS „Tornado” Waksmund)
6 2 4 11:13 33,33
28 PITALA Stanisław / SURMA Mariusz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
6 2 4 9:15 33,33
29 KOWALCZYK Bartosz / TYMAŃSKI Radosław
(KS „Unia” Naprawa)
3 1 2 3:8 33,33
30 KOLASA Iwona / KUNKA Aleksandra
(UKS „Tornado” Waksmund)
7 2 5 9:17 28,57
31 STUDNICKA Anna / BOBAK Mikołaj
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
5 1 4 5:12 20,00
32 CZYSZCZOŃ Robert / ŻÓŁTEK Daniel
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
5 1 4 4:13 20,00
33 PALENIK Jerzy / GOSZTYŁA Jan
(LKS „Orawa” Jabłonka)
2 0 2 2:6 0,00
34 PALARZ Jan / PRACHARCZYK Krystian
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
2 0 2 2:6 0,00
35 WRÓBEL Dominik / BEDNARZ Paweł
(LKS „Victoria” Nidek II)
3 0 3 2:9 0,00
36 FILEK Maciej / PENKALA Artur
(LKS „Victoria” Nidek II)
2 0 2 1:6 0,00
37 KOWALCZYK Bartosz / KUROS Antoni
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
5 0 5 2:15 0,00
38 WINIARSKI Adam / PRACHARCZYK Krystian
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
3 0 3 1:9 0,00
39 BRYŁA Rafał / POCHOPIEŃ Michał
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
2 0 2 0:6 0,00
40 KACHEL Piotr / KRUPKA Sławomir
(ULKS „Lachowice” II)
2 0 2 0:6 0,00
41 BRYŁA Rafał / KAJFASZ Marcin
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
2 0 2 0:6 0,00
42 KACZMARCZYK Karol / JĘDRZEJOWSKI Ksawery
(MKS „Skawa” Wadowice II)
3 0 3 0:9 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 19 2 7 7 0 22,5
2 MERTA Rafał (KS „Backhand” Andrychów) 19 18 1 7 7 0 21,5
3 BOBER Damian (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 18 0 6 5 1 20,5
4 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 17 1 6 6 0 20,0
5 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice II) 19 17 2 7 4 3 19,0
6 ŁOWAS Marcin (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 16 2 6 3 3 17,5
7 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 18 16 2 6 3 3 17,5
8 OCHMAN Michał (KS „Backhand” Andrychów) 18 14 4 6 6 0 17,0
9 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 21 15 6 7 4 3 17,0
10 JOŃCZYK Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 14 4 6 5 1 16,5
11 NOWAK Łukasz (KS „Backhand” Andrychów) 17 13 4 6 6 0 16,0
12 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice III) 15 13 2 5 5 0 15,5
13 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 14 3 6 3 3 15,5
14 PIEKARCZYK Zuzanna (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 6 6 0 15,0
15 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 13 5 6 3 3 14,5
16 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 13 4 6 2 4 14,0
17 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 16 12 4 5 4 1 14,0
18 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 13 5 6 2 4 14,0
19 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 6 4 2 14,0
20 SKRZYPIEC Dawid (KS „Backhand” Andrychów) 15 11 4 5 5 0 13,5
21 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 12 6 6 2 4 13,0
22 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 18 11 7 6 4 2 13,0
23 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 12 6 3 1 2 12,5
24 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 12 10 2 5 4 1 12,0
25 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 5 4 1 11,0
26 PENKALA Artur (LKS „Victoria” Nidek II) 16 9 7 6 4 2 11,0
27 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 18 10 8 6 2 4 11,0
28 ŚLUSARCZYK Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 17 9 8 7 4 3 11,0
29 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 21 10 11 7 2 5 11,0
30 LITWIAK Tadeusz (LKS „Orawa” Jabłonka) 17 10 7 5 1 4 10,5
31 BEDNARZ Paweł (LKS „Victoria” Nidek II) 18 9 9 6 3 3 10,5
32 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 13 9 4 5 2 3 10,0
33 FILEK Maciej (LKS „Victoria” Nidek II) 14 9 5 5 2 3 10,0
34 ŻYDEK Kamil (LKS „Victoria” Nidek II) 12 8 4 4 3 1 9,5
35 PALENIK Jerzy (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 8 10 6 2 4 9,0
36 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 21 7 14 7 4 3 9,0
37 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 9 7 2 3 3 0 8,5
38 PIEKARCZYK Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 7 1 2 2 0 8,0
39 KLUCZ Wojciech (LKS „Orawa” Jabłonka) 14 7 7 5 2 3 8,0
40 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 7 14 7 2 5 8,0
41 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 20 6 14 7 4 3 8,0
42 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 7 11 6 1 5 7,5
43 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 10 6 4 4 0 4 6,0
44 ORLICKI Krzysztof (KS „Backhand” Andrychów) 9 5 4 2 2 0 6,0
45 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 12 5 7 3 2 1 6,0
46 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 14 4 10 5 4 1 6,0
47 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 21 5 16 7 2 5 6,0
48 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 14 5 9 4 0 4 5,0
49 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 4 8 6 2 4 5,0
50 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 21 4 17 7 2 5 5,0
51 NOSIDLAK Szymon (KS „Unia” Naprawa) 18 3 15 6 4 2 5,0
52 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 13 4 9 5 1 4 4,5
53 BIELAŃSKI Dariusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 5 4 1 1 0 1 4,0
54 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 9 3 6 3 2 1 4,0
55 PAWLAK Piotr (LKS „Orawa” Jabłonka) 9 3 6 2 2 0 4,0
56 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 12 3 9 4 2 2 4,0
57 PRACHARCZYK Krystian („Power Rangers” Czarny Dunajec) 17 4 13 5 0 5 4,0
58 MAGULSKI Łukasz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 3 3 0 1 1 0 3,5
59 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
60 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 3 7 3 0 3 3,0
61 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 9 2 7 3 2 1 3,0
62 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 11 2 9 5 2 3 3,0
63 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 1 1 0 2,5
64 SOWIŃSKI Ziemowit („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 2 3 1 1 0 2,5
65 KLISZCZ Tadeusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 5 2 3 2 1 1 2,5
66 SUCHOWIAN Jan (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 7 2 5 2 1 1 2,5
67 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 18 1 17 6 3 3 2,5
68 KONIECZNY Tomasz (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 1 0 1 2,0
69 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 2 1 1 0 1 2,0
70 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 3 2 1 1 0 1 2,0
71 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 1 2 2 2 0 2,0
72 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 7 2 5 1 0 1 2,0
73 KRUPKA Sławomir (ULKS „Lachowice” II) 9 2 7 2 0 2 2,0
74 KAJFASZ Marcin (KTS „Victoria” Spytkowice III) 12 2 10 4 0 4 2,0
75 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 8 1 7 2 2 0 2,0
76 BODZIONY Piotr („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 1 4 1 1 0 1,5
77 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 1 20 7 1 6 1,5
78 PALIDER Igor (LKS „Orawa” Jabłonka) 3 1 2 1 0 1 1,0
79 GOSZTYŁA Jan (LKS „Orawa” Jabłonka) 5 1 4 3 0 3 1,0
80 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 7 1 6 2 0 2 1,0
81 WRÓBEL Dominik (LKS „Victoria” Nidek II) 9 1 8 3 0 3 1,0
82 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 1 14 5 0 5 1,0
83 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 16 0 16 6 1 5 0,5
84 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 15 0 15 5 1 4 0,5
85 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 6 0 6 2 1 1 0,5
86 GRELA Antoni (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 1 0 1 1 1 0 0,5
87 LENART Kazimierz (ULKS „Lachowice” II) 1 0 1 0 0 0 0,0
88 BIL Maksymilian (KS „Backhand” Andrychów) 3 0 3 1 0 1 0,0
89 KOMAR Janusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 0 2 0 0 0 0,0
90 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 0 21 7 0 7 0,0
91 FUŁA Kamila (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 1 0 1 0,0
92 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek II) 1 0 1 0 0 0 0,0
93 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek II) 2 0 2 0 0 0 0,0
94 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS „Skawa” Wadowice II) 7 0 7 3 0 3 0,0
95 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 5 0 5 1 0 1 0,0